Golden Gate 2021

20-21 березня 2021 р.Pochayna Event Hall

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

1 день (6 вiддiлення) / 20.03.21 21:10 /

 

Категорiя:
Програма:
Юніори 2Д / р.н. ( рокiв)/
Латино-американська
Всього пар:
клубiв:
мiст:
20 (?-20)
14
8
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
Final
1200Черній АртемОленська ІлонаКиївРеверансКравчук Сергій
Кравчук Оксана
Федчишина Анастасія
2561Опьонишев АртемПодзелінська НадіяОдесаМаестроКапустинський Дмитро
Сікорська Євгенія
34Корнієнко РоманЧернакова Дар'яКиївПарфенон-ДенсПарфенюк Євген
4357Горда ДоріанВіщук ЮліяЧернівціКарнавалПіскарьов Андрій
5274Степаненко ВікторДмитренко ОлександраКиївАматор-Спорт-ДансКеба Алла
Торошанко Олександр
Тіщенко Олексій
Тіщенко Марія
Кеба Мирослав
Торошанко Катерина
6230Поступальський ОлександрЧопенко ВікторіяБлаговiщенськеIndiGoГорбань Данило
Горбань Ольга
1/2 Final
7497Данчук МаксимМусієнко КіраБiла ЦеркваVivatТимощук Вадим
8- 9202Конюшко ВолодимирДяченко ДіанаКиївРеверансКравчук Сергій
Кравчук Оксана
Федчишина Анастасія
8- 9384Моршнєв ПлатонПознякова КатеринаЛьвівФлоріоХлян Максим
Хлян Христина
1041Макацарія АртемАндрощук СтеванияКиївDancehallБабич Анастасія
Злиденко Вероніка
Скуратовський Дмитро
1140Гордієнко МаксимЗнаменщикова ЮліанаКиївDancehallБабич Анастасія
Злиденко Вероніка
Скуратовський Дмитро
1297Нестеренко МикитаМартиненко АнастасіяКиївDance MaximumІгнатенко Наталія
1/4 Final
13205Ситник ВолодимирДимитреєва ВалентинаКиївРеверансКравчук Сергій
Кравчук Оксана
Федчишина Анастасія
14383Москальчук МихайлоОмелян ЮліяЛьвівФлоріоХлян Максим
Хлян Христина
15195Шаповал ПавлоДавиденко СофіяКиївStardustГрицак Сергiй
166Коханович АндрійМинака ПолінаКиївПарфенон-ДенсПарфенюк Євген
17- 18252Кричун РоманБудилко СофіяВасильківОнлі ВанБайрамов Надір
Будилко Олена
17- 18565Руденко ПавлоГнатко ВікторіяКиївДіамантРуденко Інесса
19369Бойко ІванЛой СофіяЧернігівНікаЗагоруйко Олексій
2036Бойко ДенисЛучко КристинаКиївDancehallБабич Анастасія
Злиденко Вероніка
Лупеха Дмитро
Головний суддя:Базела Дмитро (Київ)
Технічний суддя:Загоруйко Олексій (Чернігів)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/4 Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Висоцький Олександр (Житомир) 1. (Sb) Самба
2. (B) Горбань Ольга (Благовiщенське) 2. (Ch) Ча-ча-ча
3. (C) Капустинський Дмитро (Одеса) 3. (Rb) Румба
4. (D) Кравчук Сергій (Київ) 4. (J) Джайв
5. (E) Кравчук Юлія (Житомир) 
6. (F) Красківська Юлія (Славутич) 
7. (G) Крижановський Юрій (Миколаїв) 
8. (H) Муж Маркіян (Львів) 
9. (I) Піскарьов Андрій (Чернівці) 
10. (J) Савицька Ольга (Житомир) 
11. (K) Салямон-Міхєєва Катерина (Ірпінь) 
12. (L) Спiнул Ігор (Кропивницький) 
13. (M) Тіщенко Олексій (Київ) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChRbJ Всього
ABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLM
1 4Корнієнко РоманЧернакова Дар'яxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 51
2 200Черній АртемОленська Ілонаxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 50
3 561Опьонишев АртемПодзелінська Надіяxxxx.xxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxx.xx 48
4- 5 357Горда ДоріанВіщук Юліяxxxx.xxxxxxxxxxxx.xx.xxxxx.xxx.xxxxxxxxxxxx.xxxxxxxx 46
4- 5 274Степаненко ВікторДмитренко Олександраxx.xxxxxxx.xxxx.xxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.x.xx 46
6 497Данчук МаксимМусієнко Кіра.x.xxxxxx.xx.xxxx..xxx.xxxxxxxxxxxxx.x.xxxxxxxxxx.xx 42
7- 8 384Моршнєв ПлатонПознякова Катеринаxxxxxxxxxxx.xxxx.xx.xxx.x.xxx.xxxxxxx.x.x.xxx.xxx... 39
7- 8 41Макацарія АртемАндрощук Стеванияx.x.x.xxxx.xxx.x.x.xxx..x.x.xxx.xxxxxxxx.xxxxxxxxxxx 39
9 97Нестеренко МикитаМартиненко Анастасія.xxx.xxx.xxxx.xxx.xxx.xxxxxxxx..xxx..xx.xxx...xxxxxx 38
10 230Поступальський ОлександрЧопенко Вікторія.x..x.x.xxx.xxxx.xxxxxxxxxxxx.x..xxx...xxx.x.xxxxxxx 37
11 40Гордієнко МаксимЗнаменщикова Юліана.xxxxx.xxxx..xx..xxx.xxx.x.x.x.xx.xxxxxxx..xxx.xxx.x 36
12 202Конюшко ВолодимирДяченко Діанаxxxx..x..x.xxxxxx.xx..x.xxxx.xxx...xxxxxxxxxxx...x.x 35
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
13 205Ситник ВолодимирДимитреєва Валентинаxx.xxx.x..xxx.x.xx..x..x.xxx.xxx.x.xx...x.x........x 26
14 383Москальчук МихайлоОмелян Юлія...xx..x..xx....xxx.x.x.x.x...x.xx...xxx...x..x..xx. 22
15 195Шаповал ПавлоДавиденко Софія..x.x...x......x.x.xxx.x.x..xx..x.x.x....x..x....x.. 18
16 6Коханович АндрійМинака Полінаx.x.x......xx..x.xx.....x.....x......x.....x.x.x.x.. 15
17- 18 565Руденко ПавлоГнатко Вікторіяx.....x...x..x.........x............x..x......xxxx.. 11
17- 18 252Кричун РоманБудилко Софія.....x..xx......x..xxx.........x....x.x...........x. 11
19 369Бойко ІванЛой Софія..x..x...x........x...x.....x..x.........x..xx...... 10
20 36Бойко ДенисЛучко Кристинаx...............x.........................x.......x. 4

