Golden Gate 2021

20-21 березня 2021 р.Pochayna Event Hall

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

1 день (4 вiддiлення) / 20.03.21 15:20 /

 

Категорiя:
Програма:
Youth Відкритий Чемпіонат Києва / р.н. ( рокiв)/
Латино-американська
Всього пар:
клубiв:
мiст:
15 (?-15)
11
9
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
Final
1361Пранничук МаксимКушнір АннаЧернівціКарнавалПіскарьов Андрій
2432Рідний РостиславКапустіна СофіяПолтаваЛіон-ДенсШик Олег
3362Страдецький РоманВакарчук КатеринаЧернівціКарнавалПіскарьов Андрій
4250Вустілка ІванСпінул ЄваКропивницькийПро Данс СтудіоВустілка Аліна
Спінул Олена
5272Сєченєв ДмитроСтукало ІлонаКиївАматор-Спорт-ДансКеба Мирослав
Тіщенко Олексій
Тіщенко Марія
6111Кравчук МихайлоФедорова КсеніяКиївРеверансКравчук Сергій
Кравчук Оксана
Федчишина Анастасія
1/2 Final
7392Новіков ЄгорЄрмакова ЗлатаХарківКуражПолуляхов Сергій Полуляхова Ольга
8476Шлом'як ДанилоГофер МартаЛьвівЕстет-ЛьвівМуж Богдан
Муж Ірина
9433Cesnauskas SaulenisCesnauskaite EiginteLithuania  
10143Тананаєв ДмитроДорош КатеринаІрпіньАдажіоСалямон Віталій Та Катерина
11379Гінда ДмитроТхорик ЄлизаветаМиколаївФрістайлКрижановський Юрій Крижановська Тетяна
12190Балашов МикитаБойченко ДаринаКиївРеверансКравчук Сергій
Кравчук Оксана
Федчишина Анастасія
1/4 Final
13282Галка РусланТроіцкіте ОлександраКиївАматор-Спорт-ДансКеба Мирослав
Кеба Алла
Торошанко Олександр
Тіщенко Олексій
Тіщенко Марія
Торошанко Катерина
14211Львовський ВолодимирДавиденко АннаКиївРеверансКравчук Сергій
Кравчук Оксана
Федчишина Анастасія
15110Крістуреан Джордж ВільямНовожилова ЄваКиївAcademy Dance 
Головний суддя:Базела Дмитро (Київ)
Технічний суддя:Загоруйко Олексій (Чернігів)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/4 Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Бузін Олександр (Нікополь) 1. (Sb) Самба
2. (B) Висоцький Олександр (Житомир) 2. (Ch) Ча-ча-ча
3. (C) Козак Володимир (Львів) 3. (Rb) Румба
4. (D) Крючков Дмитро (Суми) 4. (Pd) Пасодобль
5. (E) Мишко Олександра (Ужгород) 5. (J) Джайв
6. (F) Піскарьов Андрій (Чернівці) 
7. (G) Полуляхов Сергій (Харків) 
8. (H) Салямон-Міхєєва Катерина (Ірпінь) 
9. (I) Чолан Мар’ян (Хмельницький) 
10. (J) Муж Маркіян (Львів) 
11. (K) Крижановський Юрій (Миколаїв) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChRbPdJ Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1- 5 111Кравчук МихайлоФедорова Ксеніяxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 55
1- 5 272Сєченєв ДмитроСтукало Ілонаxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 55
1- 5 250Вустілка ІванСпінул Єваxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 55
1- 5 361Пранничук МаксимКушнір Аннаxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 55
1- 5 362Страдецький РоманВакарчук Катеринаxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 55
6 432Рідний РостиславКапустіна Софіяxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 54
7- 8 392Новіков ЄгорЄрмакова Златаxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxx.x 53
7- 8 433Cesnauskas SaulenisCesnauskaite Eigintexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxx.xxxx 53
9 190Балашов МикитаБойченко Даринаx.xxxxxxx..xxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxx.xxxxx 49
10 476Шлом'як ДанилоГофер Марта.xxxxx.xxxx.xxxxx.xxxxxx.xxxxxxxxxxxx.x.xxxxxxxxxxxxxxx 48
11 379Гінда ДмитроТхорик Єлизаветаxxxxxxx..xxxxxxxxx.x.xxxxxxxxx.xxxxx.xxx.x.xx.x.xxx...x 42
12 143Тананаєв ДмитроДорош Катеринаx..x.xxxx.xx..x.xxxxx.x.xx.x.x.xxx..xxx.x..xx..x.xxxxxx 35
Пари, не вибранi для участi в наступному турi 
13 282Галка РусланТроіцкіте Олександра......x.xxx..x......xx..x...x.x...x...xxxx...xx..x.xx.. 20
14 211Львовський ВолодимирДавиденко Анна.x..x..x.x..x..x....x..x..x...x......x.x..xx....x.x..x. 17
15 110Крістуреан Джордж ВільямНовожилова Єваxxx........x.....xxx...............xx..x..x..x.x.....x. 14

