20-21 березня 2021 р. | Pochayna Event Hall |
Категорiя: Програма: | Юніори 1Е / р.н. ( рокiв)/ Європейська | Всього пар: клубiв: мiст: | 16 (?-16) 12 7 |
Мiсце | №№ | Партнер | Партнерка | Мiсто (Країна) | Клуб | Тренер | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Final | ||||||||
1 | 288 | Дирін Олександр | Балджи Вікторія | Київ | Данс-Арт-Домінанта | |||
2 | 131 | Куть Богдан | Тіщенко Діана | Ірпінь | Адажіо | Салямон Віталій Та Катерина | ||
3 | 199 | Короліщук Михайло | Шквара Марта | Київ | Реверанс | Кравчук Сергій Кравчук Оксана Федчишина Анастасія | ||
4 | 84 | Соколовський Остап | Синельниченко Надiя | Київ | Славутич-Стар | Советченко Свiтлана | ||
5 | 283 | Беньковський Гліб | Яковлєва Маргарита | Київ | Данс-Арт-Домінанта | |||
6 | 189 | Таран Лук`ян | Гончаренко Варвара | Дніпро | Гармонія | Гловацька Свiтлана | ||
1/2 Final | ||||||||
7- 8 | 503 | Білошицький Олександр | Петричук Марія | Коростень | Мрія | Ніколайчук Володимир | ||
7- 8 | 522 | Чеботарьов Владислав | Прохорчук Вікторія | Житомир | Сальва | Луженецька Олена Луженецький Андрій | ||
9 | 277 | Арустамян Артем | Муравйова Анастасiя | Київ | Аматор-Спорт-Данс | Кеба Мирослав Кеба Алла Тіщенко Олексій Тіщенко Марія Торошанко Катерина Торошанко Олександр | ||
10 | 215 | Сологуб Арсеній | Мудра Дарія | Київ | Ліга-А | Федотов Максим Федотова Яна | ||
11 | 147 | Калашніков Денис | Архипенко Софія | Ірпінь | Адажіо | Салямон Віталій Та Катерина | ||
12 | 560 | Чоботар Богдан | Кушнір Крістіна | Чернівці | Карнавал | Піскарьов Андрій | ||
1/4 Final | ||||||||
13 | 109 | Кирилюк Андрій | Василенко Таїсія | Київ | Academy Dance | Підченко Віталій Парфенова Катерина | ||
14 | 214 | Кізін Устим | Крістуреан Ізабелла | Київ | Ліга-А | Федотов Максим Федотова Яна | ||
15 | 486 | Ващенко Олександр | Єрмоленко Катерина | Київ | Аматор-Спорт-Данс | Кеба Алла Тіщенко Олексій Тіщенко Марія Торошанко Катерина Торошанко Олександр | ||
16 | 229 | Лихенко Ростислав | Іванова Ольга | Благовiщенське | IndiGo | Горбань Данило Горбань Ольга |
Головний суддя: | Базела Дмитро (Київ) |
Технічний суддя: | Загоруйко Олексій (Чернігів) |
Суддi, обслуговуючи тур: | Танцювальна програма туру: |
1. (A) Байрамов Надір (Васильків) | 1. (SW) Медленный вальс |
2. (B) Глушко Анжеліка (Київ) | 2. (T) Танго |
3. (C) Горбань Ольга (Благовiщенське) | 3. (Q) Квикстеп |
4. (D) Ковальов Станіслав (Київ) | |
5. (E) Козак Володимир (Львів) | |
6. (F) Кравчук Юлія (Житомир) | |
7. (G) Луженецький Андрій (Житомир) | |
8. (H) Ніколайчук Володимир (Коростень) | |
9. (I) Піскарьова Оксана (Чернівці) | |
10. (J) Порохова Софія (Київ) | |
11. (K) Салямон Віталій () | |
12. (L) Торошанко Катерина (Київ) | |
13. (M) Федотов Максим (Київ) |
