Срібний Едельвейс 2018

31 березня - 1 квiтня 2018 р.місто Львів

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

1 день (2 вiддiлення) / 31.03.18 13:45 /

 

Категорiя:
Програма:
Ювенали 2 Е /2007 р.н. (11 рокiв)/
Стандартна
Всього пар:
клубiв:
мiст:
31
18
8
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
Final  
1523Левицький МаксимДзюбенко КатеринаЮжноукраїнськНатхненняРижикова Анна
Самчинська Людмила
2601Олійник КостянтинПолянська АннаОдесаЕліт ДансКравченко Оксана
3412Пацаранюк МаксимГлинська АнастасіяЧернівціГрандДаньков Сергій
4223Мартинюк МаксимТретяк УлянаЛьвівЕстетМуж Богдан
5215Будинкевич ЮрійЛитвиненко ЯринаЛьвівЕстетМуж Богдан
6422Фалібога МаксимШарик НікольЧернівціГрандДаньков Сергій
1/2 F  
7- 8420Запаранюк ВладиславТимчук Ана-МаріяЧернівціКарнавалПіскарьов Андрій
7- 8482Шашков ГлібЄрьоменко АнгелінаЮжноукраїнськНатхненняБанковська Світлана
9518Мацола ВладиславКошман ВікторіяУжгородПрестижФаринич Кароліна
10- 11437Терешкович ОлексійСльозко ДіанаЛуцькТрояндаКравчук Сергій Та Кравчук Ольга
10- 11530Сухін ЄвгенКулик ОльгаЛьвівOriginalТурків Андрій
12421Морар ДавідДубей ВладиславаЧернівціКарнавалПіскарьов Андрій
13495Нікітенко АртемТропанець СофiяОдесаЕліт ДансКравченко Оксана
1/4 F  
1410Брухаль МаркіянПанахид ВікторіяЛьвівЕдельвейсЛевицький Всеволод
Левицький Олег
15543Заболотний НесторУсенко ВікторіяЛьвівФокстротПоливка Андрій
Явдошик Алла
16- 17405Григоренко БрониславГригоренко АнастасіяЧернівціГрандДаньков Сергій
16- 17470Скраль МаксимКоропчак ОлександраУжгородГраціяМишко Олександра
18- 19179Лукасевич МиколаСолодуха СоломіяЛьвівАнденсБобель Андрій
18- 19440Фоломієв МаксимСуховецька АнастасіяРівнеРитмБелей Володимир
20425Бурлака КирилоТолстопят ДіанаОдесаЕліт ДансКравченко Оксана
21111Бурий НесторКозловська ІринаЛьвівТалісманЗагребіна Анна
22436Гульт ДанилоПопович АннаЛуцькТрояндаКравчук Сергій Та Кравчук Ольга
23308Кубик ОлександрМіга ЄваЛьвівФлоріоХлян Максим
Хлян Христина
2411Серкез ІгорДобровецька ІваннаЛьвівЕдельвейсЛевицький Всеволод
Левицький Олег
25371Цап ОлегГородецька ТетянаЛьвівФокстротПоливка Андрій
Явдошик Алла
1/8 F  
26- 28192Харченко ВолодимирОришак ДаринаЛьвівКарменсДмитрук Світлана
26- 28433Скубенич АндрійКогут ЮліяУжгородПрестижФаринич Кароліна
26- 28479Сідун МихайлоМасинець ОлександраБереговеГармоніяФіцай Володимир
29600Галаєв МихайлоІвчук НадіяОдесаЕліт ДансКравченко Оксана
30475Мендзак ФедорІвашкович ВарвараБереговеГармоніяФіцай Володимир
31488Вдовенко СергейМолчанова МарияОдесаChampionБевзюк Алексей
Силла Анастасия
Головний суддя:Поливка Андрій (Львів)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/8 F