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChRbPdJ Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1 432Рідний РостиславКапустіна Софіяxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 55
2 361Пранничук МаксимКушнір Аннаxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxx 54
3 250Вустілка ІванСпінул Єваx.xxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xx..xxxxx..xx..xxx 46
4 111Кравчук МихайлоФедорова Ксеніяxxxxxxxxx..xxxxxxx.xx.xxxxxxxxxxxxxxxxx.xx..xxxxxxx.... 44
5 362Страдецький РоманВакарчук Катерина.x..xx..xx..xx..x.xxx..x..xx..xxx.xxxxxxxxxxxx.xxx.xxxx 36
6 272Сєченєв ДмитроСтукало Ілонаxxx..xxx...x.x.xxxx..xx.x.xxxxx..x...xx.x..x..x.xxxxxx. 32
Пари, не вибранi для участi в наступному турi 
7 392Новіков ЄгорЄрмакова Златаx..x..x.xx.x..x..x.x..x..x..x....x.xx..x....x.xx..x.x.. 21
8 476Шлом'як ДанилоГофер Марта.x.x.....xx.xxx.....x..x.x.....xx.x.x..x..x..x.x.....x. 19
9 433Cesnauskas SaulenisCesnauskaite Eiginte..x.x..........x.....x..x................xxx..x....x... 10
10 143Тананаєв ДмитроДорош Катерина.......x..x.......x..........x..........x..........x..x 7
11 379Гінда ДмитроТхорик Єлизавета..........x..........x............................x...x 4
12 190Балашов МикитаБойченко Дарина.......................................x...x........... 2

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChRbPdJВсього
1 361Пранничук МаксимКушнір Анна1.02.01.01.01.06.0
2 432Рідний РостиславКапустіна Софія2.01.02.02.02.09.0
3 362Страдецький РоманВакарчук Катерина3.04.03.03.03.016.0
4 250Вустілка ІванСпінул Єва4.03.04.04.04.019.0
5 272Сєченєв ДмитроСтукало Ілона5.05.05.05.06.026.0
6 111Кравчук МихайлоФедорова Ксенія6.06.06.06.05.029.0

 

Танок: /Sb/ Самба

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
361231211111118-----1.0
43212213222224-9----2.0
36261644364352---7--3.0
25035552456433---6--4.0
27256465533545----9-5.0
11144336645666----6-6.0

 

Танок: /Ch/ Ча-ча-ча

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
432111142122216-----1.0
36122221121112-11----2.0
25034442566343---8--3.0
36263553354454---6--4.0
27246666433535----7(27)-5.0
11155335645666----7(30)-6.0

 

Танок: /Rb/ Румба

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
361231131211117-----1.0
43212221312224-9----2.0
36261634263342--6---3.0
25045442436433---9--4.0
27236565544555----9-5.0
11154356655666----6-6.0

 

Танок: /Pd/ Пасодобль

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
361111221111148-----1.0
43222211322221-10----2.0
36263644263343---8--3.0
25044553456452---6--4.0
27256466534535----8-5.0
11135335645666----7-6.0

 

Танок: /J / Джайв

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
361131211121236-----1.0
43222213221211-10----2.0
36261434363342--6---3.0
25044542556434---7--4.0
11135355645665----8-5.0
27256666434556----6-6.0

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Шулаков Антон