20-21 березня 2021 р. | Pochayna Event Hall |
Категорiя: Програма: | Юніори 1Е / р.н. ( рокiв)/ Латино-американська | Всього пар: клубiв: мiст: | 16 (?-16) 12 7 |
Мiсце | №№ | Партнер | Партнерка | Мiсто (Країна) | Клуб | Тренер | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Final | ||||||||
1 | 229 | Лихенко Ростислав | Іванова Ольга | Благовiщенське | IndiGo | Горбань Данило Горбань Ольга | ||
2 | 560 | Чоботар Богдан | Кушнір Крістіна | Чернівці | Карнавал | Піскарьов Андрій | ||
3 | 131 | Куть Богдан | Тіщенко Діана | Ірпінь | Адажіо | Салямон Віталій Та Катерина | ||
4 | 288 | Дирін Олександр | Балджи Вікторія | Київ | Данс-Арт-Домінанта | |||
5 | 522 | Чеботарьов Владислав | Прохорчук Вікторія | Житомир | Сальва | Луженецька Олена Луженецький Андрій | ||
6 | 84 | Соколовський Остап | Синельниченко Надiя | Київ | Славутич-Стар | Советченко Свiтлана | ||
1/2 Final | ||||||||
7 | 199 | Короліщук Михайло | Шквара Марта | Київ | Реверанс | Кравчук Сергій Кравчук Оксана Федчишина Анастасія | ||
8 | 277 | Арустамян Артем | Муравйова Анастасiя | Київ | Аматор-Спорт-Данс | Кеба Мирослав Кеба Алла Тіщенко Олексій Тіщенко Марія Торошанко Катерина Торошанко Олександр | ||
9- 10 | 283 | Беньковський Гліб | Яковлєва Маргарита | Київ | Данс-Арт-Домінанта | |||
9- 10 | 503 | Білошицький Олександр | Петричук Марія | Коростень | Мрія | Ніколайчук Володимир | ||
11 | 215 | Сологуб Арсеній | Мудра Дарія | Київ | Ліга-А | Федотов Максим Федотова Яна | ||
12 | 109 | Кирилюк Андрій | Василенко Таїсія | Київ | Academy Dance | Підченко Віталій Парфенова Катерина | ||
1/4 Final | ||||||||
13 | 189 | Таран Лук`ян | Гончаренко Варвара | Дніпро | Гармонія | Гловацька Свiтлана | ||
14 | 147 | Калашніков Денис | Архипенко Софія | Ірпінь | Адажіо | Салямон Віталій Та Катерина | ||
15 | 214 | Кізін Устим | Крістуреан Ізабелла | Київ | Ліга-А | Федотов Максим Федотова Яна | ||
16 | 486 | Ващенко Олександр | Єрмоленко Катерина | Київ | Аматор-Спорт-Данс | Кеба Алла Тіщенко Олексій Тіщенко Марія Торошанко Катерина Торошанко Олександр |
Головний суддя: | Базела Дмитро (Київ) |
Технічний суддя: | Загоруйко Олексій (Чернігів) |
Суддi, обслуговуючи тур: | Танцювальна програма туру: |
1. (A) Байрамов Надір (Васильків) | 1. (Sb) Самба |
2. (B) Глушко Анжеліка (Київ) | 2. (Ch) Ча-ча-ча |
3. (C) Горбань Ольга (Благовiщенське) | 3. (J) Джайв |
4. (D) Ковальов Станіслав (Київ) | |
5. (E) Козак Володимир (Львів) | |
6. (F) Кравчук Юлія (Житомир) | |
7. (G) Луженецький Андрій (Житомир) | |
8. (H) Ніколайчук Володимир (Коростень) | |
9. (I) Піскарьова Оксана (Чернівці) | |
10. (J) Порохова Софія (Київ) | |
11. (K) Салямон Віталій () | |
