Golden Gate 2021

20-21 березня 2021 р.Pochayna Event Hall

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

1 день (5 вiддiлення) / 20.03.21 18:55 /

 

Категорiя:
Програма:
Juniors 2 Rising Stars / р.н. ( рокiв)/
Європейська
Всього пар:
клубiв:
мiст:
13 (?-13)
9
6
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
Final
1454Підлісний АндрійРеменюк ВалеріяСлавутичСлавутич-СтарКириєнко Дмитро
Красківська Юлія
2347Муренко МаксимТомусяк ЛінаЮжноукраїнськНатхненняСамчинська Людмила
Тюхтя Дар’я
3291Шестяєв ЗахарІльїна МаргаритаКиївДанс-АртЧерниш Артем
4202Конюшко ВолодимирДяченко ДіанаКиївРеверансКравчук Сергій
Кравчук Оксана
Федчишина Анастасія
5290Систренський МаксимГерасимчук АнастасіяКиївДанс-АртЧерниш Артем
Черниш Катерина
6292Андросович ОлександрХаменушко КатеринаКиївДанс-АртЧерниш Артем
1/2 Final
777Парфенюк ЄгорШапошник МаріяКиївРеверансКравчук Сергій
Кравчук Оксана
Федчишина Анастасія
8348Паску МаксимШестірніна ОльгаЮжноукраїнськНатхненняСамчинська Людмила
Тюхтя Дар’я
9358Ковбас ВасильПіскарьова ПолінаЧернівціКарнавалПіскарьов Андрій
10382Бакай БогданНодь АлінаЛьвівФлоріоХлян Максим
Хлян Христина
11420Горщарук АртемРоманчук МаріяЖитомирДанс ЛайфСавицька Ольга
12- 13274Степаненко ВікторДмитренко ОлександраКиївАматор-Спорт-ДансКеба Алла
Торошанко Олександр
Тіщенко Олексій
Тіщенко Марія
Кеба Мирослав
Торошанко Катерина
12- 13287Костюк ІлляЯковлєва Дар'яКиївДанс-Арт-Домінанта 
Головний суддя:Базела Дмитро (Київ)
Технічний суддя:Загоруйко Олексій (Чернігів)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Висоцький Олександр (Житомир) 1. (SW) Медленный вальс
2. (B) Горбань Ольга (Благовiщенське) 2. (T) Танго
3. (C) Грицак Сергiй (Київ) 3. (VW) Венский вальс
4. (D) Капустинський Дмитро (Одеса) 4. (F) Фокстрот
5. (E) Козак Володимир (Львів) 5. (Q) Квикстеп
6. (F) Кравчук Сергій (Київ) 
7. (G) Крижановський Юрій (Миколаїв) 
8. (H) Савицька Ольга (Житомир) 
9. (I) Салямон-Міхєєва Катерина (Ірпінь) 
10. (J) Сенченко Юрій (Київ) 
11. (K) Тіщенко Олексій (Київ) 
12. (L) Чолан Мар’ян (Хмельницький) 
13. (M) Шик Олег (Полтава) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWT VWF Q Всього
ABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLM
1 454Підлісний АндрійРеменюк Валеріяxx.xx.xxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxx..xxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxx.x.xxxxxxxxxx 57
2 291Шестяєв ЗахарІльїна Маргаритаxxxxxxxxx.xxxx..x.xx.xxxxxxx.x.xxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxx.xxxx..xxxx 54
3- 4 347Муренко МаксимТомусяк Ліна..xxx.x..x..xxxxxx.xx...xxxxxxx.xx..xxxxxxxx.xx.xxxxx.xxx.x..xxxx 45
3- 4 290Систренський МаксимГерасимчук Анастасіяxx.x.xx..xx..xxxxxx.xxxx.xx.xxxxx..x.xxx.xx.xx.xx..xxxxx.xxxxx..x 45
5 202Конюшко ВолодимирДяченко Діанаxxx..x.xxxxxxxxx..xx.xx...xxx.xx..xxxxxxxx..xx.x.xx.xxx.xx.xx.... 42
6 292Андросович ОлександрХаменушко Катеринаxxxxxxxx.x.x...xx.xxx.xx..x.xxx.xx.x..x.xx.xxxx.x..xxxxx.x.x.x..x 41
Пари, не вибранi для участi в наступному турi 
7 77Парфенюк ЄгорШапошник Марія.xx.xx..x.x...xx.xx.xx.x.x.xx..x..x.x...x.xxx.x..x...x..xx..x.x.. 30
8 348Паску МаксимШестірніна Ольга...xx...x..x....xx.x....x....x....x......xx....x..x...xxx...x.xx. 20
9 358Ковбас ВасильПіскарьова Поліна...........xx....x....x.xx.x.xx..x...xx.........x.xx.......x.x.xx 19
10 382Бакай БогданНодь Алінаx.x...x......x...x...x.........x..xx...........x....x.......x..x. 13
11 420Горщарук АртемРоманчук Марія.......x............x...x...x...xx............x.......x...xx..... 10
12- 13 274Степаненко ВікторДмитренко Олександра.........xx............x............x......x.....x............x.. 7
12- 13 287Костюк ІлляЯковлєва Дар'я.....x.xx...x.x........................x..................x...... 7

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWTVWFQВсього
1 454Підлісний АндрійРеменюк Валерія1.01.02.02.01.07.0
2 347Муренко МаксимТомусяк Ліна3.02.01.01.02.09.0
3 291Шестяєв ЗахарІльїна Маргарита2.03.03.03.03.014.0
4 202Конюшко ВолодимирДяченко Діана4.06.04.04.04.022.0
5 290Систренський МаксимГерасимчук Анастасія6.04.05.05.05.025.0
6 292Андросович ОлександрХаменушко Катерина5.05.06.06.06.028.0

 

Танок: /SW/ Медленный вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
4545144622211521-8----1.0
2913261541423112-7----2.0
3472512163662233--9---3.0
2021326416136356--7---4.0
2924635254355644---7(24)--5.0
2906453335544465---7(25)--6.0

 

Танок: /T / Танго

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
4542155331111412-8----1.0
3471412162443133--9---2.0
2914261543324221--8---3.0
2906533225236554---7--4.0
2925626454562365----9-5.0
2023344616655646----8-6.0

 

Танок: /VW/ Венский вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
3472212141242241-10----1.0
4543134434111313--10---2.0
2914461553523122--7---3.0
2021323615455564---7(18)--4.0
2906545322336455---7(21)--5.0
2925656266664636-----136.0

 

Танок: /F / Фокстрот

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
3473212151242231-9----1.0
4542124433111313-7(9)----2.0
2914561242423122-7(12)----3.0
2021433616354655---7(19)--4.0
2906345524636446---7(24)--5.0
2925656365565564----8-6.0

 

Танок: /Q / Квикстеп

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
4544124332111221-9(13)----1.0
3472212151252332-9(15)----2.0
2915461543423113--7---3.0
2021533616344564---8--4.0
2906345424536645---7--5.0
2923656265665456----7-6.0

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Шулаков Антон