Golden Gate 2021

20-21 березня 2021 р.Pochayna Event Hall

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

2 день (5 вiддiлення) / 21.03.21 15:25 /

 

Категорiя:
Програма:
Youth+Adults Rising Stars / р.н. ( рокiв)/
Латино-американська
Всього пар:
клубiв:
мiст:
18 (?-18)
11
6
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
Final
1554Грицюк ОлексійДубровик ЛюбовРівнеPlatinumКазатинський Олександр
2276Чумаченко ЄвгенійМолочная ЄвгеніяКиївАматор-Спорт-ДансКеба Мирослав
Тіщенко Олексій
Тіщенко Марія
Кеба Алла
355Будник СергійКашицька ІваннаКиївРеверансКравчук Сергій
Кравчук Оксана
Федчишина Анастасія
4488Кльокта ДаниїлГоршкова ГаннаКиївРеверансКравчук Сергій
Кравчук Оксана
Федчишина Анастасія
5289Дьомін Дем'янДьоміна Дар'яКиївДанс-АртЧерниш Артем
Черниш Катерина
6143Тананаєв ДмитроДорош КатеринаІрпіньАдажіоСалямон Віталій Та Катерина
1/2 Final
7- 8145Філатов КостянтинШепшинська ВікторіяІрпіньАдажіоСалямон Віталій Та Катерина
7- 8563Чупілко МаксимГорох МаріяКам’янськеЛілеяВіталій Жосан
Лілія Жосан
9278Николаєнко ОлександрЧиркова ТетянаКиївАматор-Спорт-ДансКеба Мирослав
Кеба Алла
Тіщенко Олексій
Тіщенко Марія
10478Ревякін АндрійОратовська ВалентинаКиївFenixГречкосій Аліна
Марченко Юрій
11480Григор'єв ВадимБобриньова АнастасіяЖитомирКристалКравчук Юлія
Нагорський Павло
127Нехаєв ІванГоловата СофіяКиївПарфенон-ДенсПарфенюк Євген
1/4 Final
13- 14282Галка РусланТроіцкіте ОлександраКиївАматор-Спорт-ДансКеба Мирослав
Кеба Алла
Торошанко Олександр
Тіщенко Олексій
Тіщенко Марія
Торошанко Катерина
13- 14379Гінда ДмитроТхорик ЄлизаветаМиколаївФрістайлКрижановський Юрій Крижановська Тетяна
152Крупко ІлляМедвідь ЄлизаветаКиївПарфенон-ДенсПарфенюк Євген
16211Львовський ВолодимирДавиденко АннаКиївРеверансКравчук Сергій
Кравчук Оксана
Федчишина Анастасія
17- 18110Крістуреан Джордж ВільямНовожилова ЄваКиївAcademy DanceПідченко Віталій
Парфенова Катерина
17- 18467Ключник ДавидАдамчук ВалеріяЖитомирКристалКравчук Юлія
Нагорський Павло
Головний суддя:Базела Дмитро (Київ)
Технічний суддя:Загоруйко Олексій (Чернігів)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/4 Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Бузін Олександр (Нікополь) 1. (Sb) Самба
2. (B) Грицак Сергiй (Київ) 2. (Ch) Ча-ча-ча
3. (C) Козак Володимир (Львів) 3. (Rb) Румба
4. (D) Кравчук Сергій (Київ) 4. (Pd) Пасодобль
5. (E) Красківська Юлія (Славутич) 5. (J) Джайв
6. (F) Крючков Дмитро (Суми) 
7. (G) Мишко Олександра (Ужгород) 
8. (H) Полуляхов Сергій (Харків) 
9. (I) Салямон Віталій () 
10. (J) Сенченко Юрій (Київ) 
11. (K) Тимощук Вадим (Бiла Церква) 
12. (L) Торошанко Катерина (Київ) 
13. (M) Шик Олег (Полтава) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChRbPdJ Всього
ABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLM
1- 2 554Грицюк ОлексійДубровик Любовxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 65
1- 2 145Філатов КостянтинШепшинська Вікторіяxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 65
3 276Чумаченко ЄвгенійМолочная Євгеніяxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxx 64
4- 6 488Кльокта ДаниїлГоршкова Ганнаx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxx.xxxxxxx 62
4- 6 289Дьомін Дем'янДьоміна Дар'яxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxx.xx 62
4- 6 55Будник СергійКашицька Іваннаxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxx 62
7 143Тананаєв ДмитроДорош Катеринаxxxxxxxxxxx..xxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxx.xxxxxx 60
8 563Чупілко МаксимГорох Маріяxxx.xxxxx..xxxx..xxxxxx.xxxxxxxxxxxx.xxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 57
9 278Николаєнко ОлександрЧиркова Тетяна.xxxx.xxx.xxx.xxxx.xxxxxx.xx.xxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxx 56
10 478Ревякін АндрійОратовська Валентинаxxxxxxxxxx.xxxxx.x..xx.xxxxxxxx.xxx.xx.xx.xx.xxxxxxxxx.xxxxxxxxxx 54
11 480Григор'єв ВадимБобриньова Анастасіяxx..xxx...x..xxx.xxx.x...x.xx.x.x..x..x.xx..xx.xxx.x.xx.x.x..xx.. 34
12 7Нехаєв ІванГоловата Софіяx......x.xxx.x....x.xxxx..x...xxx.xxx.xx.x..xx..xx..x.x..xx.xxx.. 32
Пари, не вибранi для участi в наступному турi 
13- 14 379Гінда ДмитроТхорик Єлизавета.xx....xxx..xx.x...xx.xx.xx......x.x..xx.....xx..x.xx.x...xxxx.xx 30
13- 14 282Галка РусланТроіцкіте Олександра.....x..xxxx..x.xxx...xxx..xxx.x....xx..xxxx......x..xx.xx.x...xx 30
15 2Крупко ІлляМедвідь Єлизаветаx..xxxx...x.x...x.xx...x.x..x..xxxx.x.....xxx.xx.x.....x......x.. 26
16 211Львовський ВолодимирДавиденко Анна...x..x....x....x.......x....xx......xx...xx......x....x......... 13
17- 18 467Ключник ДавидАдамчук Валерія.x.......x..x............................................x....... 4
17- 18 110Крістуреан Джордж ВільямНовожилова Єва..xx...........xx................................................ 4

