Golden Gate 2021

20-21 березня 2021 р.Pochayna Event Hall

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

2 день (4 вiддiлення) / 21.03.21 13:35 /

 

Категорiя:
Програма:
Juniors 2 Rising Stars / р.н. ( рокiв)/
Латино-американська
Всього пар:
клубiв:
мiст:
15 (?-15)
11
8
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
Final
1505Холявчук АртемМеленівська МаріяКоростеньМріяНіколайчук Володимир
2290Систренський МаксимГерасимчук АнастасіяКиївДанс-АртЧерниш Артем
Черниш Катерина
3348Паску МаксимШестірніна ОльгаЮжноукраїнськНатхненняСамчинська Людмила
Тюхтя Дар’я
4144Тананаєв ІлляМуштаєва ДаринаІрпіньАдажіоСалямон Віталій Та Катерина
5561Опьонишев АртемПодзелінська НадіяОдесаМаестроКапустинський Дмитро
Сікорська Євгенія
6364Теутуляк АльбертДубей ВладиславаЧернівціКарнавалПіскарьов Андрій
1/2 Final
7342Буркун АндрійНохріна КатеринаЮжноукраїнськНатхненняСамчинська Людмила
Тюхтя Дар’я
8- 977Парфенюк ЄгорШапошник МаріяКиївРеверансКравчук Сергій
Кравчук Оксана
Федчишина Анастасія
8- 9420Горщарук АртемРоманчук МаріяЖитомирДанс ЛайфСавицька Ольга
10247Годованюк БогданБондаренко АнастасіяКропивницькийПро Данс СтудіоСпiнул Олена
1/4 Final
11291Шестяєв ЗахарІльїна МаргаритаКиївДанс-АртЧерниш Артем
124Корнієнко РоманЧернакова Дар'яКиївПарфенон-ДенсПарфенюк Євген
13292Андросович ОлександрХаменушко КатеринаКиївДанс-АртЧерниш Артем
14238Григоренко КирилоКовальова КрістінаКропивницькийПро Данс СтудіоСпiнул Олена
15285Пломан ГерманГоловко КатеринаКиївДанс-Арт-ДомінантаКозачук Алла
Головний суддя:Базела Дмитро (Київ)
Технічний суддя:Загоруйко Олексій (Чернігів)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/4 Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Банковська Світлана (Южноукраїнськ) 1. (Sb) Самба
2. (B) Горбань Ольга (Благовiщенське) 2. (Ch) Ча-ча-ча
3. (C) Грицак Сергiй (Київ) 3. (Rb) Румба
4. (D) Капустинський Дмитро (Одеса) 4. (Pd) Пасодобль
5. (E) Кравчук Юлія (Житомир) 5. (J) Джайв
6. (F) Красківська Юлія (Славутич) 
7. (G) Мартишенко Олена (Дніпро) 
8. (H) Мишко Олександра (Ужгород) 
9. (I) Ніколайчук Володимир (Коростень) 
10. (J) Піскарьова Оксана (Чернівці) 
11. (K) Савицька Ольга (Житомир) 
12. (L) Советченко Світлана (Київ) 
13. (M) Тимощук Вадим (Бiла Церква) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChRbPdJ Всього
ABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLM
1 505Холявчук АртемМеленівська Маріяxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxx.xxxxxxxxxxxx 62
2 144Тананаєв ІлляМуштаєва Даринаxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxx.xx 60
3- 4 290Систренський МаксимГерасимчук Анастасіяxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxx..xxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxx. 59
3- 4 364Теутуляк АльбертДубей Владиславаxxxxxxxxxxxx..xxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxx.xxx.xxxxxxx.xxxxxxxxxxxxx 59
5 342Буркун АндрійНохріна Катеринаxxx..xxx.x.x.xxxxxx.x.x.xxx.xxx.xxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xx 53
6 348Паску МаксимШестірніна Ольгаxx.xxxxxxxxxx.x.xxxxxxx.xx.x.xx.xxxx.x.xx.xxxxxx.x.xxx.xxxxxx.xxx 51
7 420Горщарук АртемРоманчук Маріяx...xx..xxxxxxxxxx..xxxxx..x.x.xxxxxx.x..x.xx.x.xxxxxxxxx.xxxxxxx 47
8 77Парфенюк ЄгорШапошник Маріяxxxxx.xxx..xxxx...xx.xx.xxxxx.xx..xx.xxxxx.x...xx.xxxxx.xx..xx..x 43
9 561Опьонишев АртемПодзелінська Надіяx.xx..xx....xx.xx.xxx.xxxxxxxx.xxx....xxxxx..xx.x..xx.xx.xxxxxx.x 42
10 247Годованюк БогданБондаренко Анастасія.xxxxx.xxxx.xxxxxxxx.xxx.xxxxxxx...xxx.x..xxx...xx..x....x.....x. 39
Пари, не вибранi для участi в наступному турi 
11 291Шестяєв ЗахарІльїна Маргаритаxxxxxxxxxxxx..x.xx...xxx...x..x...x.xxx.x..xx..x..x.xx..xx.xxxxx. 38
12 4Корнієнко РоманЧернакова Дар'я.....xx...xxxx.x..xxxx.x.xx.xx.xxx..xxxx.xx.xxx..x.x..xx..xx..x.x 36
13 292Андросович ОлександрХаменушко Катерина.xxx........xxxx.........xx.xx.x.xxx...xxxx....xxxxxxxxx..x...x.. 30
14 238Григоренко КирилоКовальова Крістіна....x...x....x...x.xx..xx.....x.xx.xx......x.xx.x.x.....x....x.xx 22
15 285Пломан ГерманГоловко Катерина...x.....xx..........x.x.....................x.x............x.x.. 9