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChRbJ Всього
ABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLM
1- 2 4Корнієнко РоманЧернакова Дар'я...xxxx.xxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxx 46
1- 2 357Горда ДоріанВіщук Юліяxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxx.xx.xxxxxxx.x..xxxxxxxxxxxxxxx 46
3 200Черній АртемОленська Ілонаxxxxxxxx.xxxxxxxx.x.x.xx.xxxxxxx.x.xxx.xxxxxxxx.xxxx 43
4 274Степаненко ВікторДмитренко Олександра.x.xxx...xxxx.x.xxxxx.xxxxxx.xxxxx.xxxxx..xxxxx.xxxx 39
5 561Опьонишев АртемПодзелінська Надіяx.x..x.xx..x.x.xx.xxxxx.xxx.xxxx.xxx.xxx.xxxx.xxx.xx 36
6 230Поступальський ОлександрЧопенко Вікторіяxxx.x...x...x.xx.x.x...x.x.xx.x.......x.xx.x...x.... 20
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
7 497Данчук МаксимМусієнко Кіраx.xx...x..xx.x.x...x..x.x.x......xx....xx..........x 17
8- 9 384Моршнєв ПлатонПознякова Катерина....xx..xx.......xx.xx......x..xx.xxx..........x.... 15
8- 9 202Конюшко ВолодимирДяченко Діана.x.xx.x.....x.x.xx.........x.x.........xxxx..x...... 15
10 41Макацарія АртемАндрощук Стеванияx.x...xx............x...x.......x....xx.....xxx..xx. 14
11 40Гордієнко МаксимЗнаменщикова Юліана.x......x....x.......xxx.x........xxx..........xx... 12
12 97Нестеренко МикитаМартиненко Анастасія......xx.xx..........x..........xx..x............x.. 9

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChRbJВсього
1 200Черній АртемОленська Ілона1.01.01.01.04.0
2 561Опьонишев АртемПодзелінська Надія4.02.02.02.010.0
3 4Корнієнко РоманЧернакова Дар'я2.03.04.03.012.0
4 357Горда ДоріанВіщук Юлія3.05.03.05.016.0
5 274Степаненко ВікторДмитренко Олександра5.04.05.04.018.0
6 230Поступальський ОлександрЧопенко Вікторія6.06.06.06.024.0

 

Танок: /Sb/ Самба

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
2002211424253411-8----1.0
43455132442322--8---2.0
3571342541316255--7(13)---3.0
5614623615124633--7(15)---4.0
2745564253531144---8--5.0
2306136366665566-----136.0

 

Танок: /Ch/ Ча-ча-ча

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
2001231315253413--10---1.0
5615613524121631--8---2.0
44454131362526---9(24)--3.0
2743565243634344---9(30)--4.0
3572342652415155---8--5.0
2306126466546262----7-6.0

 

Танок: /Rb/ Румба

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
2001221325254425-7----1.0
5615512534131612--8(14)---2.0
3573353651315143--8(18)---3.0
44444112442251---12--4.0
2742665243523534---8--5.0
2306136466666366-----136.0

 

Танок: /J / Джайв

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
2002221415234423-7----1.0
5615412533123611--9---2.0
44544121552232--7---3.0
2743665242441544---9--4.0
3571353654315155---7--5.0
2306136366666366-----136.0

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Шулаков Антон