17 лютого 2018 р. | м. Львів |
Категорiя: Програма: | Solo Children (H) /2011 р.н. ( 7 рокiв)/ Загальний залiк | Всього пар: клубiв: мiст: | 2 1 1 |
Мiсце | №№ | Партнер | Партнерка | Мiсто (Країна) | Клуб | Тренер |
---|---|---|---|---|---|---|
Final | ||||||
1 | 336 | Станкевич Єлизавета | Чернівці | Фенікс | Городинська Анастасія | |
2 | 334 | Горобієвська Валерія | Чернівці | Фенікс | Городинська Анастасія |
Головний суддя: | Поливка Андрій (Львів) |
Технічний суддя: | Базела Дмитро (Київ) |
Суддi, які обслуговують тур: | Танцювальна програма туру: |
1. (A) Артамонов Денис (Одеса) | 1. (SW) Slow Waltz |
2. (B) Городинська Анастасія (Чернівці) | 2. (Q) Quickstep |
3. (C) Князь Всеволод (Львів) | 3. (Ch) Cha-cha-cha |
4. (D) Кравчук Сергій, Київ (Київ) | 4. (J) Jive |
5. (E) Маслій Олег (Жидачів) | |
6. (F) Мишко Олександра () | |
7. (G) Підченко Віталій (Київ) | |
8. (H) Радух Юрій (Червоноград) | |
9. (I) Торошанко Олександр (Київ) |
Мiсце | Пара | Партнер | Партнерка | SW | Q | Ch | J | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 336 | Станкевич Єлизавета | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 2.0 | 5.0 | |
2 | 334 | Горобієвська Валерія | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 1.0 | 7.0 |
Танок: /SW/ Slow Waltz
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |
---|---|---|---|---|
ABCDEFGHI | 1 | 1 - 2 | ||
336 | 222111111 | 6 | - | 1.0 |
334 | 111222222 | - | 9 | 2.0 |
Танок: /Q / Quickstep
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |
---|---|---|---|---|
ABCDEFGHI | 1 | 1 - 2 | ||
336 | 121112111 | 7 | - | 1.0 |
334 | 212221222 | - | 9 | 2.0 |
Танок: /Ch/ Cha-cha-cha
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |
---|---|---|---|---|
ABCDEFGHI | 1 | 1 - 2 | ||
336 | 222121111 | 5 | - | 1.0 |
334 | 111212222 | - | 9 | 2.0 |
Танок: /J / Jive
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |
---|---|---|---|---|
ABCDEFGHI | 1 | 1 - 2 | ||
334 | 121122111 | 6 | - | 1.0 |
336 | 212211222 | - | 9 | 2.0 |
Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.5
©1996-2016 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Щучинский Владимир * (067) 1-590-590