Golden Gate 2021

20-21 березня 2021 р.Pochayna Event Hall

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

1 день (4 вiддiлення) / 20.03.21 15:20 /

 

Категорiя:
Програма:
Youth+Adults Rising Stars / р.н. ( рокiв)/
Європейська
Всього пар:
клубiв:
мiст:
19 (?-19)
14
7
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
Final
1429Meska AurimasRutkauskaite AineLithuania  
2427Задирака ОлександрЧервінська-Івашура ОленаКиївЮрісСенченко Юрій
Сенченко Тетяна
3145Філатов КостянтинШепшинська ВікторіяІрпіньАдажіоСалямон Віталій Та Катерина
4208Образцов ГлібМикитчук ОксанаКиївКалейдоскоп КнукімБазела Дмитро
5275Тітаренко ДенисРакицька Дар'яКиївАматор-Спорт-ДансКеба Мирослав
Кеба Алла
Тіщенко Олексій
Тіщенко Марія
Торошанко Катерина
Торошанко Олександр
6478Ревякін АндрійОратовська ВалентинаКиївFenixГречкосій Аліна
Марченко Юрій
1/2 Final
72Крупко ІлляМедвідь ЄлизаветаКиївПарфенон-ДенсПарфенюк Євген
8393Журбенко БогданМахлай КатеринаБiла ЦеркваVivatТимощук Вадим
9112Петронюк БогданПосунько АлінаКиївAcademy DanceПідченко Віталій
Парфенова Катерина
107Нехаєв ІванГоловата СофіяКиївПарфенон-ДенсПарфенюк Євген
11191Ященко АнтонІльченко ІринаКиївРеверансКравчук Сергій
Кравчук Оксана
Федчишина Анастасія
12485Колядюк ВладиславБубліченко ВікторіяКиївФаворитСтадніков Володимир
1/4 Final
13480Григор'єв ВадимБобриньова АнастасіяЖитомирКристалКравчук Юлія
Нагорський Павло
14273Гордієнко АнтонВатажко МаріяКиївАматор-Спорт-ДансКеба Мирослав
Кеба Алла
Торошанко Олександр
Тіщенко Олексій
Тіщенко Марія
Торошанко Катерина
15440Окольчишин НазарійСухотіна ВікторіяПервомайськBalanceБесараб Віталій
Дібрівна Валерія
16500Дегтяренко БогданКозловська ТаїсіяКиївРеверансКравчук Сергій
Кравчук Оксана
Федчишина Анастасія
17142Махновець ІлляКалініченко ОлександраІрпіньАдажіоСалямон Віталій Та Катерина
18437Старцев НікітаМазюта АнастасіяУжгородГраціяМишко Олександра
19281Курта ОлександрТолкаченко СофіяКиївАматор-Спорт-ДансКеба Мирослав
Кеба Алла
Торошанко Катерина
Торошанко Олександр
Головний суддя:Базела Дмитро (Київ)
Технічний суддя:Загоруйко Олексій (Чернігів)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/4 Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Банковська Світлана (Южноукраїнськ) 1. (SW) Медленный вальс
2. (B) Висоцький Олександр (Житомир) 2. (T) Танго
3. (C) Гловацька Свiтлана (Дніпро) 3. (VW) Венский вальс
4. (D) Грицак Сергiй (Київ) 4. (F) Фокстрот
5. (E) Ковальов Станіслав (Київ) 5. (Q) Квикстеп
6. (F) Кравчук Сергій (Київ) 
7. (G) Кравчук Юлія (Житомир) 
8. (H) Красківська Юлія (Славутич) 
9. (I) Крижановський Юрій (Миколаїв) 
10. (J) Мишко Олександра (Ужгород) 
11. (K) Торошанко Катерина (Київ) 
12. (L) Чолан Мар’ян (Хмельницький) 
13. (M) Шик Олег (Полтава) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWT VWF Q Всього
ABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLM
1- 3 145Філатов КостянтинШепшинська Вікторіяxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 64
1- 3 427Задирака ОлександрЧервінська-Івашура Олена.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 64
1- 3 208Образцов ГлібМикитчук Оксанаxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 64
4 429Meska AurimasRutkauskaite Ainexxxxxxxxxxxxxxxxx.xxx.xxxxx.xxxxxx.xxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxx 60
5 112Петронюк БогданПосунько Алінаxxxxxx.xxxxxxxxxxx.xxxxxx.xx.xxxxxxxxxx.x.xxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxx 58
6- 7 478Ревякін АндрійОратовська Валентинаx.xxx.xxx.xxx.xxxxxxx..xxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxx 57
6- 7 275Тітаренко ДенисРакицька Дар'яxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxx.xxxx..xxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxx.x.xx.xxx 57
8 2Крупко ІлляМедвідь Єлизаветаx.xxx.xxx.x.x.xxxxxxx.xxxx..xxxxxx.xxxxxxxxxxxxxx.xx.xxxxxxxxxxxx 54
9 393Журбенко БогданМахлай Катерина.xxx.xxxxxx.x.x.xxx.xxxx.xxxxx..xxxxxxxxxxxx.xxxxxxx.xxxx..xxxxxx 52
10 7Нехаєв ІванГоловата Софіяxxxxx.xxxx.xxxxx.x.xxxx.xxxxxxx.xxxx.xxx.x.x.xxxx..xxxxxxxxxxx..x 51
11 191Ященко АнтонІльченко Ірина.xxx.x.x.xxx..x.xxx.xxxxxx.x...x..xxx...xxxxx.xxxxx..x.xx.xxxxxx. 42
12 485Колядюк ВладиславБубліченко Вікторія.xx...x..x..x.xxx.xx.x...xxxxxxxx.x..xxxxxx.xx.x.xxxx..x.xx.x..x. 38
Пари, не вибранi для участi в наступному турi 
13 480Григор'єв ВадимБобриньова Анастасія.x..x.x.xx.x.xx.xx.x.xx...xxx.x.xxx...x.x..x.x.x..xxxxx.xxx...... 33
14 273Гордієнко АнтонВатажко Маріяx.......xxx.x........x.x.x.....x...xxx..x.x.x....x.......x...xx.x 20
15 440Окольчишин НазарійСухотіна Вікторіяx.....xx...x.x.x..x.....x.x.x....x......xx....x.......x.x.xx..... 18
16 500Дегтяренко БогданКозловська Таїсіяxx..xx.....x.x.x.xx.....x.x...xx.......x....x............x....... 16
17 142Махновець ІлляКалініченко Олександраx..xxx.......x.....x.x.......x....x....x........x...x..........xx 14
18 437Старцев НікітаМазюта Анастасія.....x...x...x.......xx....x.......x............x...x........x... 10
19 281Курта ОлександрТолкаченко Софія.....x....x.........x..x...x........x............x............x.. 8

