Golden Gate 2021

20-21 березня 2021 р.Pochayna Event Hall

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

1 день (4 вiддiлення) / 20.03.21 15:20 /

 

Категорiя:
Програма:
Юніори 2Д / р.н. ( рокiв)/
Європейська
Всього пар:
клубiв:
мiст:
18 (?-18)
12
6
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
Final
1200Черній АртемОленська ІлонаКиївРеверансКравчук Сергій
Кравчук Оксана
Федчишина Анастасія
24Корнієнко РоманЧернакова Дар'яКиївПарфенон-ДенсПарфенюк Євген
3274Степаненко ВікторДмитренко ОлександраКиївАматор-Спорт-ДансКеба Алла
Торошанко Олександр
Тіщенко Олексій
Тіщенко Марія
Кеба Мирослав
Торошанко Катерина
4358Ковбас ВасильПіскарьова ПолінаЧернівціКарнавалПіскарьов Андрій
5205Ситник ВолодимирДимитреєва ВалентинаКиївРеверансКравчук Сергій
Кравчук Оксана
Федчишина Анастасія
6357Горда ДоріанВіщук ЮліяЧернівціКарнавалПіскарьов Андрій
1/2 Final
7384Моршнєв ПлатонПознякова КатеринаЛьвівФлоріоХлян Максим
Хлян Христина
8- 997Нестеренко МикитаМартиненко АнастасіяКиївDance MaximumІгнатенко Наталія
8- 9383Москальчук МихайлоОмелян ЮліяЛьвівФлоріоХлян Максим
Хлян Христина
10195Шаповал ПавлоДавиденко СофіяКиївStardustГрицак Сергiй
116Коханович АндрійМинака ПолінаКиївПарфенон-ДенсПарфенюк Євген
12285Пломан ГерманГоловко КатеринаКиївДанс-Арт-ДомінантаКозачук Алла
1/4 Final
13228Заворотній РостиславКолесник Дар'яБлаговiщенськеIndiGoГорбань Данило
Горбань Ольга
14497Данчук МаксимМусієнко КіраБiла ЦеркваVivatТимощук Вадим
1541Макацарія АртемАндрощук СтеванияКиївDancehallБабич Анастасія
Злиденко Вероніка
Скуратовський Дмитро
1640Гордієнко МаксимЗнаменщикова ЮліанаКиївDancehallБабич Анастасія
Злиденко Вероніка
Скуратовський Дмитро
17369Бойко ІванЛой СофіяЧернігівНікаЗагоруйко Олексій
1836Бойко ДенисЛучко КристинаКиївDancehallБабич Анастасія
Злиденко Вероніка
Лупеха Дмитро
Головний суддя:Базела Дмитро (Київ)
Технічний суддя:Загоруйко Олексій (Чернігів)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/4 Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Банковська Світлана (Южноукраїнськ) 1. (SW) Медленный вальс
2. (B) Горбань Ольга (Благовiщенське) 2. (T) Танго
3. (C) Ковальов Станіслав (Київ) 3. (VW) Венский вальс
4. (D) Кравчук Сергій (Київ) 4. (Q) Квикстеп
5. (E) Кравчук Юлія (Житомир) 
6. (F) Крижановський Юрій (Миколаїв) 
7. (G) Курлянд Аркадій (Київ) 
8. (H) Полуляхов Сергій (Харків) 
9. (I) Савицька Ольга (Житомир) 
10. (J) Салямон-Міхєєва Катерина (Ірпінь) 
11. (K) Сенченко Юрій (Київ) 
12. (L) Тимощук Вадим (Бiла Церква) 
13. (M) Торошанко Катерина (Київ) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWT VWQ Всього
ABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLM
1- 3 358Ковбас ВасильПіскарьова Полінаxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxx.xx.xxxxxxxxxxxxx.x 48
1- 3 4Корнієнко РоманЧернакова Дар'я..xxxxxxxxxxx.xxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 48
1- 3 200Черній АртемОленська Ілонаxxxx.xx.xxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxx 48
4 205Ситник ВолодимирДимитреєва Валентинаxxxxx..xxxx.xxxxxxx..x.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 46
5 357Горда ДоріанВіщук Юлія.xxxxxxxxxxxxxxxx..xxxxx.x.xxxxxxxxx..xxxxxxxxxxxxxx 45
6 97Нестеренко МикитаМартиненко Анастасіяxx.xxxxxxxxxx.xxxx.xxx.xxxxx.xxxxxxx.xxx.xx.xx.xxxxx 43
7 274Степаненко ВікторДмитренко Олександраxxxx.xx..x.xxxxxx..xxxxxxxxxxxx..xx..xxxxxxxxxxxxxxx 42
8 195Шаповал ПавлоДавиденко Софіяx.xxx.xxxxx.xxx.xxx.x..xxxx.xx.xxx.xxxxxx.xxxxxxxxxx 41
9- 10 383Москальчук МихайлоОмелян Юліяxxxxxx.xxxx.xx.xxxxxx.xx.x..x.xxxxxxx...xxxx.xxxxx.. 38
9- 10 384Моршнєв ПлатонПознякова Катеринаxxxxx.xxx.xxx.x..x.xxx...xxxxx..xxxx..xxxx.xxxxxxxxx 38
11 285Пломан ГерманГоловко Катеринаxxxx.x....xx..xxxxxx.xx.x..xxxxxxxxx.xxxxxxxxx..xx.x 37
12 6Коханович АндрійМинака Полінаxxxxxxx.x.xx.x.x..x..xxxx.xxxxxx.xxxxx...xx.x.x..xx. 34
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
13 228Заворотній РостиславКолесник Дар'яxx...x.x.x.x.xx.xxxxx.xxx..x..xxx.x.xx.xx..xx..xx.x. 30
14 497Данчук МаксимМусієнко Кіра.xx.x.xx.x.x..xxxxxxxxx.x.xx.x......xx..x.x...x...x. 26
15 41Макацарія АртемАндрощук Стеванияx...x....x...x.x.x.xx.x..x....x..x.xx.x....x.x....xx 19
16 40Гордієнко МаксимЗнаменщикова Юліана.....xxxx...xx....xx.x...x.....x....x.xx......xx...x 17
17 369Бойко ІванЛой Софія.....xxx..xxx.....x....xx.x.x...x...xx...x...x...... 16
18 36Бойко ДенисЛучко Кристина....x...x....x....x...x...x..x......x............... 8