Суддi, які обслуговують тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Андрєєв Ростислав (Стрий) 1. (SW) Slow Waltz
2. (B) Базела Дмитро (Київ) 2. (T) Tango
3. (C) Белей Володимир (Рівне) 3. (Q) Quickstep
4. (D) Князь Всеволод (Львів) 
5. (E) Кравченко Оксана (Одеса) 
6. (F) Кравчук О. Сергій (Одеса) 
7. (G) Левицький Всеволод (Львів) 
8. (H) Маслій Борис (Жидачів) 
9. (I) Піскарьов Андрій (Чернівці) 
10. (J) Сенченко Юрій (Київ) 
11. (K) Торошанко Олександр (Київ) 
12. (L) Турків Андрій (Львів) 
13. (M) Фаринич Кароліна (Ужгород) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWT Q Всього
ABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLM
1 420Запаранюк ВладиславТимчук Ана-Маріяxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 39
2- 3 215Будинкевич ЮрійЛитвиненко Яринаxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 38
2- 3 601Олійник КостянтинПолянська Аннаxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxx 38
4- 8 518Мацола ВладиславКошман Вікторіяxxxxxxxxxxxxxxxxx.xx.xxxxxxxxxxxxxxxxxx 37
4- 8 412Пацаранюк МаксимГлинська Анастасіяx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxx 37
4- 8 223Мартинюк МаксимТретяк Улянаxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxx.xxxxxxxx 37
4- 8 495Нікітенко АртемТропанець Софiяxxxxxx.xx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 37
4- 8 308Кубик ОлександрМіга Єваxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxx 37
9- 11 523Левицький МаксимДзюбенко Катеринаxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxx.xxxxxxx.xxxxxxx 36
9- 11 421Морар ДавідДубей Владиславаxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxx.xx.xxxxxxxxxxxx 36
9- 11 482Шашков ГлібЄрьоменко Ангелінаxxxx.x.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.x 36
12 179Лукасевич МиколаСолодуха Соломія.xxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxx.xxxxxxxxxx.x 35
13- 15 422Фалібога МаксимШарик Нікольxxxxxxxxxx.xxxxx.x.xxxxxx.xxx.xxxxxxxxx 34
13- 15 440Фоломієв МаксимСуховецька Анастасіяxxxx.xxx.xxx.xxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxx.xxx 34
13- 15 530Сухін ЄвгенКулик Ольга.xxx.xxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxx. 34
16- 18 436Гульт ДанилоПопович Аннаx.xxxxxxxxxx.x.x.xxxxxxxx.xxxxxx.xxxxxx 33
16- 18 543Заболотний НесторУсенко Вікторія.xxx.x.xxxxxxxx.xx.xxxxxxxx.xxxxxxxxxxx 33
16- 18 437Терешкович ОлексійСльозко Діанаxxxxx.xx.xxxx.xxx.xxxx.xxxxxxxxxx.xxxxx 33
19 470Скраль МаксимКоропчак Олександраxxxx.xxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxx.xx.xxx.x.x. 32
20 111Бурий НесторКозловська Іринаxxx...xxxxxxx.x...xx.xxxxxxxxxxxxxxxxxx 31
21 405Григоренко БрониславГригоренко Анастасіяxxxxxxxx..x.xx.xx.xxxxxx.xx.xxxxxxx.x.x 30
22 371Цап ОлегГородецька Тетянаxx.xx.x.xxxxxxxxxxx.xx.xxx.x.xxxx...xx. 28
23 425Бурлака КирилоТолстопят Діана..xxxx..x..xxxxxxxx.xxxxxx...xxx..x.xx. 25
24- 25 11Серкез ІгорДобровецька Іваннаx.xxxxxx.xxxx......x..xx...x..x.xx.xx.x 21
24- 25 10Брухаль МаркіянПанахид Вікторіяxx.xxxxx.x...xx.xx.xx.x..xxx.....x.x..x 21
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
26- 28 479Сідун МихайлоМасинець Олександраxx..x...x...xxxx.x..x..xxxxxx.x..xx..x. 20
26- 28 433Скубенич АндрійКогут Юлія..x..xx.xx..xx.xxx..xxx..xx.xx.x..x...x 20
26- 28 192Харченко ВолодимирОришак Дарина.x..xx.xxx...xx..xx.x.x..xxx.xx....x.xx 20
29 600Галаєв МихайлоІвчук Надіяx...x.x.x.xx....xxx...xxx..x..xx..xxx.x 19
30 475Мендзак ФедорІвашкович Варвараxx..x...x.xxx....xxx......xx....xx...x. 15
31 488Вдовенко СергейМолчанова Мария....x.x..x.....xx...x.......x...x..x.x. 10