12. (L) Торошанко Катерина (Київ) | |
13. (M) Федотов Максим (Київ) |
Мiсце | Пара | Партнер | Партнерка | Sb | Ch | J | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJKLM | ABCDEFGHIJKLM | ABCDEFGHIJKLM | |||||
1 | 131 | Куть Богдан | Тіщенко Діана | xxxxxxxxxxxxx | xxxxxxx.xxxxx | xxxxxxxxxxxxx | 38 |
2- 3 | 560 | Чоботар Богдан | Кушнір Крістіна | xxxxxxxxxxxxx | xxxxxxxxxxx.. | xxxxxxxxxxx.x | 36 |
2- 3 | 288 | Дирін Олександр | Балджи Вікторія | xx.xxxx..xxxx | xxxxxxxxxxxxx | xxxxxxxxxxxxx | 36 |
4- 7 | 199 | Короліщук Михайло | Шквара Марта | xxxxxx.x.xxxx | xxxx.xx.xxxxx | xxxxxxxxxxxxx | 35 |
4- 7 | 84 | Соколовський Остап | Синельниченко Надiя | xxxxx..xxxxxx | xx.xxxxxxxxxx | xx.xxxxxxxxxx | 35 |
4- 7 | 283 | Беньковський Гліб | Яковлєва Маргарита | xxx.xxxxxxxx. | xxxxxxxxxxxxx | xxxxxx.x.xxxx | 35 |
4- 7 | 503 | Білошицький Олександр | Петричук Марія | xxxxxxxxxxxxx | .xxxxxxxxx.xx | xxx.xxxxxx.xx | 35 |
8- 9 | 215 | Сологуб Арсеній | Мудра Дарія | xxxxxxxxxxx.x | xxxxx.xxxxxxx | xxxx...xx..xx | 32 |
8- 9 | 522 | Чеботарьов Владислав | Прохорчук Вікторія | xxxxxxxxxxxx. | xxxx.xxx.x.x. | xxxxxxxx.xxx. | 32 |
10- 11 | 277 | Арустамян Артем | Муравйова Анастасiя | x.x.x.xxxxxxx | x.xx.x..xxxxx | xxxxxxxxxxxx. | 31 |
10- 11 | 229 | Лихенко Ростислав | Іванова Ольга | x.xxx.xxxx..x | x.xxxxxxxxx.x | x.xxxxxxxxx.x | 31 |
12 | 109 | Кирилюк Андрій | Василенко Таїсія | .x.xx.x.x.xxx | xx.xx.xxxxxx. | x...x.xxxxxxx | 27 |
Пари, не вибранi для участi в наступному турi | |||||||
13 | 189 | Таран Лук`ян | Гончаренко Варвара | .xx..x..xx.xx | .xx.xxxxx.xxx | .xx..x..xxxx. | 24 |
14 | 147 | Калашніков Денис | Архипенко Софія | ..x..xx...x.. | x.x.xx.x..x.. | .xxxxxx.x.x.x | 19 |
15 | 214 | Кізін Устим | Крістуреан Ізабелла | .x.x.xxx....x | .x..x..x....x | ...x..x.....x | 13 |
16 | 486 | Ващенко Олександр | Єрмоленко Катерина | x..x.x.xx..x. | ...........xx | ...........x. | 9 |
Мiсце | Пара | Партнер | Партнерка | Sb | Ch | J | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJKLM | ABCDEFGHIJKLM | ABCDEFGHIJKLM | |||||
1 | 131 | Куть Богдан | Тіщенко Діана | .xxxxxx.xxx.. | .xxxxxx.x.xx. | .xxxxxxxxxxxx | 30 |
2 | 288 | Дирін Олександр | Балджи Вікторія | xx.x.xxxxxxx. | xxx.xxx..xxx. | xxx..xx.x.xx. | 27 |
3 | 229 | Лихенко Ростислав | Іванова Ольга | x.xxxx.xxxx.x | ..xx.x.xxx..x | x.xxxxxx..x.x | 26 |
4 | 84 | Соколовський Остап | Синельниченко Надiя | x...x.x.xxxxx | xx.x...xxxxxx | x..xx..xxxxx. | 25 |
5 | 560 | Чоботар Богдан | Кушнір Крістіна | xx..xx..xxx.. | .x..xx.xxxx.. | xx..xx..xxx.. | 21 |
6 | 522 | Чеботарьов Владислав | Прохорчук Вікторія | .xx..xxx.x.x. | .x...xxx.x..x | .xx.xxxx.x... | 20 |
