25 листопада 2018 р. | Харків, СК Локомотив |
Категорiя: Програма: | Ювенали 2Е / р.н. ( рокiв)/ Латино-американська | Всього пар: клубiв: мiст: | 16 (?-16) 14 9 |
Мiсце | №№ | Партнер | Партнерка | Мiсто (Країна) | Клуб | Тренер | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FINAL | ||||||||
1 | 584 | Лебедь Дмитро | Сян Ангеліна | Київ | Данс Майстер | Шмирьов Сергій Вороная Катерина | ||
2 | 281 | Кашкин Никита | Красова Армина | Харків | Кристал | Моисеев Антон Смоляницкая Елизавета | ||
3 | 304 | Калашніков Ренат | Бринчук Кіра | Харків | Top Dancesport | Безсалова Анастасія | ||
4 | 219 | Булгаков Дмитро | Булгакова Ксенія | Одеса | Престиж | Речицька Ольга | ||
5 | 201 | Садіков Назар | Орєхова Марія | Харьков | Танцювальна Студія Широковської | Широковська Олександра Широковський Клим | ||
6 | 103 | Левицький Максим | Єрьомекно Ангеліна | Южноукраїнськ | Натхнення | Рижикова Ганна | ||
7 | 413 | Домський Ілля | Яремчук Дар'я | Благовiщенське | IndiGo | Горбань Ольга | ||
1/2 final | ||||||||
8 | 118 | Власов Максим | Яцина Дарья | Харків | Імідж | Юрьева Виктория Юрьев Алексей | ||
9 | 104 | Чураков Матвій | Мартиненко Віталіна | Суми | Маестро | Крючков Дмитро Мешкова Євгенія | ||
10 | 106 | Москаленко Пилип | Москаленко Ілона | Маріуполь | Феєрія Данс | Шашаєва Анна Ломакін Геогрій | ||
11 | 102 | Стрюков Даніїл | Иванова Анна | Дніпро | Гармонія | Гловацкая Светлана | ||
12 | 217 | Глущенко Ян | Хвостова Світлана | Одеса | Престиж | Речицька Ольга | ||
1/4 final | ||||||||
13 | 432 | Воробйов Кирило | Толстопят Діана | Одеса | Еліт Данс | Кравченко Оксана | ||
14 | 419 | Вдовенко Сергій | Краевська Карина | Одеса | Champion | Бевзюк-Силла Олексій Бевзюк-Силла Анастасія | ||
15 | 49 | Шпак Денис | Бондаренко Ірина | Южноукраїнськ | Натхнення | Зруйнований Дмитро Рижикова Ганна | ||
16 | 233 | Чеховской Егор | Капица Полина | Харків | Спорт Данс | Самойленко Тамара |
Головний суддя: | Гловацька Світлана (Дніпро) |
Спортивний комiсар: | Кравчук Оксана (Київ) |
Суддi, обслуговуючи тур: | Танцювальна програма туру: |
1. (A) Горбань Ольга (Благовiщенське) | 1. (Sb) Самба |
2. (B) Крючков Дмитро (Суми) | 2. (Ch) Ча-ча-ча |
3. (C) Рижикова Ганна (Южноукраїнськ) | 3. (J) Джайв |
4. (D) Русанова Катерина (Харьков) | |
5. (E) Цирліна Олександра (Харьков) | |
6. (F) Черниш Артем (Київ) | |
7. (G) Шик Олег (Полтава) | |
8. (H) Піліпака Гліб (Харків) | |
9. (I) Кравченко Оксана (Одеса) |
Мiсце | Пара | Партнер | Партнерка | Sb | Ch | J | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHI | ABCDEFGHI | ABCDEFGHI | |||||
1 | 584 | Лебедь Дмитро | Сян Ангеліна | xxxxxxxxx | xxxxxxxxx | xxxxxxxxx | 27 |
