Golden Gate 2021

20-21 березня 2021 р.Pochayna Event Hall

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

2 день (4 вiддiлення) / 21.03.21 13:35 /

 

Категорiя:
Програма:
Юніори 2Д / р.н. ( рокiв)/
Загальний залiк
Всього пар:
клубiв:
мiст:
10 (?-10)
7
3
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
Final
1200Черній АртемОленська ІлонаКиївРеверансКравчук Сергій
Кравчук Оксана
Федчишина Анастасія
24Корнієнко РоманЧернакова Дар'яКиївПарфенон-ДенсПарфенюк Євген
3357Горда ДоріанВіщук ЮліяЧернівціКарнавалПіскарьов Андрій
4274Степаненко ВікторДмитренко ОлександраКиївАматор-Спорт-ДансКеба Алла
Торошанко Олександр
Тіщенко Олексій
Тіщенко Марія
Кеба Мирослав
Торошанко Катерина
5228Заворотній РостиславКолесник Дар'яБлаговiщенськеIndiGoГорбань Данило
Горбань Ольга
6364Теутуляк АльбертДубей ВладиславаЧернівціКарнавалПіскарьов Андрій
1/2 Final
7205Ситник ВолодимирДимитреєва ВалентинаКиївРеверансКравчук Сергій
Кравчук Оксана
Федчишина Анастасія
8195Шаповал ПавлоДавиденко СофіяКиївStardustГрицак Сергiй
997Нестеренко МикитаМартиненко АнастасіяКиївDance MaximumІгнатенко Наталія
106Коханович АндрійМинака ПолінаКиївПарфенон-ДенсПарфенюк Євген
Головний суддя:Базела Дмитро (Київ)
Технічний суддя:Загоруйко Олексій (Чернігів)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Банковська Світлана (Южноукраїнськ) 1. (Sb) Самба
2. (B) Глушко Анжеліка (Київ) 2. (Ch) Ча-ча-ча
3. (C) Капустинський Дмитро (Одеса) 3. (Rb) Румба
4. (D) Красківська Юлія (Славутич) 4. (J) Джайв
5. (E) Мартишенко Олена (Дніпро) 5. (SW) Медленный вальс
6. (F) Ніколайчук Володимир (Коростень) 6. (T) Танго
7. (G) Піскарьова Оксана (Чернівці) 7. (VW) Венский вальс
8. (H) Парфенюк Євген (Київ) 8. (Q) Квикстеп
9. (I) Савицька Ольга (Житомир) 
10. (J) Салямон Віталій () 
11. (K) Советченко Світлана (Київ) 
12. (L) Тимощук Вадим (Бiла Церква) 
13. (M) Торошанко Катерина (Київ) 

 

МiсцеПараSbChRbJ SWT VWQ Всього
ABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLM
1 200xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xx..xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxx.xxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxx.xxxxxxx.xxxxxxxxxx 96
2 4x.xxx.xxxxxxxx.xxx.xxxxxxxxxxxx.xxxxxxxx.xxx.xxxxxxx..xxxx.xxxxxxx.xxx..xxx.xx..xxxxxxxxxxx..xxxxxxxxxxx 86
3 357.xx.xxxx.xxx.xxxxxxxxxxxxxxxx.xxxx.xxxx.xx..xxxxxxxx.xxx..xxxxx.x.xx.xxxxxxxxx.xx.xxxx.xxx..xxxxxxx.xxxx 83
4 274.x.xx...xxxxx.x.x.xx.xxxxxx..xxxxxxxxxxxx.xx...xxxxx.x..x.x.xxxxx.xx.x.x.xxxxxxxxx.xxxxxxxx.xx.xx.xx.xxx 75
5 364xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx..xxxxxx.xxxx.xxxxxxxxxxxx.xx.x.xx......xx.x.xx.x.x...x...xx...x...x...xx...... 66
6 228x..xxx..xxxxx.x.xx...x.xxx...xxx..x.xxxx..xx.xxxxxxxx..xxx..x.xx.x..xxxxxx.xx.x..xx...x...xx..xx...xx.x. 60
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
7 205.x......x...xxxx..x.x....xxx....x.....xxx...x......xxxx.x.xx...xx.xx...x..x..xxxx.xxxxxx.xxxx....xxxx.xx 49
8 195x.x..xx......x...x.x..x...xxxx.xxx.......xx.xx......xxx..xxx.x...x..x.xx..x....x.x...xxx...x.xx..x.x.x.. 42
9 97xxx..x.x.......x............x..x..x.....xx............xxxxx.xxx.x.x.xxx.x..x.xx..xx......xxxxxxxx....x.x 40
10 6...x..xx..........x.x.......x....x.x.......xx.x.....x.x....x...x.x.x....x...x.x.x....x..x..x.x....x.x... 27

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWTVWQSbChRbJВсього
1 200Черній АртемОленська Ілона1.01.01.01.01.01.03.01.010.0
2 4Корнієнко РоманЧернакова Дар'я2.03.02.02.02.02.01.02.016.0
3 357Горда ДоріанВіщук Юлія4.02.03.03.03.03.02.03.023.0
4 274Степаненко ВікторДмитренко Олександра3.04.04.04.06.05.06.06.038.0
5 228Заворотній РостиславКолесник Дар'я5.05.05.05.05.06.05.04.040.0
6 364Теутуляк АльбертДубей Владислава6.06.06.06.04.04.04.05.041.0

 

Танок: /SW/ Медленный вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
2001151113312322-9----1.0
45514334141213--8---2.0
2742325425424141--7(13)---3.0
3574233542233454--7(18)---4.0
2286642266555536----8-5.0
3643466651666665-----136.0

 

Танок: /T / Танго

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
2001141114322432-8(11)----1.0
3572222321214364-8(14)----2.0
46333443131213--10---3.0
2744515535443141---9--4.0
2285654256555525----11-5.0
3643466662666656-----136.0

 

Танок: /VW/ Венский вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
2002232116323441-7----1.0
44513335141213--9---2.0
3576421542232365--7---3.0
2741345423454152---10--4.0
2285654254516534----11-5.0
3643166661665626-----136.0

 

Танок: /Q / Квикстеп

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
2001141113212423-9----1.0
46413335151211--9(16)---2.0
3573332421343354--9(23)---3.0
2742225556424132--7---4.0
2284654244535545---7--5.0
3645566662666666-----136.0

 

Танок: /Sb/ Самба

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
2001311114225134-8----1.0
44525253111422-7----2.0
3576133521362265--8---3.0
3645444432453356---9--4.0
2283662345544611---8--5.0
2742256666636543----7-6.0

 

Танок: /Ch/ Ча-ча-ча

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
2001221216314243-8----1.0
45535123121521-7(10)----2.0
3573112432242155-7(11)----3.0
3646344661463336---8--4.0
2744466544636462---7--5.0
2282653355555614----11-6.0

 

Танок: /Rb/ Румба

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
44322113131222-9----1.0
3573214241242155-7----2.0
2001131325413341--10---3.0
3646445662354436---7--4.0
2282653454665514----10-5.0
2745566536526663----7-6.0

 

Танок: /J / Джайв

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
2001231113333561--11---1.0
45423324122324--9---2.0
3573314432251145--8---3.0
2284642255445413---9--4.0
3646165641564236----8-5.0
2742556566616652----7-6.0

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Шулаков Антон