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChRbPdJ Всього
ABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLM
1 505Холявчук АртемМеленівська Марія.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxx.xxxxxx.x.xxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 59
2 290Систренський МаксимГерасимчук Анастасіяx.xxxxxxxxxxxx.xxxxxx.xxxxxxxxxxxx.x.xxx.xxxxxx...xxx..xxxxxxx.xx 53
3 348Паску МаксимШестірніна Ольгаxxxxxxx...xxx.xxxxxx.xxxxxx.xxxxxxx.xxxxx.xxxx.x.xxxxxxxxxx.x.xx. 52
4 144Тананаєв ІлляМуштаєва Дарина.x.xxxxxxx.xx.x...xxxxx.xxxx.xxx.xxx.xxxx.xxxxxxx.xx.x.x.x.xxx.xx 47
5 364Теутуляк АльбертДубей Владиславаxxxx.xxxxxx...xxx.xxx.x....xxx.xxx.xxx.xxxx.x..xxx..xxxx.xx..xx.. 42
6 561Опьонишев АртемПодзелінська Надіяx..x..xxxxx..x.xx..x.x.x.xx..x..xxxxx....xx..xx.xx..xxxx.xxxx.x.. 36
Пари, не вибранi для участi в наступному турi 
7 342Буркун АндрійНохріна Катеринаx.x........xxxxxx...xxx.x.x.x.x......xxx.x.x.xx.xxxx..x.x..x.xxx. 32
8- 9 420Горщарук АртемРоманчук Марія....x..x..xx.x...x..x..xx.......xxxxx...xx.x..xx.xx...x.x..x.xxxx 28
8- 9 77Парфенюк ЄгорШапошник Маріяxxx.xx......xxx..xx...xx.xxx..xx...xx.xxx...x......xxx..x.......x 28
10 247Годованюк БогданБондаренко Анастасія.x......xx.......x...x.....xx.....x............xx.........x.x...x 13

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChRbPdJВсього
1 505Холявчук АртемМеленівська Марія1.01.02.02.01.07.0
2 290Систренський МаксимГерасимчук Анастасія2.03.01.01.02.09.0
3 348Паску МаксимШестірніна Ольга3.02.04.04.05.018.0
4 144Тананаєв ІлляМуштаєва Дарина4.04.03.03.04.018.0
5 561Опьонишев АртемПодзелінська Надія6.06.06.05.03.026.0
6 364Теутуляк АльбертДубей Владислава5.05.05.06.06.027.0

 

Танок: /Sb/ Самба

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
5051245231314211-8----1.0
2902531123253334--10---2.0
3483112342635143--9---3.0
1445354416122622--7---4.0
3646426565541456----9-5.0
5614663654466565----7-6.0

 

Танок: /Ch/ Ча-ча-ча

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
5051345331215122-7(10)----1.0
3484123242523241-7(12)----2.0
2902511124144334--8(14)---3.0
1443254416332513--8(18)---4.0
3646436555651466----8-5.0
5615662663466655-----136.0

 

Танок: /Rb/ Румба

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
2902511131133332-7(9)12---1.0
5051345322316111-7(9)10---2.0
1446263216242624--7---3.0
3483124443524543---11--4.0
3644436555651466----9(36)-5.0
5615652664465255----9(37)-6.0

 

Танок: /Pd/ Пасодобль

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
2901511133225222-9----1.0
5052355311313111-7----2.0
1446262225152335--8---3.0
3483144454434444---12--4.0
5615633642546663----8-5.0
3644426566661556----7-6.0

 

Танок: /J / Джайв

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
5051346232315211-7----1.0
2905211114454325--7(11)---2.0
5612622651246163--7(13)---3.0
1444463325133534--7(18)---4.0
3483154443522642---10--5.0
3646535566661456----7-6.0

 

Розрахунок мiсць фiналу (параграф 10)

ПараSbChRbPdJ Всього11-21-31-41-51-6Мiсце
Розподiлення з 3 по 4 мiсце
1444.04.03.03.04.0 18.0--2(6.0)---4
3483.02.04.04.05.0 18.0--2(5.0)---3

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Шулаков Антон