Срібний Едельвейс 2018

31 березня - 1 квiтня 2018 р.місто Львів

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

1 день (2 вiддiлення) / 31.03.18 13:45 /

 

Категорiя:
Програма:
Юніори 1 Е /2005 р.н. (13 рокiв)/
Латино-американська
Всього пар:
клубiв:
мiст:
26
20
10
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
Final  
1416Бабинський МаксимРоманчишина МаріяЧернівціКарнавалПіскарьов Андрій
2112Бурий НазарВарава МартаЛьвівТалісманЗагребіна Анна
3146Сенькусь СтаніславОверко МартаЛьвівБравоПоліна Водолазька
4304Драган НазарШаповалова ОлександраЛьвівФлоріоХлян Максим
Хлян Христина
5540Львовський ВолодимирДавиденко АннаКиївРеверансКравчук Оксана
6214Боценюк МаксимСеліверстова АнастасіяЛьвівЕстетМуж Богдан
7138Кулиняк МирославСтасишин АнастасіяЛьвівБравоПоліна Водолазька
8237Яцишин РоманТрофименко ПолінаЛьвівЕстетМуж Богдан
1/2 F  
9534Фігель РоманАндрієвська ДаріяДрогобичЛібертангоМетик Мар'яна
10519Бецько ДенисДарбiнян КамiлаУкраїнкаЕдельвейсТомашевська Марiя
11- 12300Томченко ОлександрТерещак АнастасіяНовий РозділФоловейФілінський Любомир
Філінська Надія
11- 12503Москаленко БогданКовнір КаринаЮжноукраїнськНатхненняБанковська Світлана
13279Зварич АндрійМаленко ВіраДрогобичТанцювальна Школа СавичСавич Ігор
1/4 F  
14- 15335Лалак ВолодимирВачко Марія-АнастасіяЛьвівФокстротПоливка Андрій
Князь Всеволод
14- 15522Гладій ВолодимирГрицишин ОксанаЖидачівСтудія АккордМаслій Олег
Маслій Борис
16- 18270Анохін ЮрійОлійник ВікторіяЛьвівФоловейФілінська Надія
Філінський Любомир
16- 18448Давидов ДенисФiлiмонова ДарьяУкраїнкаЕдельвейсТомашевська Марiя
16- 18488Вдовенко СергейМолчанова МарияОдесаChampionБевзюк Алексей
Силла Анастасия
19496Грубник ДмитрийСилла АлександраОдесаChampionБевзюк Алексей
Силла Анастасия
20- 21516Янович ЮрійРешетар СофіяУжгородПрестижФаринич Кароліна
20- 21541Гордіенко АнтонВатажко МаріяКиївАматор-спорт-дансКеба Алла Та Мирослав
22343Яровий ДанилоБогоніс АнастасіяЛьвівФокстротПоливка Андрій
Любуська Христина
23468Старцев НікітаМазюта АнастасіяУжгородГраціяМишко Олександра
24- 25499Ваків РоландНіневська ГабріелаУжгородГлоріяДанканич Мирослава
24- 25501Кошута МаксимСтегун АннаУжгородГлоріяДанканич Мирослава
26278Лозинський ПавлоЯкимович ДіанаЛьвівЛідерРадченко Олена
Головний суддя:Поливка Андрій (Львів)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/4 F

Суддi, які обслуговують тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Базела Дмитро (Київ) 1. (Sb) Samba
2. (B) Данканич Мирослава (Ужгород) 2. (Ch) Cha-cha-cha
3. (C) Загребіна Анна (Львів) 3. (J) Jive
4. (D) Кравчук О. Сергій (Одеса) 
5. (E) Кравчук Ольга (Луцьк) 
6. (F) Метик Мар'яна (Дрогобич) 
7. (G) Муж Богдан (Львів) 
8. (H) Піскарьов Андрій (Чернівці) 
9. (I) Томашевська Марiя (Українка) 
10. (J) Цибульська Юлія (Львів) 
11. (K) Черепаня Тарас (Львів) 
12. (L) Явдошик Алла (Львів) 
13. (M) Ленець Руслан (Самбір) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChJ Всього
ABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLM
1 112Бурий НазарВарава Мартаxxxxxx.xxxxxxxxxxxx.xxxxx.x.xxxxxxxxxxx 35
2- 3 146Сенькусь СтаніславОверко Марта.xxxx.xxxxxxxx.xxxxxxxxxxx.xxxxxxx.xxxx 34
2- 3 416Бабинський МаксимРоманчишина Маріяxxxxx..xxxxxxx..xxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxx 34
4 138Кулиняк МирославСтасишин Анастасія.xxxxxxxxx.xx.xxxxxxxxxxxx.xxx.xxxxx.xx 33
5 540Львовський ВолодимирДавиденко Анна.xxxxx.x.xxx.xxx.xx.xx.xxx.xxxxxxxx.xxx 30
6 304Драган НазарШаповалова Олександраx...xxxxxx.xxxx.xx..x.xxxxxxxxxx.xxxxx. 29
7 503Москаленко БогданКовнір Карина.xx.xxxxxx..x.x.xx..xxxx..xxxx.xxx.xx.x 26
8- 9 237Яцишин РоманТрофименко Полінаxxx..xx.xxxx.x.x.xxx.xxx..x..x..x.xxxxx 25
8- 9 519Бецько ДенисДарбiнян Камiлаxx..xx..xx.x.xxxx.x.xxx..xxx.xxxx.xx..x 25
10 214Боценюк МаксимСеліверстова Анастасіяx..x..xxx...xxx.xxxx.xx..xxx.xxxxxxx... 24
11- 12 279Зварич АндрійМаленко Віра.xxxx.x...xx.xx.xx.x...xxxxxxx...x...x. 21
11- 12 300Томченко ОлександрТерещак Анастасія.x.x.xxxx.x.x.xxxx..x..xxx.....x.xx.x.x 21
13 534Фігель РоманАндрієвська Дарія..x.xx.x..x.x.xx.xxxxx...x..x..x.x..xxx 20
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
14- 15 522Гладій ВолодимирГрицишин Оксанаx.xxx.x.x..x...x.xxx.xx.x.x.x.x...x..x. 19
14- 15 335Лалак ВолодимирВачко Марія-Анастасія...x.x.x.xxxxx.xx.x.x..xxx.x..x.....xx. 19
16- 18 488Вдовенко СергейМолчанова Марияx..x..x..xx.x......x..xx..x.....x.xxx.. 14
16- 18 270Анохін ЮрійОлійник Вікторіяx.x.xx....x.x..x..x.....x...x.xx....xx. 14
16- 18 448Давидов ДенисФiлiмонова Дарьяx.x.....x.x..x.....x.x....x..xx.x.xxx.. 14
19 496Грубник ДмитрийСилла Александраx..x..x.xx.x....x....xx...x........x..x 12
20- 21 541Гордіенко АнтонВатажко Маріяx...x..x..x.xx..x..xx..x.........x..... 11
20- 21 516Янович ЮрійРешетар Софія.x...x.x.x....x...x......x.x..x...x...x 11
22 343Яровий ДанилоБогоніс Анастасіяx.x............x...x....x.x.xx.x.....x. 10
23 468Старцев НікітаМазюта Анастасія...x.xx.............x.x..x......xx....x 9
24- 25 499Ваків РоландНіневська Габріела.x............xx...........xx.x.x...... 7
24- 25 501Кошута МаксимСтегун Анна.x....x....x..x.........x..x....x...... 7
26 278Лозинський ПавлоЯкимович Діана.............x.....x...............x... 3

