25 листопада 2018 р. | Харків, СК Локомотив |
Категорiя: Програма: | Юніори 1Е / р.н. ( рокiв)/ Європейська | Всього пар: клубiв: мiст: | 8 (?-8) 7 5 |
Мiсце | №№ | Партнер | Партнерка | Мiсто (Країна) | Клуб | Тренер | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FINAL | ||||||||
1 | 201 | Садіков Назар | Орєхова Марія | Харьков | Танцювальна Студія Широковської | Широковська Олександра Широковський Клим | ||
2 | 54 | Степанський Максим | Соснова Віолетта | Дніпро | Гармонія | Гловацкая Светлана | ||
3 | 415 | Кухарук Данило | Бухтіярова Анастасія | Київ | Данс-Арт | Черниш Артем | ||
4 | 310 | Рубежанський Арсеній | Третьякова Поліна | Харків | Top Dancesport | Безсалова Анастасія | ||
5 | 366 | Грубнік Дмитро | Гуменюк Дар`я | Одеса | Champion | Бевзюк-Силла Олексій Бевзюк-Силла Анастасія | ||
6 | 422 | Андросович Олександр | Хаменушко Катерина | Київ | Данс-Арт | Черниш Артем | ||
1/2 final | ||||||||
7 | 271 | Подойницын Данил | Реуцкая Анастасия | Харьков | Катрин | Русанова Екатерина | ||
8 | 216 | Навроцький Нікіта | Ясак Катерина | Одеса | Престиж | Речицька Ольга |
Головний суддя: | Гловацька Світлана (Дніпро) |
Спортивний комiсар: | Кравчук Оксана (Київ) |
Суддi, обслуговуючи тур: | Танцювальна програма туру: |
1. (A) Горбенко Олена (Харків) | 1. (SW) Повiльний вальс |
2. (B) Самойленко Олександр (Харкiв) | 2. (T) Танго |
3. (C) Смеречинська Олександра (Харків) | 3. (Q) Квiкстеп |
4. (D) Шашаєва Анна (Маріуполь) | |
5. (E) Широковський Клим (Харьков) |
Мiсце | Пара | Партнер | Партнерка | SW | T | Q | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDE | ABCDE | ABCDE | |||||
1- 3 | 310 | Рубежанський Арсеній | Третьякова Поліна | xxxxx | xxxxx | xxxxx | 15 |
1- 3 | 415 | Кухарук Данило | Бухтіярова Анастасія | xxxxx | xxxxx | xxxxx | 15 |
1- 3 | 201 | Садіков Назар | Орєхова Марія | xxxxx | xxxxx | xxxxx | 15 |
4 | 54 | Степанський Максим | Соснова Віолетта | xxxxx | x.xxx | xxxx. | 13 |
5 | 366 | Грубнік Дмитро | Гуменюк Дар`я | xxxxx | xx.xx | x...x | 11 |
6 | 422 | Андросович Олександр | Хаменушко Катерина | xxx.. | .xxx. | .xxxx | 10 |
Пари, не вибранi для участi в наступному турi | |||||||
7 | 271 | Подойницын Данил | Реуцкая Анастасия | ....x | .xx.x | .xxxx | 8 |
8 | 216 | Навроцький Нікіта | Ясак Катерина | ...x. | x.... | x.... | 3 |
Мiсце | Пара | Партнер | Партнерка | SW | T | Q | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 201 | Садіков Назар | Орєхова Марія | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 3.0 |
2 | 54 | Степанський Максим | Соснова Віолетта | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 6.0 |
3 | 415 | Кухарук Данило | Бухтіярова Анастасія | 3.0 | 3.0 | 3.0 | 9.0 |
4 | 310 | Рубежанський Арсеній | Третьякова Поліна | 4.0 | 4.0 | 5.0 | 13.0 |
5 | 366 | Грубнік Дмитро | Гуменюк Дар`я | 5.0 | 5.0 | 4.0 | 14.0 |
6 | 422 | Андросович Олександр | Хаменушко Катерина | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 18.0 |
Танок: /SW/ Повiльний вальс
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDE | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
201 | 13151 | 3 | - | - | - | - | - | 1.0 |
54 | 22214 | - | 4 | - | - | - | - | 2.0 |
415 | 31423 | - | - | 4 | - | - | - | 3.0 |
310 | 44532 | - | - | - | 4 | - | - | 4.0 |
366 | 55645 | - | - | - | - | 4 | - | 5.0 |
422 | 66366 | - | - | - | - | - | 5 | 6.0 |
Танок: /T / Танго
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDE | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
201 | 22231 | - | 4 | - | - | - | - | 1.0 |
54 | 13124 | - | 3 | - | - | - | - | 2.0 |
415 | 61342 | - | - | 3(6) | - | - | - | 3.0 |
310 | 36613 | - | - | 3(7) | - | - | - | 4.0 |
366 | 44555 | - | - | - | - | 5 | - | 5.0 |
422 | 55466 | - | - | - | - | 3 | - | 6.0 |
Танок: /Q / Квiкстеп
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDE | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
201 | 13141 | 3 | - | - | - | - | - | 1.0 |
54 | 22433 | - | - | 4 | - | - | - | 2.0 |
415 | 31254 | - | - | 3 | - | - | - | 3.0 |
366 | 44325 | - | - | - | 4 | - | - | 4.0 |
310 | 65612 | - | - | - | - | 3 | - | 5.0 |
422 | 56566 | - | - | - | - | - | 5 | 6.0 |
Страница сгенерирована программой "Турнир" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лицензия: Анистратенко Владимир тел.0501518814