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChRbPdJ Всього
ABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLM
1 554Грицюк ОлексійДубровик Любовxxxxx.xxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxx 62
2 276Чумаченко ЄвгенійМолочная Євгеніяxx.xxxxx.x.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxx.xx 59
3 55Будник СергійКашицька Іваннаx.xx.xxxxxxxxxxxx.xxxxx.xxxx.x.xxxxx.xxx.xx.xxxxxxxxxxxx.xxxxxxxx 55
4 488Кльокта ДаниїлГоршкова Ганнаxxxxxxxxxx.xx.xxxx.xxxx.x...xxx.x.x..x..xxxx..xx..xx.x.xxxxxxx.x. 44
5 289Дьомін Дем'янДьоміна Дар'я..x..xx..xx.x..x..xxx.x..x.xx.xxx..xx.xx.x.xxx..xx.x..x..xx..xx.x 34
6 143Тананаєв ДмитроДорош Катерина..xx....xxx..x.x.....x.x..x.xx....xxx.xxxxx.x..xxx.xx.xx....xxx.x 32
Пари, не вибранi для участi в наступному турi 
7- 8 145Філатов КостянтинШепшинська Вікторія.xx.xxx.x.x.....xxx..x.x.x..x.xxx.x.x......xxx.x.x...xx.xx..x.x.. 30
7- 8 563Чупілко МаксимГорох Маріяxx...x.x...xxxx...x...x.xxxx...x.x.x.xxxx...x.x.x.x.xx...x.x...x. 30
9 278Николаєнко ОлександрЧиркова Тетяна...xx..x..xx....xx.xx..xx....xx..x...x....xx.xx...x....xx.xx..xx. 26
10 478Ревякін АндрійОратовська Валентинаx...x...x....x...xx....x..x......x..x...............x...x.......x 13
11 480Григор'єв ВадимБобриньова Анастасія.x............x............x............x........................ 4
12 7Нехаєв ІванГоловата Софія....................................x............................ 1

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChRbPdJВсього
1 554Грицюк ОлексійДубровик Любов1.01.01.01.01.05.0
2 276Чумаченко ЄвгенійМолочная Євгенія2.02.02.03.02.011.0
3 55Будник СергійКашицька Іванна3.03.03.02.03.014.0
4 488Кльокта ДаниїлГоршкова Ганна5.04.04.04.05.022.0
5 289Дьомін Дем'янДьоміна Дар'я4.05.05.05.04.023.0
6 143Тананаєв ДмитроДорош Катерина6.06.06.06.06.030.0

 

Танок: /Sb/ Самба

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
55422221611111147-----1.0
2761163224233321-7----2.0
553541412324232--9---3.0
2895416533562463---7--4.0
4886354355445646----10-5.0
1434635646656555----8-6.0

 

Танок: /Ch/ Ча-ча-ча

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
5542212161212233-10----1.0
2761154225133111-8----2.0
553461414324322--8---3.0
4884343343445646---10--4.0
2895526532561564----10-5.0
1436635656656455----7-6.0

 

Танок: /Rb/ Румба

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
5542212161121214-11----1.0
2761163225242321-8----2.0
553451412314132--9---3.0
4886334344435646---9--4.0
2895526653563553----10-5.0
1434645536656465----8-6.0

 

Танок: /Pd/ Пасодобль

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
55412121213121147-----1.0
552551312224222-9----2.0
2763163254131331--10---3.0
4885444445445645---8--4.0
2894326663563463---7--5.0
1436635536656556----7-6.0

 

Танок: /J / Джайв

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
5541222141313124-9----1.0
2762144223131311-8----2.0
553361412224232-7----3.0
2894416664562453---7--4.0
4885553355445646----11-5.0
1436635536656565----7-6.0

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Шулаков Антон