Срібний Едельвейс 2018

31 березня - 1 квiтня 2018 р.місто Львів

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

1 день (2 вiддiлення) / 31.03.18 13:45 /

 

Категорiя:
Програма:
Ювенали 2 Е /2007 р.н. (11 рокiв)/
Латино-американська
Всього пар:
клубiв:
мiст:
33
19
8
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
Final  
1420Запаранюк ВладиславТимчук Ана-МаріяЧернівціКарнавалПіскарьов Андрій
2412Пацаранюк МаксимГлинська АнастасіяЧернівціГрандДаньков Сергій
3215Будинкевич ЮрійЛитвиненко ЯринаЛьвівЕстетМуж Богдан
4421Морар ДавідДубей ВладиславаЧернівціКарнавалПіскарьов Андрій
5405Григоренко БрониславГригоренко АнастасіяЧернівціГрандДаньков Сергій
6523Левицький МаксимДзюбенко КатеринаЮжноукраїнськНатхненняРижикова Анна
Самчинська Людмила
710Брухаль МаркіянПанахид ВікторіяЛьвівЕдельвейсЛевицький Всеволод
Левицький Олег
1/2 F  
8440Фоломієв МаксимСуховецька АнастасіяРівнеРитмБелей Володимир
9371Цап ОлегГородецька ТетянаЛьвівФокстротПоливка Андрій
Явдошик Алла
10- 11543Заболотний НесторУсенко ВікторіяЛьвівФокстротПоливка Андрій
Явдошик Алла
10- 11601Олійник КостянтинПолянська АннаОдесаЕліт ДансКравченко Оксана
12422Фалібога МаксимШарик НікольЧернівціГрандДаньков Сергій
13600Галаєв МихайлоІвчук НадіяОдесаЕліт ДансКравченко Оксана
1/4 F  
14111Бурий НесторКозловська ІринаЛьвівТалісманЗагребіна Анна
15223Мартинюк МаксимТретяк УлянаЛьвівЕстетМуж Богдан
16470Скраль МаксимКоропчак ОлександраУжгородГраціяМишко Олександра
17530Сухін ЄвгенКулик ОльгаЛьвівOriginalТурків Андрій
18495Нікітенко АртемТропанець СофiяОдесаЕліт ДансКравченко Оксана
19- 20179Лукасевич МиколаСолодуха СоломіяЛьвівАнденсБобель Андрій
19- 20192Харченко ВолодимирОришак ДаринаЛьвівКарменсДмитрук Світлана
21415Шелегон АндрійВіщук ЮліяЧернівціКарнавалПіскарьов Андрій
22518Мацола ВладиславКошман ВікторіяУжгородПрестижФаринич Кароліна
23479Сідун МихайлоМасинець ОлександраБереговеГармоніяФіцай Володимир
24314Шак Лук`янГавриш ДіанаЛьвівФлоріоХлян Максим
Хлян Христина
25255Губик ОлегМоряк ЮстинаЛьвівФоловейФілінська Надія
Філінський Любомир
1/8 F  
26- 28436Гульт ДанилоПопович АннаЛуцькТрояндаКравчук Сергій Та Кравчук Ольга
26- 28437Терешкович ОлексійСльозко ДіанаЛуцькТрояндаКравчук Сергій Та Кравчук Ольга
26- 28482Шашков ГлібЄрьоменко АнгелінаЮжноукраїнськНатхненняБанковська Світлана
29419Пентелейчук ПавелПіскарьова ПолінаЧернівціКарнавалПіскарьов Андрій
30488Вдовенко СергейМолчанова МарияОдесаChampionБевзюк Алексей
Силла Анастасия
31425Бурлака КирилоТолстопят ДіанаОдесаЕліт ДансКравченко Оксана
32475Мендзак ФедорІвашкович ВарвараБереговеГармоніяФіцай Володимир
33433Скубенич АндрійКогут ЮліяУжгородПрестижФаринич Кароліна
Головний суддя:Поливка Андрій (Львів)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/8 F