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/4 F

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWT Q Всього
ABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLM
1 601Олійник КостянтинПолянська Аннаx..xxxx.xxxxxxx.xxxxxxxxxx.x.xxxxxxxxxx 33
2- 3 412Пацаранюк МаксимГлинська Анастасіяxxxxxxxxxx.x.x.xxxxx.xxxxxx.xxxx..xxxxx 32
2- 3 523Левицький МаксимДзюбенко Катеринаx.xxxxx.xxxxxxxx..xxxx.x..xxxxxxxxxxxxx 32
4 223Мартинюк МаксимТретяк Улянаxxxx.x.xxxx.xxxxx.xxxxxxxxx..x.xxxxx.xx 31
5- 8 420Запаранюк ВладиславТимчук Ана-Маріяxxx.xx.xxxxx.xxx.xx.xxxxx..xxxx.xxxxxx. 30
5- 8 215Будинкевич ЮрійЛитвиненко Яринаxxxxxxx.xxxxxxx.xxx..xxx.xxxx..xx.x.xxx 30
5- 8 530Сухін ЄвгенКулик Ольга..x..xx.xxxxx.xxxxxxxxxxx.x.xxxxxxxxxx. 30
5- 8 437Терешкович ОлексійСльозко Діанаxx.x..xxx.x.xxx.x.xxxxxxxxxx.x.xxxxxxxx 30
9 422Фалібога МаксимШарик Нікольxxxxxx.xxx.xxxx..xx.xxxxxxxx..x..x.xx.x 28
10 495Нікітенко АртемТропанець Софiя..x.x.xx.xxxx.xxxx.x.xx.xxxx..xxxxxxx.x 27
11 518Мацола ВладиславКошман Вікторіяxx.x.xxx.xx.x...x.xx.x..xxxxx..x.xxxxxx 25
12- 13 421Морар ДавідДубей Владиславаx.xxxx.xxxxxxxxx....xxx.x....xx..xx..xx 24
12- 13 482Шашков ГлібЄрьоменко Ангелінаxxx....x..x.xxx..x.xx.xxxxxxx...xxxxx.x 24
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
14 10Брухаль МаркіянПанахид Вікторіяxx..x.x..x....x..x.x..x...xx..xxxx.xx.. 17
15 543Заболотний НесторУсенко Вікторія.x.xx.xxxx.x....x...x.......xxxxx....x. 16
16- 17 470Скраль МаксимКоропчак Олександра.x.x.x.x..xx...xx.x....x..x..x.......xx 14
16- 17 405Григоренко БрониславГригоренко Анастасіяxx..xx......x..x....x.xx.x..x....x.x..x 14
18- 19 179Лукасевич МиколаСолодуха Соломія...x....x.x..x.xxx...x.xx...x.....x.x.. 13
18- 19 440Фоломієв МаксимСуховецька Анастасія..x.xxx........xxx..x....x.xxxx........ 13
20 425Бурлака КирилоТолстопят Діана....x.xx...x..xx.x.......x.xx.x........ 11
21 111Бурий НесторКозловська Ірина.x.........x.x....xx....xxx..........x. 9
22 436Гульт ДанилоПопович Анна..x.....x...x.....xx.......x.x..x...... 8
23 308Кубик ОлександрМіга Єва..x....x.......x.x..........x.xx....... 7
24 11Серкез ІгорДобровецька Іванна......x......x.....x...........xx...... 5
25 371Цап ОлегГородецька Тетяна...x............x...x........x......... 4

