12 вересня 2021 р. | Одеса |
Категорiя: Програма: | Соло Ювенали 2Н / р.н. ( рокiв)/ Загальний залiк | Всього пар: клубiв: мiст: | 11 (?-11) 6 5 |
Мiсце | №№ | Партнер | Партнерка | Мiсто (Країна) | Клуб | Тренер | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Final | ||||||||
1 | 101 | Філіпенко Валерія | Чорноморськ | Timush Club | Чамата Анна | |||
2 | 110 | Малая Марія | Чорноморськ | Timush Club | Тимуш Антонина | |||
3 | 212 | Коренецька Анна | Миколаїв | Фрістайл | Крижановський Юрій Крижановська Тетяна | |||
4 | 188 | Роман Маргарита | Одеса | Лотос | Багірова Маргарита Дроздовська Галина | |||
5 | 186 | Козловська Яна | Одеса | Лотос | Багірова Маргарита Дроздовська Галина | |||
6 | 117 | Щедрина Поліна | Чорноморськ | Timush Club | Тимуш Антонина | |||
1/2 F | ||||||||
7 | 47 | Кравчук Таїсія | Одеса | Престиж | Афтєній Ольга Ватанська Валерія | |||
8- 9 | 175 | Ванденко Ольга | Благовiщенське | IndiGo | Горбань Данило Горбань Ольга | |||
8- 9 | 210 | Браніште Кіра | Миколаїв | Фрістайл | Крижановський Юрій Крижановська Тетяна | |||
10 | 228 | Ivanov Iana | Moldova | |||||
11 | 233 | Bandol Elena | Moldova |
Головний суддя: | Базела Дмитро (Київ) |
Технічний суддя: | Загоруйко Олексій (Чернігів) |
Суддi, обслуговуючи тур: | Танцювальна програма туру: |
1. (A) Afonina Polina (Moldova) | 1. (SW) Медленный вальс |
2. (B) Ватанська Валерія (Одеса) | 2. (Q) Квикстеп |
3. (C) Горбань Данило (Благовiщенське) | 3. (Ch) Ча-ча-ча |
4. (D) Олефiр Юлiя (Одеса) | 4. (J) Джайв |
5. (E) Радіонов Валерій (Одеса) | |
6. (F) Степанов Євген (Одеса) | |
7. (G) Федотова Лілія (Одеса) |
Мiсце | Пара | Партнер | Партнерка | SW | Q | Ch | J | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFG | ABCDEFG | ABCDEFG | ABCDEFG | |||||
1 | 101 | Філіпенко Валерія | xxxxxxx | xxxxxxx | xxxxxxx | xxxxxxx | 28 | |
2- 3 | 188 | Роман Маргарита | xxx.xxx | xxxxxxx | xx.xx.x | xx.xx.x | 23 | |
2- 3 | 212 | Коренецька Анна | xxxxx.. | .xxxxx. | xxxxxx. | xxxxxxx | 23 | |
4 | 110 | Малая Марія | x.xxxxx | ..x..xx | xxx.xxx | xx..xxx | 20 | |
5 | 117 | Щедрина Поліна | .xxxxxx | .xx.xxx | ..xx.xx | ..x.xxx | 19 | |
6 | 186 | Козловська Яна | ...x.xx | x..x.xx | .x.xx.x | .x.xxxx | 16 | |
Пари, не вибранi для участi в наступному турi | ||||||||
7 | 47 | Кравчук Таїсія | .x...xx | xx.x..x | xx...xx | .x..... | 12 | |
8- 9 | 175 | Ванденко Ольга | ..xx... | ..xx... | ..xx... | ..xx.x. | 9 | |
8- 9 | 210 | Браніште Кіра | .x..... | xx..x.. | ..x.xx. | ..xx... | 9 | |
10 | 228 | Ivanov Iana | x...x.. | x...x.. | x...... | x...... | 6 | |
11 | 233 | Bandol Elena | x...... | ....... | ....... | x.x.... | 3 |
Мiсце | Пара | Партнер | Партнерка | SW | Q | Ch | J | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 101 | Філіпенко Валерія | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 4.0 | |
2 | 110 | Малая Марія | 2.0 | 2.0 | 3.0 | 2.0 | 9.0 | |
3 | 212 | Коренецька Анна | 4.0 | 6.0 | 2.0 | 3.0 | 15.0 | |
4 | 188 | Роман Маргарита | 3.0 | 3.0 | 6.0 | 6.0 | 18.0 | |
5 | 186 | Козловська Яна | 5.0 | 5.0 | 4.0 | 5.0 | 19.0 | |
6 | 117 | Щедрина Поліна | 6.0 | 4.0 | 5.0 | 4.0 | 19.0 |
Танок: /SW/ Медленный вальс
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFG | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
101 | 2211211 | 4 | - | - | - | - | - | 1.0 |
110 | 4122423 | - | 4 | - | - | - | - | 2.0 |
188 | 1453134 | - | - | 4 | - | - | - | 3.0 |
212 | 3364366 | - | - | - | 4 | - | - | 4.0 |
186 | 5545555 | - | - | - | - | 7 | - | 5.0 |
117 | 6636642 | - | - | - | - | - | 7 | 6.0 |
Танок: /Q / Квикстеп
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFG | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
101 | 2312122 | - | 6 | - | - | - | - | 1.0 |
110 | 4121431 | - | 4 | - | - | - | - | 2.0 |
188 | 1443313 | - | - | 5 | - | - | - | 3.0 |
117 | 6634545 | - | - | - | - | 5(21) | - | 4.0 |
186 | 5556654 | - | - | - | - | 5(24) | - | 5.0 |
212 | 3265266 | - | - | - | - | 4 | - | 6.0 |
Танок: /Ch/ Ча-ча-ча
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFG | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
101 | 1121331 | 4 | - | - | - | - | - | 1.0 |
212 | 2252253 | - | 4 | - | - | - | - | 2.0 |
110 | 3313412 | - | - | 6 | - | - | - | 3.0 |
186 | 5644544 | - | - | - | 4 | - | - | 4.0 |
117 | 6435626 | - | - | - | - | 4(14) | - | 5.0 |
188 | 4566165 | - | - | - | - | 4(15) | - | 6.0 |
Танок: /J / Джайв
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFG | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
101 | 1112132 | 4 | - | - | - | - | - | 1.0 |
110 | 3321421 | - | 4 | - | - | - | - | 2.0 |
212 | 2253346 | - | - | 4 | - | - | - | 3.0 |
117 | 6434613 | - | - | - | 5 | - | - | 4.0 |
186 | 5646254 | - | - | - | - | 5(20) | - | 5.0 |
188 | 4565565 | - | - | - | - | 5(24) | - | 6.0 |
Розрахунок мiсць фiналу (параграф 10)
Пара | SW | Q | Ch | J | Всього | 1 | 1-2 | 1-3 | 1-4 | 1-5 | 1-6 | Мiсце |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Розподiлення з 5 по 6 мiсце | ||||||||||||
186 | 5.0 | 5.0 | 4.0 | 5.0 | 19.0 | - | - | - | - | 4(19.0) | - | 5 |
117 | 6.0 | 4.0 | 5.0 | 4.0 | 19.0 | - | - | - | - | 3(13.0) | - | 6 |
Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.12.9
©1996-2021 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net