Golden Gate 2021

20-21 березня 2021 р.Pochayna Event Hall

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

1 день (5 вiддiлення) / 20.03.21 18:55 /

 

Категорiя:
Програма:
Юніори 1Д / р.н. ( рокiв)/
Латино-американська
Всього пар:
клубiв:
мiст:
14 (?-14)
13
8
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
Final
1198Бондарчук МаксимГармаш ОлександраКиївStardustГрицак Сергiй
2228Заворотній РостиславКолесник Дар'яБлаговiщенськеIndiGoГорбань Данило
Горбань Ольга
31Коробейко АрсенійБовкуш АннаКиївПарфенон-ДенсПарфенюк Євген
496Нагорний СеменПирогова АннаКиївDance MaximumІгнатенко Наталія
Ігнатенко Іван
Ігнатенко Микита
5466Олійник ЯрославКустовська ВалеріяБiла ЦеркваVivatТимощук Вадим
6188Мукомел ЄгорДакаленко АннаДніпроГармоніяГловацька Свiтлана
1/2 Final
7- 8288Дирін ОлександрБалджи ВікторіяКиївДанс-Арт-Домінанта 
7- 8381Петренко ЄгорЛовчикова ВеронікаМиколаївФрістайлКрижановський Юрій Крижановська Тетяна
9344Костов ОлександрГрицюк КаринаЮжноукраїнськНатхненняБанковська Світлана
10- 1153Кашеєв ОлександрОтінова КатеринаКиївЛіонКовальов Станіслав
Пеліновська Ольга
10- 1185Кособуцький ДенисПанкратова АннаКиївСлавутич-СтарСоветченко Свiтлана
1254Понтер ОлександрКрасна АдріанаКиївЛіонКовальов Станіслав
Пеліновська Ольга
13421Тудачков ОлександрМикитенко АнастасіяЖитомирДанс ЛайфСавицька Ольга
14138Прокопенко ДмитроВойтенко СофіяІрпіньАдажіоСалямон Віталій Та Катерина
Головний суддя:Базела Дмитро (Київ)
Технічний суддя:Загоруйко Олексій (Чернігів)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Горбань Ольга (Благовiщенське) 1. (Sb) Самба
2. (B) Ковальов Станіслав (Київ) 2. (Ch) Ча-ча-ча
3. (C) Козак Володимир (Львів) 3. (Rb) Румба
4. (D) Кравчук Сергій (Київ) 4. (J) Джайв
5. (E) Кравчук Юлія (Житомир) 
6. (F) Крижановський Юрій (Миколаїв) 
7. (G) Мишко Олександра (Ужгород) 
8. (H) Піскарьова Оксана (Чернівці) 
9. (I) Спiнул Ігор (Кропивницький) 
10. (J) Тимощук Вадим (Бiла Церква) 
11. (K) Черниш Артем (Київ) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChRbJ Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1 96Нагорний СеменПирогова Аннаxxxxxxxxxxxxx.xxxx.x.xxxxxxxxxxxxxx..x.xxxxx 38
2 228Заворотній РостиславКолесник Дар'яx.xxxxxx.x.xxxx.xxx.xxxx..x.x.xxxx.xxxxxx.xx 33
3 188Мукомел ЄгорДакаленко Аннаx.xx.x..x..xxxxx.xx...x.xxxxxx.xxxxxx..xxxxx 30
4 198Бондарчук МаксимГармаш Олександраxxx.x.xxxxxx.x....xx.xx..x...xxxxxxx..xxxxx. 28
5 466Олійник ЯрославКустовська Валеріяxxx.x.xx.xxx...xxxx.x.xxx..xxx.x.x.x..x.xxx. 27
6 1Коробейко АрсенійБовкуш Анна.xxxxxxx.x...x.xxxx.x.xx.xx..x..xxxxxx.....x 26
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
7- 8 381Петренко ЄгорЛовчикова Веронікаx....xxxx.xxxxx.xx...xxxx.xxxxx..x...xx.x... 25
7- 8 288Дирін ОлександрБалджи Вікторія....x.x.x.x....x..xxxx.xxxxxxxx.x..xxxxxx..x 25
9 344Костов ОлександрГрицюк Карина.x.x........x.x.xx..x....x.xx.x...x.x..x.x.x 16
10- 11 53Кашеєв ОлександрОтінова Катерина.x.x.....x..xxx.....x..x.x.....x..xxx.x...x. 15
10- 11 85Кособуцький ДенисПанкратова Анна....x..x..x....xx.xx.x.....x...xx...xx...xx. 15
12 54Понтер ОлександрКрасна Адріана.xxx.x..xx..x.x....xx...x.........x....x.... 13
13 421Тудачков ОлександрМикитенко Анастасія........x.x..x.....x.x..x.x...x......x...x.x 11
14 138Прокопенко ДмитроВойтенко Софіяx....x.....x...x...x..................x..... 6

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChRbJВсього
1 198Бондарчук МаксимГармаш Олександра1.01.02.02.06.0
2 228Заворотній РостиславКолесник Дар'я2.02.04.01.09.0
3 1Коробейко АрсенійБовкуш Анна4.03.01.04.012.0
4 96Нагорний СеменПирогова Анна5.04.03.05.017.0
5 466Олійник ЯрославКустовська Валерія3.05.06.06.020.0
6 188Мукомел ЄгорДакаленко Анна6.06.05.03.020.0

 

Танок: /Sb/ Самба

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
19821351222124-8----1.0
22816122144331-6----2.0
46644464361516---7(21)--3.0
153533455442---7(23)--4.0
9662645513253---6--5.0
18835216636665----6-6.0

 

Танок: /Ch/ Ча-ча-ча

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
19831431211134-6----1.0
22815123455322--7---2.0
143612136441--6(11)---3.0
9662354623253--6(15)---4.0
46654565362515----9-5.0
18826246544666----6-6.0

 

Танок: /Rb/ Румба

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
142333246621--7---1.0
19834542113154--6(11)---2.0
9651654621332--6(12)---3.0
22816221455543---7--4.0
18825116532466---6(13)--5.0
46663465364215---6(17)--6.0

 

Танок: /J / Джайв

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
22816121156522-7----1.0
19834343223165--7---2.0
18825236611244--6(11)---3.0
142412345631--6(12)---4.0
9651554434453---7--5.0
46663665562316----6-6.0

 

Розрахунок мiсць фiналу (параграф 10)

ПараSbChRbJ Всього11-21-31-41-51-6Мiсце
Розподiлення з 5 по 6 мiсце
4663.05.06.06.0 20.0----2(8.0)-5
1886.06.05.03.0 20.0----2(8.0)-6

 

Сводна таблиця по всiм танцям фiналу (параграф 11)

ПараSbChRbJ 11-21-31-41-51-6Мiсце
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
Визначення 5 мiсця
46644464361516545653625156346536421563665562316----31-5
18835216636665262465446662511653246625236611244----29- 

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Шулаков Антон