Golden Gate 2021

20-21 березня 2021 р.Pochayna Event Hall

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

2 день (5 вiддiлення) / 21.03.21 15:25 /

 

Категорiя:
Програма:
Juniors 1 Відкритий Чемпіонат Києва / р.н. ( рокiв)/
Європейська
Всього пар:
клубiв:
мiст:
12 (?-12)
10
7
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
Final
1152Жейда АртемРепа АнастасіяІрпіньАдажіоСалямон Віталій Та Катерина
2444Свінціцький АртемСтоцька ВеронікаЖитомирДанс ЛайфСавицька Ольга
3352Чумак ЄгорПелюх СоломіяЮжноукраїнськНатхненняСамчинська Людмила
Тюхтя Дар’я
4197Ненька ЯрославДичук АнастасіяКиївStardustГрицак Сергiй
5359Морар ДавідЛук'янчук МарiяЧернівціКарнавалПіскарьов Андрій
6351Степанов КонстянтинНестер АннаЮжноукраїнськНатхненняБанковська Світлана
Савченко Олександр
1/2 Final
7564Рабічєв ВладиславШафаренко АннаКиївФаворГоловащенко Руслан
Головащенко Олена
8187Гончаренко МиколаТимошенко КатеринаДніпроГармоніяГловацька Свiтлана
996Нагорний СеменПирогова АннаКиївDance MaximumІгнатенко Наталія
Ігнатенко Іван
Ігнатенко Микита
1085Кособуцький ДенисПанкратова АннаКиївСлавутич-СтарСоветченко Свiтлана
11198Бондарчук МаксимГармаш ОлександраКиївStardustГрицак Сергiй
12438Мазюта ЯношКозарь СофіяУжгородГраціяМишко Олександра
Головний суддя:Базела Дмитро (Київ)
Технічний суддя:Загоруйко Олексій (Чернігів)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Ігнатенко Наталія (Київ) 1. (SW) Медленный вальс
2. (B) Бузін Олександр (Нікополь) 2. (T) Танго
3. (C) Грицак Сергiй (Київ) 3. (VW) Венский вальс
4. (D) Капустинський Дмитро (Одеса) 4. (F) Фокстрот
5. (E) Козак Володимир (Львів) 5. (Q) Квикстеп
6. (F) Кравчук Сергій (Київ) 
7. (G) Красківська Юлія (Славутич) 
8. (H) Мартишенко Олена (Дніпро) 
9. (I) Піскарьов Андрій (Чернівці) 
10. (J) Полуляхов Сергій (Харків) 
11. (K) Советченко Світлана (Київ) 
12. (L) Спiнул Ігор (Кропивницький) 
13. (M) Черниш Артем (Київ) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWT VWF Q Всього
ABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLM
1 152Жейда АртемРепа Анастасіяxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.x 63
2 444Свінціцький АртемСтоцька Веронікаxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxx 61
3 352Чумак ЄгорПелюх Соломія.xxxxxxxxxxx..xxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxx.xx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 59
4 351Степанов КонстянтинНестер Аннаx..xxxxxxx...xx.xxxxxxx.x.x..xxxxxxxxx.xx.xxxxxxx..x...xxxxxxxx.. 46
5 197Ненька ЯрославДичук Анастасіяx.x.xx.x.xx.xx.xxxxx..xx.xx.x..xx.xxx.xx.xx.xxxxxxxxx.x..xx.xxxxx 45
6 359Морар ДавідЛук'янчук Марiя.xxx..x.x.....x....x.x.xx..xx.x.xxxx.x.......x.xxxx..xxxx.xxx.xx. 32
Пари, не вибранi для участi в наступному турi 
7 564Рабічєв ВладиславШафаренко Аннаxxx..x..xx.xxxxx.x...x...xxxx..x.....x.xxxx.x.....x.xxx..x...x.x. 31
8 187Гончаренко МиколаТимошенко Катерина.x.xx..x..x.x...x.x.x.x....x.xx..x....x.x.xx..x......x.xx..x....x 24
9 96Нагорний СеменПирогова Аннаx.........xxxx......x..xxxx............x...........xx..........xx 15
10 85Кособуцький ДенисПанкратова Анна......x......................x......xxx..........x............... 6
11 198Бондарчук МаксимГармаш Олександра..x............x............x............x............x.......... 5
12 438Мазюта ЯношКозарь Софія...........x.............................x.x..................... 3

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWTVWFQВсього
1 152Жейда АртемРепа Анастасія1.01.01.01.01.05.0
2 444Свінціцький АртемСтоцька Вероніка2.02.02.02.02.010.0
3 352Чумак ЄгорПелюх Соломія3.03.03.03.03.015.0
4 197Ненька ЯрославДичук Анастасія4.04.04.04.04.020.0
5 359Морар ДавідЛук'янчук Марiя5.06.05.05.05.026.0
6 351Степанов КонстянтинНестер Анна6.05.06.06.06.029.0

 

Танок: /SW/ Медленный вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
15241332112211117-----1.0
4442361132312232-8----2.0
3523222323163324--11---3.0
1971515555655443----12-4.0
3596444666436555----8(34)-5.0
3515656444544666----8(35)-6.0

 

Танок: /T / Танго

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
1525142222232211-10----1.0
4442261131313132-8----2.0
3524324343161443--7---3.0
1971613454625324---9--4.0
3513556515456655----10-5.0
3596435666544566----7-6.0

 

Танок: /VW/ Венский вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
15211312112411218-----1.0
4442352132312232-8----2.0
3524223323163313--11---3.0
1973514455434444---10--4.0
3595446666526555----8-5.0
3516665544655666-----136.0

 

Танок: /F / Фокстрот

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
1523132212241121-10----1.0
4444251131313212-8----2.0
3525323423162334--9---3.0
1971514355436453---8--4.0
3592446566625565----8-5.0
3516665644554646----7-6.0

 

Танок: /Q / Квикстеп

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
15221312112412117-----1.0
4441352122322132-9----2.0
3525223333163323--11---3.0
1974514446515564---7--4.0
3593446665634455----9-5.0
3516665554456646----7-6.0

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Шулаков Антон