Golden Gate 2021

20-21 березня 2021 р.Pochayna Event Hall

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

1 день (3 вiддiлення) / 20.03.21 13:20 /

 

Категорiя:
Програма:
Юніори 1Д / р.н. ( рокiв)/
Європейська
Всього пар:
клубiв:
мiст:
10 (?-10)
9
6
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
Final
196Нагорний СеменПирогова АннаКиївDance MaximumІгнатенко Наталія
Ігнатенко Іван
Ігнатенко Микита
21Коробейко АрсенійБовкуш АннаКиївПарфенон-ДенсПарфенюк Євген
3188Мукомел ЄгорДакаленко АннаДніпроГармоніяГловацька Свiтлана
4466Олійник ЯрославКустовська ВалеріяБiла ЦеркваVivatТимощук Вадим
554Понтер ОлександрКрасна АдріанаКиївЛіонКовальов Станіслав
Пеліновська Ольга
6344Костов ОлександрГрицюк КаринаЮжноукраїнськНатхненняБанковська Світлана
1/2 Final
7138Прокопенко ДмитроВойтенко СофіяІрпіньАдажіоСалямон Віталій Та Катерина
8283Беньковський ГлібЯковлєва МаргаритаКиївДанс-Арт-Домінанта 
9421Тудачков ОлександрМикитенко АнастасіяЖитомирДанс ЛайфСавицька Ольга
10288Дирін ОлександрБалджи ВікторіяКиївДанс-Арт-Домінанта 
Головний суддя:Базела Дмитро (Київ)
Технічний суддя:Загоруйко Олексій (Чернігів)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Ігнатенко Наталія (Київ) 1. (SW) Медленный вальс
2. (B) Бузін Олександр (Нікополь) 2. (T) Танго
3. (C) Грицак Сергiй (Київ) 3. (VW) Венский вальс
4. (D) Ковальов Станіслав (Київ) 4. (Q) Квикстеп
5. (E) Красківська Юлія (Славутич) 
6. (F) Крючков Дмитро (Суми) 
7. (G) Курлянд Аркадій (Київ) 
8. (H) Мишко Олександра (Ужгород) 
9. (I) Піскарьова Оксана (Чернівці) 
10. (J) Савицька Ольга (Житомир) 
11. (K) Салямон-Міхєєва Катерина (Ірпінь) 
12. (L) Тимощук Вадим (Бiла Церква) 
13. (M) Торошанко Катерина (Київ) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWT VWQ Всього
ABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLM
1 188Мукомел ЄгорДакаленко Аннаxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 51
2 96Нагорний СеменПирогова Аннаxxxxxxxxxx.x.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 50
3 466Олійник ЯрославКустовська Валеріяxx.xxxx.xx.xxxx.xxxxxx..xxxxxxxxx.x..xxxxxxxxxxx.xxx 42
4 1Коробейко АрсенійБовкуш Аннаxx..xxx.x.xxxxx..xxx.x.xxxxx.xxxxxx.xxxxx.xxxxxx.xxx 40
5 54Понтер ОлександрКрасна Адріанаx.xxxxxxx..x.xxxx.xxxx.xx.xxxx..xxx.xx.xxxx.xxx...x. 36
6 344Костов ОлександрГрицюк Карина...x..xx.xx.x...xx.xx.x..x.xxxx.xx.xx.x...xx.xx.xx.x 28
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
7 138Прокопенко ДмитроВойтенко Софіяxxxxx.....x.xx.x.x...xxx.xx...xx..xxxx.x...x...xxx.. 26
8 283Беньковський ГлібЯковлєва Маргарита.........xx...xxx.x...x.x....x.x...x....xx..x...x.x. 16
9 421Тудачков ОлександрМикитенко Анастасія.xx..x.xxxx.x.........xx...........x............x... 12
10 288Дирін ОлександрБалджи Вікторія..x....x...x...x....x.......x....x....x..x.....x...x 11

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWTVWQВсього
1 96Нагорний СеменПирогова Анна1.01.01.01.04.0
2 1Коробейко АрсенійБовкуш Анна2.02.02.03.09.0
3 188Мукомел ЄгорДакаленко Анна3.03.04.02.012.0
4 466Олійник ЯрославКустовська Валерія4.04.03.04.015.0
5 54Понтер ОлександрКрасна Адріана5.06.06.05.022.0
6 344Костов ОлександрГрицюк Карина6.05.05.06.022.0

 

Танок: /SW/ Медленный вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
9613111141211328-----1.0
12264431236225--8---2.0
1885425223342443--7---3.0
4664156345615311---8--4.0
543542652554656----10-5.0
3446633566463564----7-6.0

 

Танок: /T / Танго

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
96111113111112210-----1.0
12362523326234--9---2.0
1884435212242443--7(15)---3.0
4666256344633311--7(16)---4.0
3443624466454565----9(36)-5.0
545543655565656----9(42)-6.0

 

Танок: /VW/ Венский вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
961415123121133-8----1.0
13361312216226-7----2.0
4662133454533314--8---3.0
1886256231344641---9--4.0
3444522566452462---7--5.0
545644645665555----9-6.0

 

Танок: /Q / Квикстеп

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
9611111231111229-----1.0
1884435211233331--10---2.0
12354332325246--8---3.0
4663266444642413---10--4.0
546543655556555----10-5.0
3445622566464664----7-6.0

 

Розрахунок мiсць фiналу (параграф 10)

ПараSWT VWQ Всього11-21-31-41-51-6Мiсце
Розподiлення з 5 по 6 мiсце
3446.05.05.06.0 22.0----2(10.0)-6
545.06.06.05.0 22.0----2(10.0)-5

 

Сводна таблиця по всiм танцям фiналу (параграф 11)

ПараSWT VWQ 11-21-31-41-51-6Мiсце
ABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLM
Визначення 5 мiсця
3446633566463564362446645456545225664524625622566464664----33- 
543542652554656554365556565656446456655556543655556555----38-5

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Шулаков Антон