27-28 сiчня 2018 р. | м. Київ |
Категорiя: Програма: | Ювенали 1 Школа /2009 р.н. ( 9 рокiв)/ Загальний залiк | Всього пар: клубiв: мiст: | 11 8 6 |
Мiсце | №№ | Партнер | Партнерка | Мiсто (Країна) | Клуб | Тренер |
---|---|---|---|---|---|---|
1/2 F | ||||||
1 | 83 | Прищепа Роман | Кугай Дар`я | Житомир | Естет | Бормотова Євгенія |
2 | 97 | Устинський Дмитро | Пелюх Соломія | Южноукраїнськ | Натхнення | Самчинська Людмила |
3 | 39 | Захлинюк Владислав | Шемідько Аліса | Київ | Данстайм | Покладій Марія |
4 | 100 | Бережний Михайло | Прилепська Марія | Славутич | Славутич-Стар | Советченко Світлана |
5- 6 | 101 | Левицький Михайло | Нестер Анна | Южноукраїнськ | Натхнення | Банковська Світлана |
5- 6 | 128 | Козін Богдан | Тюпа Зоряна | Кропивницький | Фурор Данс | Вустілка Аліна Суботін Євген |
7- 8 | 104 | Жучій Ілля | Кравченко Катерина | Чернігів | Ніка | Загоруйко Олексій |
7- 8 | 117 | Сівченко Захар | Іщук Діана | Житомир | Star Days | Волівецька Валерія |
9 | 75 | Рябоконь Родіон | Буцик Василіса | Славутич | Славутич-Стар | Советченко Світлана |
10 | 48 | Корміліцин Даніїл | Гавриш Стефанія | Київ | Юріс | Сенченко Юрій Сенченко Тетяна |
11 | 98 | Коваленко Максим | Портнова Олександра | Чернігів | Ніка | Шелкова Олександра |
Головний суддя: | Козак Володимир (Львів) |
Спортивный комісар: | Загоруйко Олексій (Чернігів) |
Суддi, які обслуговують тур: | Танцювальна програма туру: |
1. (A) Іліка Віталій (Чернівці) | 1. (SW) Slow Waltz |
2. (B) Висоцька Тетяна (Житомир) | 2. (Ch) Cha-cha-cha |
3. (C) Горбенко Олена (Харків) | 3. (J) Jive |
4. (D) Ковальов Станіслав (Київ) | |
5. (E) Підченко Віталій (Київ) | |
6. (F) Рижикова Анна (Южноукраїнськ) | |
7. (G) Салямон-Міхєєва Катерина (Ірпінь) |
Мiсце | Пара | Партнер | Партнерка | SW | Ch | J | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFG | ABCDEFG | ABCDEFG | |||||
1 | 83 | Прищепа Роман | Кугай Дар`я | xxxxxxx | xx.xxxx | xxxxxxx | 20 |
2 | 97 | Устинський Дмитро | Пелюх Соломія | xxxxxxx | xxxx.xx | xxxx.xx | 19 |
3 | 39 | Захлинюк Владислав | Шемідько Аліса | xxx.xxx | xxxxxx. | xxx.xxx | 18 |
4 | 100 | Бережний Михайло | Прилепська Марія | xxxx.xx | x.xxx.x | .xxxx.x | 16 |
5- 6 | 101 | Левицький Михайло | Нестер Анна | x..xxxx | ..x.xxx | ..x..x. | 11 |
5- 6 | 128 | Козін Богдан | Тюпа Зоряна | ..xxxx. | .xxxx.x | ..xx... | 11 |
Пари, не вибранi для участi в наступному турi | |||||||
7- 8 | 117 | Сівченко Захар | Іщук Діана | .x..... | .x...x. | xx.xxxx | 9 |
7- 8 | 104 | Жучій Ілля | Кравченко Катерина | ....... | x.x..xx | xx..xxx | 9 |
9 | 75 | Рябоконь Родіон | Буцик Василіса | x.xxx.. | x...... | x..xx.. | 8 |
10 | 48 | Корміліцин Даніїл | Гавриш Стефанія | ......x | .x.xx.. | ....... | 4 |
11 | 98 | Коваленко Максим | Портнова Олександра | .x..... | ....... | ....... | 1 |
Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.5
©1996-2016 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Щучинский Владимир * (067) 1-590-590