Суддi, які обслуговують тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Бевзюк Алексей (Одеса) 1. (Sb) Samba
2. (B) Белей Володимир (Рівне) 2. (Ch) Cha-cha-cha
3. (C) Водолазька Поліна (Львів) 3. (J) Jive
4. (D) Данканич Мирослава (Ужгород) 
5. (E) Даньков Сергій (Чернівці) 
6. (F) Загребіна Анна (Львів) 
7. (G) Кеба Алла (Київ) 
8. (H) Козак Володимир (Львів) 
9. (I) Красношлик Олександр (Дніпро) 
10. (J) Левицький Всеволод (Львів) 
11. (K) Лисенко Альберт (Харків) 
12. (L) Цибульська Юлія (Львів) 
13. (M) Явдошик Алла (Львів) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChJ Всього
ABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLM
1 412Пацаранюк МаксимГлинська Анастасіяxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 39
2 215Будинкевич ЮрійЛитвиненко Яринаxxxxxxxxxxxxxx.x.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 37
3- 5 440Фоломієв МаксимСуховецька Анастасіяxxxxxxxxxxxxxxxxx.x.x.xxxxxxxxxxx.xxxxx 35
3- 5 405Григоренко БрониславГригоренко Анастасіяxxxxxx.xxxxxxxx..xxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxx 35
3- 5 420Запаранюк ВладиславТимчук Ана-Маріяxxx.xxxxx.x.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxx 35
6- 9 523Левицький МаксимДзюбенко Катеринаxxxx.x.xxxxxxxx.xxxx.xxxxxxxxxxx.xxxxxx 34
6- 9 421Морар ДавідДубей Владиславаx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.x...xx 34
6- 9 600Галаєв МихайлоІвчук Надіяxxxxxxxx.xxxxxxxx.xxxxxxxxxxx...xxxxxxx 34
6- 9 601Олійник КостянтинПолянська Аннаxxxxxxxx..xxxxxxxxxxx.xxxx..xxxxxxxxxxx 34
10 223Мартинюк МаксимТретяк Улянаx.x.xxx.xxxx..xxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxx 33
11- 13 415Шелегон АндрійВіщук Юліяxxxxxxxx.xxxx.xx.xx...x.xxxxxxxxxxxxxxx 32
11- 13 470Скраль МаксимКоропчак Олександраxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.x..x....xxxx 32
11- 13 371Цап ОлегГородецька Тетянаx.xxxx.xxxxxxxxxxxx.xxx..xx.xxxxxxxx.xx 32
14- 15 111Бурий НесторКозловська Іринаx.x.xxxxxxxxx..x..xxxxxxxxxxx..xxxxxxxx 31
14- 15 543Заболотний НесторУсенко Вікторія.x.xxxxxx..xxxxxxx..xxxxxxxxxx.xxxx.xxx 31
16- 18 179Лукасевич МиколаСолодуха Соломіяxxxxx..xxxxxxxxxxx.xx...xx.xxxx.x.xx.xx 29
16- 18 530Сухін ЄвгенКулик Ольга.xxxx.xxxxxx..xx....xxxx.xxxxxxxxxxxx.x 29
16- 18 422Фалібога МаксимШарик Нікольxx.xxxxxx.x.xxxxxxxxxx....xxxxxxxxxx... 29
19- 20 495Нікітенко АртемТропанець Софiяxxx.xxxx..x..xxx.xx.x.xxxxxxx.xx.x.xxxx 28
19- 20 314Шак Лук`янГавриш Діана.xxxxxxxx..xx.x.xxxx..xx.xxxxx.xxx.xx.x 28
21- 22 10Брухаль МаркіянПанахид Вікторіяx.x...xxxxxx.x..x.xxxxxxxxx.x...xxxxxxx 27
21- 22 255Губик ОлегМоряк Юстинаx..x.x.xxx.xxxx.xx.xxxxxx.x..xxxx.xxxx. 27
23 479Сідун МихайлоМасинець Олександраxxxx..xxxx.x.xxx.xxx.x..xx.xx.xx.xxx..x 26
24- 25 518Мацола ВладиславКошман Вікторія.x.xxxx.xx.xx...xxx.xx.xx.x..xxxxxx.xx. 25
24- 25 192Харченко ВолодимирОришак Дарина.x.xx.x...x.x.xxx.xxxx.x.xxxxxx.xxx.x.x 25
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
26- 28 437Терешкович ОлексійСльозко Діанаxxx.x..x.x.xxxx.xx.x.x..xx.x..xxxx...xx 23
26- 28 436Гульт ДанилоПопович Аннаx....x..xxx..x.xxxxx..xx.x..xxxxx.x.xxx 23
26- 28 482Шашков ГлібЄрьоменко Ангеліна.xxx.xx.xxx..x.xx..xxxxx...x.xxx..xxx.. 23
29 419Пентелейчук ПавелПіскарьова Поліна.x.x.xx.xx.xx.xxx.xxxx..x.xxxx.x...x... 22
30 488Вдовенко СергейМолчанова Марияxx..x...xxxxxx.x.x.x..x.x.x..xx..xxx.x. 21
31 425Бурлака КирилоТолстопят Діанаx.xx.x.......x.xxxx.xx.x..x.x.....x.x.. 16
32 475Мендзак ФедорІвашкович Варвара..x.x.x...x...x.xx.x.xxx...x....xx..x.. 15
33 433Скубенич АндрійКогут Юлія.x.x..xx.x..xx.........xx....x..x....x. 12