Мiсце | Пара | Партнер | Партнерка | SW | T | Q | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJKLM | ABCDEFGHIJKLM | ABCDEFGHIJKLM | |||||
1 | 131 | Куть Богдан | Тіщенко Діана | xxxxxxxxxxxxx | xxxxxxxxxxxxx | xxxxxxxxxxxxx | 39 |
2 | 199 | Короліщук Михайло | Шквара Марта | xxxxxxxxxxxxx | xxxxxxxx.xxxx | xxxxxxxxxxxxx | 38 |
3 | 189 | Таран Лук`ян | Гончаренко Варвара | xxxxxxxxxxxxx | xxxxxxxxxxxx. | xxxxxxx.xxxxx | 37 |
4 | 288 | Дирін Олександр | Балджи Вікторія | xxxxxxx.xxxx. | xxxxxxxxxxxxx | .xxxxxxxxxxxx | 36 |
5 | 84 | Соколовський Остап | Синельниченко Надiя | .xxxxx..xxxxx | xxxxxx.xxxxxx | xxxxxxxxxxxxx | 35 |
6- 7 | 522 | Чеботарьов Владислав | Прохорчук Вікторія | .xxxxxxxx.xx. | xxxx.xx.xxxxx | xxxxxxxxxxxxx | 34 |
6- 7 | 277 | Арустамян Артем | Муравйова Анастасiя | xxxxxxx.xxxxx | x.xxxxxxxxxxx | x.xxxxxx.xxx. | 34 |
8 | 283 | Беньковський Гліб | Яковлєва Маргарита | xxx.x.xx.xx.x | xxxxxxx.xxx.x | xxxxxxxxxxxxx | 33 |
9 | 503 | Білошицький Олександр | Петричук Марія | .xxx.xxx.x.xx | xxxx.xxxxx.xx | xxxxxxxxxx.xx | 32 |
10 | 215 | Сологуб Арсеній | Мудра Дарія | xx..xxxxxxx.x | xxx.xxxxxxx.x | xxxx.xx.xxx.x | 31 |
11 | 560 | Чоботар Богдан | Кушнір Крістіна | x.xxxx.xxxx.x | .x..xxxxx.xx. | ...xx.xxxxxxx | 27 |
12 | 147 | Калашніков Денис | Архипенко Софія | xxxx.x.xxxxxx | .xxxx.xxxxx.x | ..x..xx...x.. | 25 |
Пари, не вибранi для участi в наступному турi | |||||||
13 | 109 | Кирилюк Андрій | Василенко Таїсія | xx.x.xxxxxxxx | .x.....xxx.xx | xx.x......xxx | 23 |
14 | 214 | Кізін Устим | Крістуреан Ізабелла | x..xx...x..xx | x..xxx....xxx | .x...x.xx...x | 18 |
15 | 486 | Ващенко Олександр | Єрмоленко Катерина | x...x.xx...x. | x...x......x. | xx..x..x.x.x. | 14 |
16 | 229 | Лихенко Ростислав | Іванова Ольга | ..x...xx..... | ..xx..xx..... | x.x.x..xx.... | 12 |
Мiсце | Пара | Партнер | Партнерка | SW | T | Q | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJKLM | ABCDEFGHIJKLM | ABCDEFGHIJKLM | |||||
1- 2 | 131 | Куть Богдан | Тіщенко Діана | .xxxxx.xx.xxx | xxxxxxx.xxxxx | xxxxxxx.xxxx. | 33 |
1- 2 | 288 | Дирін Олександр | Балджи Вікторія | xxxxxxxx.xxxx | xxx..xxx.xxxx | xxxx.xxx.xxxx | 33 |
3 | 199 | Короліщук Михайло | Шквара Марта | xxxx.xxxxxxxx | .xxx..xx..xx. | .xxxx.x.xxxxx | 29 |
4- 5 | 84 | Соколовський Остап | Синельниченко Надiя | x.xxx....xxx. | x.xxx...xxxxx | x.xx...xxxxxx | 25 |
4- 5 | 283 | Беньковський Гліб | Яковлєва Маргарита | xxx.x...xx..x | x.x.xx.xxxx.x | x.x.x.xxxxx.x | 25 |
6 | 189 | Таран Лук`ян | Гончаренко Варвара | .xxxxx.xxx... | .xxxxx.xxx... | .xx..x.xxx... | 22 |
Пари, не вибранi для участi в наступному турi | |||||||
7- 8 | 522 | Чеботарьов Владислав | Прохорчук Вікторія | .....xx....x. | .x.xxxxx..xxx | .x..xxxxx..x. | 19 |
7- 8 | 503 | Білошицький Олександр | Петричук Марія | xx..xxxxxx... | .x...x.x.x... | xx.xxxxx..... | 19 |