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWT VWF Q Всього
ABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLM
1 429Meska AurimasRutkauskaite Ainexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 65
2 427Задирака ОлександрЧервінська-Івашура Оленаxxxxxxxxxxxx.xxxx.xxxxxxxxxxxx.xxxxxxx.xxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxx 60
3 145Філатов КостянтинШепшинська Вікторіяxx.x.xxxxxxxxxx.xx.xxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxx.xx.xxx.xxxxxxxxxxxxxxxx 57
4 208Образцов ГлібМикитчук Оксанаxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxx.xx.xxxxx.xxx.xx.xxxxx.xxx..x.xxxxx.xxx..x.x 51
5 478Ревякін АндрійОратовська Валентинаx.xx..xx...x...xxx.xxx..x.x...x.x..x.xxx..xx.xxxx.xxx.x.x.xxxx.xx 37
6 275Тітаренко ДенисРакицька Дар'я.xxxxx...xxxxxxx..x..xxxxx.xxxxx....xx..xx..x....xx..xxx....x.xx. 36
Пари, не вибранi для участi в наступному турi 
7 2Крупко ІлляМедвідь Єлизавета....x..x....xx.xxxx.x....x...xx..xx..xx...xxxxx.x.xx...xxxxx....x 30
8 393Журбенко БогданМахлай Катерина.xx.....xxxxx.x.......xxx..xx....xxxx.x.x......xxx...x.......x.x. 25
9 112Петронюк БогданПосунько Алінаx...x...x........x...x....x.......x..x.x.x.x...x....x...x...x.x.. 16
10 7Нехаєв ІванГоловата Софія..............................x.x........x.....xx............x... 6
11 191Ященко АнтонІльченко Ірина.....x............x............x............x............x....... 5
12 485Колядюк ВладиславБубліченко Вікторія......x............x............................................. 2

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWTVWFQВсього
1 429Meska AurimasRutkauskaite Aine1.01.01.01.01.05.0
2 427Задирака ОлександрЧервінська-Івашура Олена2.02.02.02.02.010.0
3 145Філатов КостянтинШепшинська Вікторія3.03.03.03.03.015.0
4 208Образцов ГлібМикитчук Оксана4.04.04.04.04.020.0
5 275Тітаренко ДенисРакицька Дар'я6.05.05.06.05.027.0
6 478Ревякін АндрійОратовська Валентина5.06.06.05.06.028.0

 

Танок: /SW/ Медленный вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
429131111124111110-----1.0
4274222433432333--10---2.0
1452164354114522--7---3.0
2083433625363464---9--4.0
4785646262525645----9-5.0
2756555546656256----8-6.0

 

Танок: /T / Танго

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
429122111113111110-----1.0
4274312432442332--9---2.0
1452164364214523--7(14)---3.0
2083433523353464--7(20)---4.0
2755545646626245----9-5.0
4786656255565656----7-6.0

 

Танок: /VW/ Венский вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
42913211112211119-----1.0
4273212422332222-9----2.0
1452164253114533--8---3.0
2084443534443444---12--4.0
2755535646656365----8-5.0
4786656365565656-----136.0

 

Танок: /F / Фокстрот

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
42913211121311128-----1.0
4274212421324221-9----2.0
1452164243213533--9---3.0
2083543634462444---10--4.0
4785655365545655----10-5.0
2756436556656366-----136.0

 

Танок: /Q / Квикстеп

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
42913211122411118-----1.0
4273212421323322-8----2.0
1454164254114433---11--3.0
2086533633462544---8--4.0
2755445566655265----9-5.0
4782656345536656----8-6.0

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Шулаков Антон