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/4 F

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChJ Всього
ABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLM
1 420Запаранюк ВладиславТимчук Ана-Маріяxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxx..xxxxxxxxx..xxx 34
2 405Григоренко БрониславГригоренко Анастасіяxxxxxx.xxx.xxxxxxxx.x..x.xxxxxxxxxxx.xx 32
3- 6 412Пацаранюк МаксимГлинська Анастасія...xx.xx..x..xxxxxx.xxxxxxx.xxxxxxxxxxx 29
3- 6 215Будинкевич ЮрійЛитвиненко Яринаx.xxxxxx..xxxxxxxxxxxx.xx...xxxx.xx.xx. 29
3- 6 523Левицький МаксимДзюбенко Катерина.x.xxxxxxxxxxx...xxx.xxxxx.x...xxxxxxxx 29
3- 6 421Морар ДавідДубей Владислава.xxxxx.xxx.xxx..xx..x.xxxxxxxxxx.xx.xxx 29
7- 8 601Олійник КостянтинПолянська Аннаxxx.xxxxx..xxx.x.xx.x.x.xxx..xxx.x.x.xx 26
7- 8 422Фалібога МаксимШарик Нікольx.xxxx.xxxx.xxx.xxxx...x.xx.xxxx...xx.x 26
9- 11 371Цап ОлегГородецька Тетянаxxxx.x.xxx.xxx......xxxxxx.x...xxx.x.xx 24
9- 11 543Заболотний НесторУсенко Вікторія..x......x.xxxxxx.x.xxxxxx.x.x.xxxxx.xx 24
9- 11 10Брухаль МаркіянПанахид Вікторія...x..xxxxxx..xxx..xxxxxx.x..x..xxxxxx. 24
12- 13 440Фоломієв МаксимСуховецька Анастасіяxx...xx.x.x.x.xx..xx.xxxxxxx..x...xxxx. 23
12- 13 600Галаєв МихайлоІвчук Надіяxxx...x.x.xx.x.x.x.xxxx.x.xxx.x.x.xx.x. 23
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
14 111Бурий НесторКозловська Ірина..x..xx.xxxxx..x..xxx..xxx..xx.x.x.xx.x 22
15 223Мартинюк МаксимТретяк Улянаxxxx.xxx.xx..x.x..x...x...xxx.x....xx.. 19
16 470Скраль МаксимКоропчак Олександраxx..xx...xx...xx.x.xxxxx.x.xx.......x.. 18
17 530Сухін ЄвгенКулик Ольга.xx.x..x........xxxx...x..xxxxx.xxx.... 17
18 495Нікітенко АртемТропанець Софiяx.x.x.xx..x.xxx.........x.xxx.x.x.....x 16
19- 20 179Лукасевич МиколаСолодуха Соломія....x...x..x....x.x.....xx.....xx.x..xx 12
19- 20 192Харченко ВолодимирОришак Даринаxx.x.xx.xx..x.x.x..x.x................. 12
21 415Шелегон АндрійВіщук Юлія..........x...xxx..x......xx.x.xx...x.. 11
22 518Мацола ВладиславКошман Вікторія...x.....x.x....x...xxx......x..x...... 9
23 479Сідун МихайлоМасинець Олександраxx.xx.........x.xx.x................... 8
24 314Шак Лук`янГавриш Діана.................x..........x.x...xx..x 6
25 255Губик ОлегМоряк Юстина......x..............x...........xx.x.. 5