Пари, не вибранi для участi в наступному турi | |||||||
7 | 199 | Короліщук Михайло | Шквара Марта | .xxx..x.....x | .xxx......x.. | .xxx...xxxxxx | 18 |
8 | 277 | Арустамян Артем | Муравйова Анастасiя | x.xx...x...xx | x.xx.......xx | x.xx.......xx | 16 |
9- 10 | 283 | Беньковський Гліб | Яковлєва Маргарита | ....x.....xx. | x..xx..x.x.x. | xx..x....x.xx | 15 |
9- 10 | 503 | Білошицький Олександр | Петричук Марія | x.xx.x.x....x | ..x..xxxx...x | .....xxx..... | 15 |
11 | 215 | Сологуб Арсеній | Мудра Дарія | .......xx..xx | x...x.x.x.x.x | ...x....x...x | 13 |
12 | 109 | Кирилюк Андрій | Василенко Таїсія | .x..x.x...... | x...x.x....x. | ......x...... | 8 |
Мiсце | Пара | Партнер | Партнерка | Sb | Ch | J | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 229 | Лихенко Ростислав | Іванова Ольга | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 4.0 |
2 | 560 | Чоботар Богдан | Кушнір Крістіна | 1.0 | 3.0 | 3.0 | 7.0 |
3 | 131 | Куть Богдан | Тіщенко Діана | 3.0 | 4.0 | 2.0 | 9.0 |
4 | 288 | Дирін Олександр | Балджи Вікторія | 4.0 | 2.0 | 5.0 | 11.0 |
5 | 522 | Чеботарьов Владислав | Прохорчук Вікторія | 5.0 | 6.0 | 4.0 | 15.0 |
6 | 84 | Соколовський Остап | Синельниченко Надiя | 6.0 | 5.0 | 6.0 | 17.0 |
Танок: /Sb/ Самба
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJKLM | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
560 | 3144315112121 | - | 8 | - | - | - | - | 1.0 |
229 | 1511124341562 | - | 7 | - | - | - | - | 2.0 |
131 | 5323253525254 | - | - | 7 | - | - | - | 3.0 |
288 | 4436441436416 | - | - | - | 10 | - | - | 4.0 |
522 | 6265632264643 | - | - | - | 7 | - | - | 5.0 |
84 | 2652566653335 | - | - | - | - | 9 | - | 6.0 |
Танок: /Ch/ Ча-ча-ча
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJKLM | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
229 | 1411223151561 | - | 8 | - | - | - | - | 1.0 |
288 | 2333352646213 | - | - | 9 | - | - | - | 2.0 |
560 | 5245416312134 | - | - | 7 | - | - | - | 3.0 |
131 | 4522144524345 | - | - | - | 10 | - | - | 4.0 |
84 | 3664565435422 | - | - | - | 7 | - | - | 5.0 |
522 | 6156631263656 | - | - | - | - | 7 | - | 6.0 |
Танок: /J / Джайв
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJKLM | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
229 | 2611223262552 | - | 8 | - | - | - | - | 1.0 |
131 | 3322145321321 | - | 7 | - | - | - | - | 2.0 |
560 | 4245314414163 | - | - | - | 11 | - | - | 3.0 |
522 | 6154631143645 | - | - | - | 8 | - | - | 4.0 |
288 | 5436552536214 | - | - | - | 7 | - | - | 5.0 |
84 | 1563466655436 | - | - | - | - | 8 | - | 6.0 |
Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Шулаков Антон