2 | 106 | Москаленко Пилип | Москаленко Ілона | xxxxxx.xx | xxxxxxxxx | xxxxxxxxx | 26 |
3- 6 | 102 | Стрюков Даніїл | Иванова Анна | xxxxxxxxx | xxxxxxx.x | xxxxxxx.x | 25 |
3- 6 | 103 | Левицький Максим | Єрьомекно Ангеліна | x.xxxxx.x | xxxxxxxxx | xxxxxxxxx | 25 |
3- 6 | 281 | Кашкин Никита | Красова Армина | xxxxxxxxx | xxxxx.xxx | xx.xxxxxx | 25 |
3- 6 | 304 | Калашніков Ренат | Бринчук Кіра | xxxxxxxxx | xxxx.xxxx | .xxxxxxxx | 25 |
7- 9 | 118 | Власов Максим | Яцина Дарья | xxxxxxx.. | xxxxxxxxx | xxxxxx.x. | 23 |
7- 9 | 217 | Глущенко Ян | Хвостова Світлана | xxx.x.xxx | x.xxxxxxx | x.xxxxxxx | 23 |
7- 9 | 413 | Домський Ілля | Яремчук Дар'я | x.xxxxxxx | x.xxxxxx. | x.xxxxxxx | 23 |
10- 11 | 201 | Садіков Назар | Орєхова Марія | ...xx.xx. | xx.xxx.x. | xxxxxxxxx | 19 |
10- 11 | 219 | Булгаков Дмитро | Булгакова Ксенія | xxxx.x.xx | xxxxx.xxx | xx.xx.... | 19 |
12 | 104 | Чураков Матвій | Мартиненко Віталіна | .xxxx.x.x | .xxx.xx.x | xxxx..xx. | 18 |
Пари, не вибранi для участi в наступному турi | |||||||
13 | 432 | Воробйов Кирило | Толстопят Діана | xx...x.xx | xx..xx..x | xx..xxx.x | 16 |
14 | 419 | Вдовенко Сергій | Краевська Карина | xx.x.xxx. | .x..x.xxx | .xx...x.x | 15 |
15 | 49 | Шпак Денис | Бондаренко Ірина | .xx.xx..x | ..x..x.x. | ..x..x.xx | 12 |
16 | 233 | Чеховской Егор | Капица Полина | ......xx. | ......... | .......x. | 3 |
Мiсце | Пара | Партнер | Партнерка | Sb | Ch | J | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHI | ABCDEFGHI | ABCDEFGHI | |||||
1 | 584 | Лебедь Дмитро | Сян Ангеліна | xxx.xxxxx | xxxxxxxxx | xxxxxxxxx | 26 |
2 | 201 | Садіков Назар | Орєхова Марія | ..xx.xxxx | .xxxx.xxx | .xxxx.xxx | 20 |
3 | 281 | Кашкин Никита | Красова Армина | xx.xxxxx. | .xxxx.xxx | ..xxxx.x. | 19 |
4 | 219 | Булгаков Дмитро | Булгакова Ксенія | x..x.x..x | xx.x.xx.x | xx.x.x..x | 15 |
5- 7 | 103 | Левицький Максим | Єрьомекно Ангеліна | .xxxxx.x. | x.x..x.x. | x.x..x.x. | 14 |
5- 7 | 304 | Калашніков Ренат | Бринчук Кіра | .x.xx.xxx | .x.xxx... | .x.xx...x | 14 |
5- 7 | 413 | Домський Ілля | Яремчук Дар'я | x.xxx.xxx | x.x.x.... | x.x...x.x | 14 |
Пари, не вибранi для участi в наступному турi | |||||||
8 | 118 | Власов Максим | Яцина Дарья | .x..xx... | x...xx..x | xx..xx.x. | 12 |
9 | 104 | Чураков Матвій | Мартиненко Віталіна | .xx...x.. | .xx...xx. | .x....xx. | 10 |
10 | 106 | Москаленко Пилип | Москаленко Ілона | x........ | ...x..x.. | ..xxxxx.x | 9 |
11 | 102 | Стрюков Даніїл | Иванова Анна | x.x.....x | x......x. | x........ | 6 |
12 | 217 | Глущенко Ян | Хвостова Світлана | ......... | .....x..x | ......x.. | 3 |