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 F

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChJ Всього
ABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLM
1 420Запаранюк ВладиславТимчук Ана-Маріяxxxxxxxxxxx...xxxxxxxx.x.x.xxxxx.xxxx.x 31
2 412Пацаранюк МаксимГлинська Анастасія.x.xxxx.xxx.x..xxxxxxx.x.x...xxxx.xxx.x 26
3 405Григоренко БрониславГригоренко Анастасіяxxxxxx.xx...xxxxxx.xxx....xxxxx.x.x.x.. 25
4- 6 215Будинкевич ЮрійЛитвиненко Ярина..xxxxxx...x.....xxxx.xxx...xxxx.x..xx. 21
4- 6 523Левицький МаксимДзюбенко Катерина....xxx..xxxx.x..xxx..xxxxxx..x..x.x.x. 21
4- 6 421Морар ДавідДубей Владиславаxxxx.x.xxx.xxxxx..x..x..x.x.x..x.x.x... 21
7 10Брухаль МаркіянПанахид Вікторія...x..xxxxxx....x....xxxx..x.x..x.xxxx. 19
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
8 440Фоломієв МаксимСуховецька Анастасія.xx...x.x.x..xx.......xxx..xx....x..xx. 15
9 371Цап ОлегГородецька Тетяна.........x..xx..x.x.x.x..xx....xx.xx..x 14
10- 11 601Олійник КостянтинПолянська Аннаx.x....x...x...x...x.x..xx.......x...xx 12
10- 11 543Заболотний НесторУсенко Вікторія...........xxxx.x...x.x..x.x...x.....xx 12
12 422Фалібога МаксимШарик Нікольx...x.....x..x...x........x...x.x.x...x 10
13 600Галаєв МихайлоІвчук Надіяxx.............x..........x.xx..x...... 7

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChJВсього
1 420Запаранюк ВладиславТимчук Ана-Марія1.01.01.03.0
2 412Пацаранюк МаксимГлинська Анастасія2.02.02.06.0
3 215Будинкевич ЮрійЛитвиненко Ярина3.03.03.09.0
4 421Морар ДавідДубей Владислава4.04.05.013.0
5 405Григоренко БрониславГригоренко Анастасія5.05.04.014.0
6 523Левицький МаксимДзюбенко Катерина6.06.06.018.0
7 10Брухаль МаркіянПанахид Вікторія7.07.07.021.0

 

Танок: /Sb/ Samba

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
4202221211222133-11-----1.0
4125133123331254--10----2.0
2154545432157416---8---3.0
4217416544514761---7---4.0
4051652366446575----8--5.0
5233367657665622-----11-6.0
106774775773347------137.0

 

Танок: /Ch/ Cha-cha-cha

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
4205421211214132-9-----1.0
4127112123536261-7-----2.0
2154656442151416---8---3.0
4212333557647623---7(20)---4.0
4051544366423575---7(21)---5.0
5233267634375754----8--6.0
106775775762347-----7-7.0

 

Танок: /J / Jive

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
4205312212321121-10-----1.0
4123121121214233-9-----2.0
2156543533143515---8(22)---3.0
4051634364435476---8(26)---4.0
4212455457657762----8--5.0
5234277645566654----7--6.0
107766776772347------137.0

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.5
©1996-2016 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Щучинский Владимир * (067) 1-590-590