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 F

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChJ Всього
ABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLM
1 416Бабинський МаксимРоманчишина Маріяxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx. 38
2 112Бурий НазарВарава Мартаxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxx.xxxxx..xxxxx 35
3 146Сенькусь СтаніславОверко Марта.xxxxxxxx.xxx.xxxx.xxxxxxx.xxxx.xx.xxxx 32
4 304Драган НазарШаповалова Олександраxx.xxx.x.xxxx...x.x..xxxx.xx.xxxxx.xxxx 27
5 540Львовський ВолодимирДавиденко Аннаxxxxx..xx.x...xx.x.xxx.xxx.xx.xx.xx.xxx 26
6 138Кулиняк МирославСтасишин Анастасіяxxx..xx.xx.x.xxx..x.x.x.xx..x..xxx.x.xx 23
7- 8 237Яцишин РоманТрофименко Полінаx..x..x.xx.x.x...x.x..xx..x..xx.x..xxx. 18
7- 8 214Боценюк МаксимСеліверстова Анастасія......xx.....xx.xxxxx....xxx.xxxxxx.... 18
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
9 534Фігель РоманАндрієвська Дарія..x..x.x...xx..xx.x.x...x...x..x.x....x 14
10 519Бецько ДенисДарбiнян Камiла....xxx.xx...x...xx..xx...x.......xx... 13
11- 12 503Москаленко БогданКовнір Каринаxx.x.....xx.xx............xx....x.x.x.. 12
11- 12 300Томченко ОлександрТерещак Анастасія..x.x.....x.x.x.x....x.x..x..x....x...x 12
13 279Зварич АндрійМаленко Віра...............x...xx....x..x.......... 5

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChJВсього
1 416Бабинський МаксимРоманчишина Марія1.01.01.03.0
2 112Бурий НазарВарава Марта2.02.02.06.0
3 146Сенькусь СтаніславОверко Марта3.03.04.010.0
4 304Драган НазарШаповалова Олександра5.04.03.012.0
5 540Львовський ВолодимирДавиденко Анна4.05.06.015.0
6 214Боценюк МаксимСеліверстова Анастасія6.06.05.017.0
7 138Кулиняк МирославСтасишин Анастасія7.07.08.022.0
8 237Яцишин РоманТрофименко Поліна8.08.07.023.0

 

Танок: /Sb/ Samba

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 71 - 8
4165131228111212-10------1.0
1121212116533123-8------2.0
1468643374424454---9----3.0
5407354761258561----8---4.0
3042786537645336----7---5.0
2143567652377785-----8--6.0
1386428845782847-----7(27)--7.0
2374875483866678-----7(34)--8.0

 

Танок: /Ch/ Cha-cha-cha

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 71 - 8
4165231215131123-8------1.0
1121113434525215--8-----2.0
1467542126712352--7-----3.0
3043756547354436----9---4.0
5406375381248561----8---5.0
2144684762466777-----8--6.0
1388427858683844-----7--7.0
2372868673877688------8-8.0

 

Танок: /J / Jive

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 71 - 8
4162522115132213-9------1.0
1126313236655127--7-----2.0
3043457524413344---10----3.0
1465641347521731---8----4.0
2141175761376676-----9(35)13-5.0
5407264673268482-----9(35)11-6.0
2374888482747558------8-7.0
1388736858884865------7-8.0

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.5
©1996-2016 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Щучинский Владимир * (067) 1-590-590