9 | 277 | Арустамян Артем | Муравйова Анастасiя | ...x..xx...xx | x..x..x....x. | ....xx.....xx | 13 |
10 | 215 | Сологуб Арсеній | Мудра Дарія | x.......x.x.x | x...x...x...x | x...........x | 10 |
11 | 147 | Калашніков Денис | Архипенко Софія | ......x...x.. | ......x.x.... | ...x......x.. | 6 |
12 | 560 | Чоботар Богдан | Кушнір Крістіна | ............. | ............. | ............. | 0 |
Мiсце | Пара | Партнер | Партнерка | SW | T | Q | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 288 | Дирін Олександр | Балджи Вікторія | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 3.0 |
2 | 131 | Куть Богдан | Тіщенко Діана | 2.0 | 3.0 | 2.0 | 7.0 |
3 | 199 | Короліщук Михайло | Шквара Марта | 3.0 | 4.0 | 4.0 | 11.0 |
4 | 84 | Соколовський Остап | Синельниченко Надiя | 4.0 | 5.0 | 3.0 | 12.0 |
5 | 283 | Беньковський Гліб | Яковлєва Маргарита | 5.0 | 2.0 | 5.0 | 12.0 |
6 | 189 | Таран Лук`ян | Гончаренко Варвара | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 18.0 |
Танок: /SW/ Медленный вальс
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJKLM | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
288 | 2124323221124 | - | 9 | - | - | - | - | 1.0 |
131 | 5313212135312 | - | 7 | - | - | - | - | 2.0 |
199 | 4231435353231 | - | - | 9 | - | - | - | 3.0 |
84 | 3642544514543 | - | - | - | 9 | - | - | 4.0 |
283 | 1455151442455 | - | - | - | 8 | - | - | 5.0 |
189 | 6566666666666 | - | - | - | - | - | 13 | 6.0 |
Танок: /T / Танго
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJKLM | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
288 | 2113222241114 | - | 10 | - | - | - | - | 1.0 |
283 | 1351143322351 | - | - | 10 | - | - | - | 2.0 |
131 | 5435315115225 | - | - | 7 | - | - | - | 3.0 |
199 | 4224534454433 | - | - | - | 11 | - | - | 4.0 |
84 | 3542451533542 | - | - | - | 9 | - | - | 5.0 |
189 | 6666666666666 | - | - | - | - | - | 13 | 6.0 |
Танок: /Q / Квикстеп
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJKLM | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
288 | 2112421341212 | - | 10 | - | - | - | - | 1.0 |
131 | 5535212235124 | - | - | 8(16) | - | - | - | 2.0 |
84 | 3443333522443 | - | - | 8(22) | - | - | - | 3.0 |
199 | 4324545154331 | - | - | - | 10 | - | - | 4.0 |
283 | 1251154413555 | - | - | - | 8 | - | - | 5.0 |
189 | 6666666666666 | - | - | - | - | - | 13 | 6.0 |
Розрахунок мiсць фiналу (параграф 10)
Пара | SW | T | Q | Всього | 1 | 1-2 | 1-3 | 1-4 | 1-5 | 1-6 | Мiсце |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Розподiлення з 4 по 5 мiсце | |||||||||||
283 | 5.0 | 2.0 | 5.0 | 12.0 | - | - | - | 1(2.0) | - | - | 5 |
84 | 4.0 | 5.0 | 3.0 | 12.0 | - | - | - | 2(7.0) | - | - | 4 |
Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Шулаков Антон