3 березня 2018 р. | Трускавець |
Категорiя: Програма: | Ювенали 1 Дебют /2009 р.н. ( 9 рокiв)/ Загальний залiк | Всього пар: клубiв: мiст: | 11 5 5 |
Мiсце | №№ | Партнер | Партнерка | Мiсто (Країна) | Клуб | Тренер |
---|---|---|---|---|---|---|
1/2 F | ||||||
1 | 567 | Гриців Артем | Іваник Діана | Хирів | Фантазія | Федик Христина |
2- 3 | 446 | Паславський Маркіян | Лисак Василина | Хирів | Фантазія | Дмитришин Віта |
2- 3 | 571 | Волянський Владислав | Лисак Василина | Самбір | Фантазія | Руслан Ленець Дмитришин Віта |
4- 5 | 381 | Кулиняк Юрій | Колінко Софія | Дрогобич | Лібертанго | Метик Мар'яна |
4- 5 | 560 | Курчевський Владислав | Бучок Евеліна | Хирів | Фантазія | Руслан Ленець Дмитришин Віта |
6 | 447 | Васьків Олег | Гузик Вікторія | Дрогобич | Лібертанго | Метик Мар'яна |
7 | 398 | Патько Максим | Борис Діана | Трускавець | Ювента Денс | Задорожний Юрій |
8- 9 | 408 | Губик Володимир | Берегуляк Ольга-Марія | Догобич | Олімп | Стецьків Павло |
8- 9 | 562 | Досвядчинський Стас | Добриніна Софія | Хирів | Фантазія | Руслан Ленець Дмитришин Віта |
10 | 565 | Дзюбінський Арсен | Дмитрик Марта | Хирів | Фантазія | Федик Христина |
11 | 559 | Лесик Ростислав | Лешик Анна | Хирів | Фантазія | Федик Христина |
Головний суддя: | Базела Дмитро (Київ) |
Суддi, які обслуговують тур: | Танцювальна програма туру: |
1. (A) Андрєєв Ростислав (Стрий) | 1. (SW) Slow Waltz |
2. (B) Дмитришин Віта (Самбір) | 2. (Ch) Cha-cha-cha |
3. (C) Задорожна Наталія (Трускавець) | |
4. (D) Метик Мар'яна (Дрогобич) | |
5. (E) Попик Марта (Дрогобич) | |
6. (F) Смірнова Наталія (Львів) | |
7. (G) Черепаня Тарас (Стрий) |
Мiсце | Пара | Партнер | Партнерка | SW | Ch | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFG | ABCDEFG | |||||
1 | 567 | Гриців Артем | Іваник Діана | xxxxxxx | x.xxx.x | 12 |
2- 3 | 446 | Паславський Маркіян | Лисак Василина | xxxx.xx | .xxxxx. | 11 |
2- 3 | 571 | Волянський Владислав | Лисак Василина | xxx.x.. | xxxxxxx | 11 |
4- 5 | 381 | Кулиняк Юрій | Колінко Софія | .x.xxxx | x..xx.x | 9 |
4- 5 | 560 | Курчевський Владислав | Бучок Евеліна | .x..xxx | xx..xxx | 9 |
6 | 447 | Васьків Олег | Гузик Вікторія | ..xxx.x | .xxxx.. | 8 |
Пари, не вибранi для участi в наступному турi | ||||||
7 | 398 | Патько Максим | Борис Діана | x.x.... | x.xx.xx | 7 |
8- 9 | 408 | Губик Володимир | Берегуляк Ольга-Марія | x.xx.x. | ..x.... | 5 |
8- 9 | 562 | Досвядчинський Стас | Добриніна Софія | xx..... | x....xx | 5 |
10 | 565 | Дзюбінський Арсен | Дмитрик Марта | ...xx.x | .x..... | 4 |
11 | 559 | Лесик Ростислав | Лешик Анна | .....x. | .x...x. | 3 |
Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.5
©1996-2016 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Щучинский Владимир * (067) 1-590-590