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 F

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWT Q Всього
ABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLM
1 601Олійник КостянтинПолянська Аннаx.xxx.xxx.xxxx..xxxxxxx.xxx.xxxxxxxxxxx 32
2 412Пацаранюк МаксимГлинська Анастасія..x.xx..xx.x...xxxx..xxxxxxxxxxxx.xxxxx 27
3 523Левицький МаксимДзюбенко Катеринаxxx..xx.xxxx.xx...x..xxxxxxxx..xx..xxx. 25
4 215Будинкевич ЮрійЛитвиненко Яринаx..xxxxxxxx.x.xx.xx....x.x.x...x...xx.x 21
5 422Фалібога МаксимШарик Нікольxxx.x..x....xxx..x.xxx.x..xx..x..x..x.x 19
6 223Мартинюк МаксимТретяк Уляна.x.xxxxx.x..xx.....xx.x..xx..x..xx.x... 18
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
7- 8 420Запаранюк ВладиславТимчук Ана-Марія.x......xx.xx..xxx...xx.x...xx....xx.x. 16
7- 8 482Шашков ГлібЄрьоменко Ангелінаx.xx...x..x..xxxx...x..x..xx..x..x..x.. 16
9 518Мацола ВладиславКошман Вікторіяxxxx.xx...x.x.....xxx....x.......xx...x 15
10- 11 530Сухін ЄвгенКулик Ольга...x......xx..xxx.xx...xx..x...x.....x. 13
10- 11 437Терешкович ОлексійСльозко Діана.x....x.......x.x..xx.......xxx.xxx...x 13
12 421Морар ДавідДубей Владислава.......xxx.x.x.......xx.x.........x..x. 10
13 495Нікітенко АртемТропанець Софiя....xx.........x.x..........xxxxx...... 9

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

Суддi, які обслуговують тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Базела Дмитро (Київ) 1. (SW) Slow Waltz
2. (B) Белей Володимир (Рівне) 2. (T) Tango
3. (C) Князь Всеволод (Львів) 3. (Q) Quickstep
4. (D) Кравченко Оксана (Одеса) 
5. (E) Кравчук О. Сергій (Одеса) 
6. (F) Левицький Всеволод (Львів) 
7. (G) Маслій Борис (Жидачів) 
8. (H) Піскарьов Андрій (Чернівці) 
9. (I) Сенченко Юрій (Київ) 
10. (J) Торошанко Олександр (Київ) 
11. (K) Турків Андрій (Львів) 
12. (L) Фаринич Кароліна (Ужгород) 
13. (M) Банковська Світлана (Южноукраїнськ) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWTQВсього
1 523Левицький МаксимДзюбенко Катерина1.01.01.03.0
2 601Олійник КостянтинПолянська Анна2.02.02.06.0
3 412Пацаранюк МаксимГлинська Анастасія3.03.04.010.0
4 223Мартинюк МаксимТретяк Уляна5.05.03.013.0
5 215Будинкевич ЮрійЛитвиненко Ярина4.04.06.014.0
6 422Фалібога МаксимШарик Ніколь6.06.05.017.0

 

Танок: /SW/ Slow Waltz

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
5231521662631216-7(10)----1.0
6012432114214424-7(11)----2.0
4124314243525133--8---3.0
2156643335163352--7---4.0
2235266521452641---7--5.0
4223155456346565----10-6.0

 

Танок: /T / Tango

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
5231232642641216-7(11)----1.0
6012621123426324-7(12)----2.0
4125513235514131--8---3.0
2156444316163563---8--4.0
2233156561332645---7(17)--5.0
4224365454255452---7(23)--6.0

 

Танок: /Q / Quickstep

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
5232221511252216-10----1.0
6011632123433321--11---2.0
2234353662521632--7---3.0
4125415235615143---8(19)--4.0
4223166344346455---8(26)--5.0
2156544456164564----9-6.0

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.5
©1996-2016 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Щучинский Владимир * (067) 1-590-590