27-28 сiчня 2018 р. | м. Київ |
Категорiя: Програма: | Ювенали Школа Соло /2007 р.н. (11 рокiв)/ Загальний залiк | Всього пар: клубiв: мiст: | 20 7 5 |
Мiсце | №№ | Партнер | Партнерка | Мiсто (Країна) | Клуб | Тренер |
---|---|---|---|---|---|---|
1/4 F | ||||||
1 | 81 | Кугай Дар`я | Житомир | Естет | Бормотова Євгенія | |
2- 3 | 67 | Яковлєва Маргарита | Київ | Данс-Арт | Козачук Алла | |
2- 3 | 86 | Прищепа Марія | Житомир | Естет | Бормотова Євгенія | |
4- 5 | 78 | Борбот Марія | Суми | Маестро | Крючков Дмитро | |
4- 5 | 109 | Тіщенко Діана | Ірпінь | Адажіо | Салямон Віталій Салямон-Міхєєва Катерина | |
6 | 94 | Яценюк Марія | Чернівці | Сучасник | Іліка Віталій | |
7- 9 | 46 | Мудра Ольга | Київ | Юріс | Сенченко Антон | |
7- 9 | 47 | Макушенко Аделіна | Київ | Юріс | Сенченко Антон | |
7- 9 | 93 | Савчук Єлизавета | Чернівці | Сучасник | Іліка Віталій | |
10- 11 | 80 | Падурі Міхаєла | Чернівці | Сучасник | Іліка Віталій | |
10- 11 | 85 | Балицька Ірина | Чернівці | Сучасник | Іліка Віталій | |
12- 14 | 79 | Бурла Марія-Габріела | Чернівці | Сучасник | Іліка Віталій | |
12- 14 | 106 | Коваленко Діана | Ірпінь | Адажіо | Салямон Віталій Салямон-Міхєєва Катерина | |
12- 14 | 108 | Потомська Ангеліна | Ірпінь | Адажіо | Салямон Віталій Салямон-Міхєєва Катерина | |
15 | 84 | Костинян Мадделена | Чернівці | Сучасник | Іліка Віталій | |
16- 17 | 92 | Мазур Емілія | Чернівці | Сучасник | Іліка Віталій | |
16- 17 | 96 | Долинська Олена | Чернівці | Сучасник | Іліка Віталій | |
18- 19 | 82 | Ставничук Євгенія | Чернівці | Сучасник | Іліка Віталій | |
18- 19 | 107 | Олійник Вероніка | Ірпінь | Адажіо | Салямон Віталій Салямон-Міхєєва Катерина | |
20 | 34 | Крістуреан Ізабелла | Київ | Ліга-А Київ | Підченко Віталій Висоцька Вероніка |
Головний суддя: | Козак Володимир (Львів) |
Спортивный комісар: | Загоруйко Олексій (Чернігів) |
Суддi, які обслуговують тур: | Танцювальна програма туру: |
1. (A) Іліка Віталій (Чернівці) | 1. (SW) Slow Waltz |
2. (B) Горбенко Олена (Харків) | 2. (Ch) Cha-cha-cha |
3. (C) Ковальов Станіслав (Київ) | 3. (J) Jive |
4. (D) Підченко Віталій (Київ) | |
5. (E) Рижикова Анна (Южноукраїнськ) |
Мiсце | Пара | Партнер | Партнерка | SW | Ch | J | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDE | ABCDE | ABCDE | |||||
1 | 81 | Кугай Дар`я | xxxxx | xxxxx | xxxxx | 15 | |
2- 3 | 67 | Яковлєва Маргарита | xxxxx | .xxxx | xxxxx | 14 | |
2- 3 | 86 | Прищепа Марія | xxxxx | xxxxx | .xxxx | 14 | |
4- 5 | 109 | Тіщенко Діана | .xxxx | xxxxx | .xx.x | 12 | |
4- 5 | 78 | Борбот Марія | xx.xx | xxxxx | .x.xx | 12 | |
6 | 94 | Яценюк Марія | x...x | x.xxx | xxxxx | 11 | |
7- 9 | 47 | Макушенко Аделіна | .xx.x | .xx.x | xx.xx | 10 | |
7- 9 | 46 | Мудра Ольга | .xx.x | .xx.x | .xxxx | 10 | |
7- 9 | 93 | Савчук Єлизавета | xx..x | xx.xx | xx..x | 10 | |
10- 11 | 85 | Балицька Ірина | x.xx. | x..xx | x.x.x | 9 | |
10- 11 | 80 | Падурі Міхаєла | x.x.. | x.xx. | xxxx. | 9 | |
12- 14 | 106 | Коваленко Діана | .x... | .xxxx | .x.xx | 8 | |
12- 14 | 108 | Потомська Ангеліна | .xxx. | .xxx. | .x.x. | 8 | |
12- 14 | 79 | Бурла Марія-Габріела | x..x. | xx.xx | x.x.. | 8 | |
Пари, не вибранi для участi в наступному турi | |||||||
15 | 84 | Костинян Мадделена | xx..x | xx... | x.x.. | 7 | |
16- 17 | 92 | Мазур Емілія | x.xxx | ..... | x...x | 6 | |
16- 17 | 96 | Долинська Олена | .xxx. | x.x.. | x.... | 6 | |
18- 19 | 107 | Олійник Вероніка | ...xx | ..... | ..xx. | 4 | |
18- 19 | 82 | Ставничук Євгенія | x.x.. | x.... | x.... | 4 | |
20 | 34 | Крістуреан Ізабелла | ...x. | ..... | ..xx. | 3 |
Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.5
©1996-2016 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Щучинский Владимир * (067) 1-590-590