Мiсце | Пара | Партнер | Партнерка | Sb | Ch | J | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 584 | Лебедь Дмитро | Сян Ангеліна | 1.0 | 1.0 | 3.0 | 5.0 |
2 | 281 | Кашкин Никита | Красова Армина | 3.0 | 3.0 | 1.0 | 7.0 |
3 | 304 | Калашніков Ренат | Бринчук Кіра | 4.0 | 2.0 | 4.0 | 10.0 |
4 | 219 | Булгаков Дмитро | Булгакова Ксенія | 2.0 | 4.0 | 5.0 | 11.0 |
5 | 201 | Садіков Назар | Орєхова Марія | 6.0 | 5.0 | 2.0 | 13.0 |
6 | 103 | Левицький Максим | Єрьомекно Ангеліна | 7.0 | 6.0 | 6.0 | 19.0 |
7 | 413 | Домський Ілля | Яремчук Дар'я | 5.0 | 7.0 | 7.0 | 19.0 |
Танок: /Sb/ Самба
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHI | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | 1 - 7 | ||
584 | 211412321 | - | 7 | - | - | - | - | - | 1.0 |
219 | 453151773 | - | - | - | 5(12) | - | - | - | 2.0 |
281 | 537327147 | - | - | - | 5(13) | - | - | - | 3.0 |
304 | 624266254 | - | - | - | 5(14) | - | - | - | 4.0 |
413 | 175744562 | - | - | - | - | 6(21) | - | - | 5.0 |
201 | 746535436 | - | - | - | - | 6(24) | - | - | 6.0 |
103 | 362673615 | - | - | - | - | 5 | - | - | 7.0 |
Танок: /Ch/ Ча-ча-ча
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHI | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | 1 - 7 | ||
584 | 211412433 | - | 5 | - | - | - | - | - | 1.0 |
304 | 625267321 | - | - | 5 | - | - | - | - | 2.0 |
281 | 447143164 | - | - | - | 7 | - | - | - | 3.0 |
219 | 354551742 | - | - | - | 5(14) | - | - | - | 4.0 |
201 | 736334256 | - | - | - | 5(15) | - | - | - | 5.0 |
103 | 562775515 | - | - | - | - | 6 | - | - | 6.0 |
413 | 173626677 | - | - | - | - | - | 6 | - | 7.0 |
Танок: /J / Джайв
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHI | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | 1 - 7 | ||
281 | 447124122 | - | 5 | - | - | - | - | - | 1.0 |
201 | 735332216 | - | - | 6 | - | - | - | - | 2.0 |
584 | 221513444 | - | - | 5(9) | - | - | - | - | 3.0 |
304 | 614256331 | - | - | 5(10) | - | - | - | - | 4.0 |
219 | 356461773 | - | - | - | - | 5(16) | - | - | 5.0 |
103 | 562677555 | - | - | - | - | 5(22) | - | - | 6.0 |
413 | 173745667 | - | - | - | - | - | 6 | - | 7.0 |
Розрахунок мiсць фiналу (параграф 10)
Пара | Sb | Ch | J | Всього | 1 | 1-2 | 1-3 | 1-4 | 1-5 | 1-6 | 1-7 | Мiсце |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Розподiлення з 6 по 7 мiсце | ||||||||||||
413 | 5.0 | 7.0 | 7.0 | 19.0 | - | - | - | - | - | 1(5.0) | - | 7 |
103 | 7.0 | 6.0 | 6.0 | 19.0 | - | - | - | - | - | 2(12.0) | - | 6 |
Страница сгенерирована программой "Турнир" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лицензия: Анистратенко Владимир тел.0501518814