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWT VWQ Всього
ABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLM
1 358Ковбас ВасильПіскарьова Полінаxxx.xxxx..xxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxx.x 46
2 274Степаненко ВікторДмитренко Олександраxxxxxxxx.xxxxx.xxxxxxx..xxx..xxxxxx.xxxx..xxxxxx.xxx 42
3 200Черній АртемОленська Ілона.xxx.x..xxxxx.xxx.x.xxxxxx.xxx.x.xxxxxxxxxx.x.xxxx.x 39
4 4Корнієнко РоманЧернакова Дар'я..xxx...xxxxxx.xxx..xxxx.x..x.xxxxxxxxx..xxxx..xxxxx 36
5 205Ситник ВолодимирДимитреєва Валентина.xxxx.......xxx.xxxx.xx..xxx.xxxxxxx.xxxxxxx..xxx..x 34
6 357Горда ДоріанВіщук Юліяxxx..x.xxx..xxxx.xx.x.x..x.x...x...x...xxx..x...x..x 25
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
7 384Моршнєв ПлатонПознякова Катеринаxx....x.x.xx.xx....x..xxx.xxx....x......x....x.x.xx. 21
8- 9 97Нестеренко МикитаМартиненко Анастасія...xx.x.xx........xx.x.x....x.......x....x...xx...x. 15
8- 9 383Москальчук МихайлоОмелян Юлія....xx.xxxx......x.x...x......x...xxx....x.......x.. 15
10 195Шаповал ПавлоДавиденко Софіяx..x.xxx........x..xx...x.x..x..x............x....x. 14
11 6Коханович АндрійМинака Полінаx......x...x............x.x.x.x......x.x...xx.x...x. 13
12 285Пломан ГерманГоловко Катерина......x.......xx...........x.x..x.....x.x.xx.x..x... 12

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWTVWQВсього
1 200Черній АртемОленська Ілона1.01.02.02.06.0
2 4Корнієнко РоманЧернакова Дар'я3.02.01.01.07.0
3 274Степаненко ВікторДмитренко Олександра5.04.03.03.015.0
4 358Ковбас ВасильПіскарьова Поліна4.03.04.04.015.0
5 205Ситник ВолодимирДимитреєва Валентина2.06.05.06.019.0
6 357Горда ДоріанВіщук Юлія6.05.06.05.022.0

 

Танок: /SW/ Медленный вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
2003111614515133--9---1.0
2055342222236652--8---2.0
41534133441246--7(14)11--3.0
3582225441652325--7(14)9--4.0
2744663355324411---9--5.0
3576456566163564----7-6.0

 

Танок: /T / Танго

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
2002111524513143-7(9)----1.0
41625113441224-7(10)----2.0
3583334431234336--9---3.0
2744563345126412---9--4.0
3575446656362555----9-5.0
2056252262655661----8-6.0

 

Танок: /VW/ Венский вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
41514114341214-7----1.0
2003151555532122--8(15)---2.0
2745633323216441--8(18)---3.0
3582345441125335--7---4.0
2056262262454553---7--5.0
3574426636663666-----136.0

 

Танок: /Q / Квикстеп

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
41514114641224-7(9)----1.0
2004121645312132-7(10)----2.0
2742653323226441--8---3.0
3583235451134356--7---4.0
3575446536553515----11-5.0
2056362262465663----7-6.0

 

Розрахунок мiсць фiналу (параграф 10)

ПараSWT VWQ Всього11-21-31-41-51-6Мiсце
Розподiлення з 3 по 4 мiсце
2745.04.03.03.0 15.0--2(6.0)---3
3584.03.04.04.0 15.0--1(3.0)---4

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Шулаков Антон