Golden Gate 2021

20-21 березня 2021 р.Pochayna Event Hall

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

2 день (5 вiддiлення) / 21.03.21 15:25 /

 

Категорiя:
Програма:
Youth Відкритий Чемпіонат Києва / р.н. ( рокiв)/
Європейська
Всього пар:
клубiв:
мiст:
11 (?-11)
7
4
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
Final
1150Буглак АндрійКуриляк Анна-ВікторіяКиївРеверансКравчук Сергій
Кравчук Оксана
Федчишина Анастасія
2111Кравчук МихайлоФедорова КсеніяКиївРеверансКравчук Сергій
Кравчук Оксана
Федчишина Анастасія
3429Meska AurimasRutkauskaite AineLithuania  
4494Бодько ДмитроКутиркіна ВалеріяКиївРеверансКравчук Сергій
Кравчук Оксана
Федчишина Анастасія
5427Задирака ОлександрЧервінська-Івашура ОленаКиївЮрісСенченко Юрій
Сенченко Тетяна
6553Краснянський ОлександрСкляренко Дар'яЮжноукраїнськНатхненняСамчинська Людмила
Савченко Олександр
7190Балашов МикитаБойченко ДаринаКиївРеверансКравчук Сергій
Кравчук Оксана
Федчишина Анастасія
1/2 Final
8433Cesnauskas SaulenisCesnauskaite EiginteLithuania  
9- 102Крупко ІлляМедвідь ЄлизаветаКиївПарфенон-ДенсПарфенюк Євген
9- 10558Марченко ІванТкачук Дар'яЖитомирЕстетВисоцький Олександр
11112Петронюк БогданПосунько АлінаКиївAcademy DanceПідченко Віталій
Парфенова Катерина
Головний суддя:Базела Дмитро (Київ)
Технічний суддя:Загоруйко Олексій (Чернігів)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Банковська Світлана (Южноукраїнськ) 1. (SW) Медленный вальс
2. (B) Бузін Олександр (Нікополь) 2. (T) Танго
3. (C) Висоцький Олександр (Житомир) 3. (VW) Венский вальс
4. (D) Головащенко Руслан (Київ) 4. (F) Фокстрот
5. (E) Горбань Ольга (Благовiщенське) 5. (Q) Квикстеп
6. (F) Крючков Дмитро (Суми) 
7. (G) Мишко Олександра (Ужгород) 
8. (H) Муж Маркіян (Львів) 
9. (I) Піскарьов Андрій (Чернівці) 
10. (J) Полуляхов Сергій (Харків) 
11. (K) Спiнул Ігор (Кропивницький) 
12. (L) Чолан Мар’ян (Хмельницький) 
13. (M) Шик Олег (Полтава) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWT VWF Q Всього
ABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLM
1 111Кравчук МихайлоФедорова Ксеніяxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 65
2 494Бодько ДмитроКутиркіна Валеріяxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxx 63
3 150Буглак АндрійКуриляк Анна-Вікторіяxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.x.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 62
4 429Meska AurimasRutkauskaite Ainexxxxxxx.xxxxxxxx.xxx.xxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx. 60
5 190Балашов МикитаБойченко Дарина....xxxxxxxxx.x..xx.x.xxxx...xx..xxxxx...x.xx.x.xxxx....xx.xx.xxx 39
6- 7 427Задирака ОлександрЧервінська-Івашура Оленаxxxxx......xxxxxx.xx.xx..xxx.x.xx..x..xxxxx.xx....xxxxxx.xx.....x 38
6- 7 553Краснянський ОлександрСкляренко Дар'яxxxx...xx.x..x.xxx..xx.x...x.xxx....xxxxx.x...xxxx..xxxxx..xxx.xx 38
Пари, не вибранi для участi в наступному турi 
8 433Cesnauskas SaulenisCesnauskaite Eiginte......x..x......x..x......x.....x.x........x.x.x..........x..x... 12
9- 10 2Крупко ІлляМедвідь Єлизавета.....x.x............x.......x....x............................x.. 6
9- 10 558Марченко ІванТкачук Дар'я..x............x........x...x............x............x.......... 6
11 112Петронюк БогданПосунько Аліна...........................................x..................... 1

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWTVWFQВсього
1 150Буглак АндрійКуриляк Анна-Вікторія1.01.01.01.01.05.0
2 111Кравчук МихайлоФедорова Ксенія2.04.02.02.04.014.0
3 429Meska AurimasRutkauskaite Aine4.03.03.03.02.015.0
4 494Бодько ДмитроКутиркіна Валерія3.02.04.04.03.016.0
5 427Задирака ОлександрЧервінська-Івашура Олена5.05.06.05.05.026.0
6 553Краснянський ОлександрСкляренко Дар'я6.06.05.07.06.030.0
7 190Балашов МикитаБойченко Дарина7.07.07.06.07.034.0

 

Танок: /SW/ Медленный вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
150514111111111111------1.0
1112224332234343--10----2.0
4943352244342232--9----3.0
4291416423723526--7----4.0
4276533755667765-----10-5.0
5534665677556677-----9-6.0
1907777566475454-----8-7.0

 

Танок: /T / Танго

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
150513111111111111------1.0
4942352243333232--11----2.0
4291526424722327--7(14)----3.0
1113214332244444--7(16)----4.0
4276443765457665----7--5.0
5534665677566776-----9-6.0
1907777556675553-----8-7.0

 

Танок: /VW/ Венский вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
150213111111111111------1.0
1113325333224244--9----2.0
4291416522533432--8----3.0
4944242244442323--7----4.0
5535664677366667-----10-5.0
4276553765657776-----9-6.0
1907777456775555-----7-7.0

 

Танок: /F / Фокстрот

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
150213111111111111------1.0
1113226332234344--9----2.0
4291513423723526--8(17)----3.0
4944342244342233--8(20)----4.0
4276454766567762-----10-5.0
1907677555676455-----9-6.0
5535765677455677-----8-7.0

 

Танок: /Q / Квикстеп

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
15021321211111119------1.0
4291323413322433--11----2.0
4945451234543222--7(15)----3.0
1114216342234345--7(16)----4.0
4276644755657764-----10-5.0
5533565677466577-----9-6.0
1907777566775656-----7-7.0

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Шулаков Антон