8- 9 травня 2021 р. | Харків, СК Локомотив |
Категорiя: Програма: | Ювенали 1+2Д / р.н. ( рокiв)/ Європейська | Всього пар: клубiв: мiст: | 8 (?-8) 8 6 |
Мiсце | №№ | Партнер | Партнерка | Мiсто (Країна) | Клуб | Тренер | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Final | ||||||||
1 | 86 | Якименко Данііл | Гатіатулліна Єлизавета | Полтава | Натхнення | Срібна Анастасія | ||
2 | 275 | Куст Гліб | Мороз Катерина | Охтирка | Starlight | Назарий Гончаренко | ||
3 | 96 | Юрченко Даниил | Громова Ольга | Суми | M-Studio | Медуниця Олексій Медуниця Людмила | ||
4 | 226 | Копиця Тимофій | Прихода Тетяна | Дніпро | Гармонія | Гловацька Світлана | ||
5 | 285 | Бєлєвцев Кирило | Прокопенко Марія | Ірпінь | Адажіо | Салямон Віталій Та Катерина | ||
6 | 112 | Коновалов Денис | Хусаінова Марія | Миколаїв | Фрістайл | Крижановський Юрій Крижановська Тетяна | ||
1/2 F | ||||||||
7 | 219 | Радченко Андрій | Готвянська Аріна | Дніпро | Астра | Кузьміна Ольга | ||
8 | 19 | Герасимов Ілля | Махоня Поліна | Полтава | Gross-M Club | Росенко Дмитро Васін Валентин |
Головний суддя: | Базела Дмитро (Київ) |
Технічний суддя: | Гловацька Свiтлана (Дніпро) |
Суддi, обслуговуючи тур: | Танцювальна програма туру: |
1. (A) Neringa Untuliene (Lithuania) | 1. (SW) Медленный вальс |
2. (B) Ішкіна Наталія (Дніпро) | 2. (T) Танго |
3. (C) Бондарєв Андрій (Харків) | 3. (VW) Венский вальс |
4. (D) Дмитренко Людмила (Харків) | 4. (Q) Квикстеп |
5. (E) Крижановський Юрій (Миколаїв) | |
6. (F) Крючков Дмитро (Суми) | |
7. (G) Медуниця Олексій (Суми) | |
8. (H) Салямон Віталій (Ірпінь) | |
9. (I) Советченко Вадим (Київ) | |
10. (J) Спінул Ігор (Кропивницький) | |
11. (K) Степаненко Євген (Дніпро) | |
12. (L) Федчишина Анастасія (Київ) | |
13. (M) Шик Олег (Полтава) |
Мiсце | Пара | Партнер | Партнерка | SW | T | VW | Q | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJKLM | ABCDEFGHIJKLM | ABCDEFGHIJKLM | ABCDEFGHIJKLM | |||||
1 | 86 | Якименко Данііл | Гатіатулліна Єлизавета | xxxxxxxxxxxxx | xxxxxxxxxxxxx | xxxxxxxxxxxxx | xxxxxxxxxxxxx | 52 |
2 | 275 | Куст Гліб | Мороз Катерина | xxxxxxxxxx.xx | xxxxxxxxxxxx. | xxxxxxxxxxxxx | xxxxxxxx.xxxx | 49 |
3 | 96 | Юрченко Даниил | Громова Ольга | xxxx.xxxxxx.. | xxxxxxxxxxxx. | xxxxxxxx.x.x. | xxxxxxxxxxxx. | 44 |
4 | 226 | Копиця Тимофій | Прихода Тетяна | .xxxxxx..xxxx | xxx.xxx..xx.x | xxxxx.xxxxxxx | .xxxxxxx..xxx | 41 |
5 | 112 | Коновалов Денис | Хусаінова Марія | xxx.xx.xxxxxx | .x..xxxxxxxxx | .x..x.....xxx | x..xx.xxxxxxx | 36 |
6 | 285 | Бєлєвцев Кирило | Прокопенко Марія | x.xx.xxxx..xx | x.xxx.xxx..xx | ..xxxxxxx...x | xxxxx.xxx...x | 35 |
Пари, не вибранi для участi в наступному турi | ||||||||
7 | 219 | Радченко Андрій | Готвянська Аріна | xx..x....xxx. | .x.x....x..xx | xxxx.xxxxxxx. | xxx..x..xx.x. | 29 |
8 | 19 | Герасимов Ілля | Махоня Поліна | ...xx.xxx.x.x | x.xx.x.x.xx.x | x....x..xxx.x | .....x..xxx.x | 26 |
Мiсце | Пара | Партнер | Партнерка | SW | T | VW | Q | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 86 | Якименко Данііл | Гатіатулліна Єлизавета | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 4.0 |
2 | 275 | Куст Гліб | Мороз Катерина | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 8.0 |
3 | 96 | Юрченко Даниил | Громова Ольга | 3.0 | 3.0 | 5.0 | 3.0 | 14.0 |
4 | 226 | Копиця Тимофій | Прихода Тетяна | 4.0 | 5.0 | 3.0 | 4.0 | 16.0 |
5 | 285 | Бєлєвцев Кирило | Прокопенко Марія | 5.0 | 4.0 | 4.0 | 5.0 | 18.0 |
6 | 112 | Коновалов Денис | Хусаінова Марія | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 24.0 |
Танок: /SW/ Медленный вальс
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJKLM | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
86 | 1111111311111 | 12 | - | - | - | - | - | 1.0 |
275 | 4323246432326 | - | - | 8 | - | - | - | 2.0 |
96 | 3442432245435 | - | - | - | 11 | - | - | 3.0 |
226 | 6236623564243 | - | - | - | 8 | - | - | 4.0 |
285 | 2555554123654 | - | - | - | - | 12 | - | 5.0 |
112 | 5664365656562 | - | - | - | - | 7 | - | 6.0 |
Танок: /T / Танго
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJKLM | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
86 | 1111111211111 | 12 | - | - | - | - | - | 1.0 |
275 | 6224235432225 | - | - | 8(18) | - | - | - | 2.0 |
96 | 2542322344336 | - | - | 8(20) | - | - | - | 3.0 |
285 | 3453564123644 | - | - | - | 9 | - | - | 4.0 |
226 | 5336643556452 | - | - | - | - | 10 | - | 5.0 |
112 | 4665456665563 | - | - | - | - | 7 | - | 6.0 |
Танок: /VW/ Венский вальс
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJKLM | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
86 | 1111211111111 | 12 | - | - | - | - | - | 1.0 |
275 | 5323125422224 | - | 7 | - | - | - | - | 2.0 |
226 | 4236334545342 | - | - | - | 10 | - | - | 3.0 |
285 | 2454542233563 | - | - | - | 9 | - | - | 4.0 |
96 | 3542653366455 | - | - | - | - | 10 | - | 5.0 |
112 | 6665466654636 | - | - | - | - | - | 13 | 6.0 |
Танок: /Q / Квикстеп
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJKLM | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
86 | 1111111111111 | 13 | - | - | - | - | - | 1.0 |
275 | 5323234322226 | - | - | 10 | - | - | - | 2.0 |
96 | 2542522446434 | - | - | - | 10(31) | - | - | 3.0 |
226 | 4235443554342 | - | - | - | 10(33) | - | - | 4.0 |
285 | 3454666235555 | - | - | - | - | 10 | - | 5.0 |
112 | 6666355663663 | - | - | - | - | - | 13 | 6.0 |
Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.12.9
©1996-2021 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net