Срібний Едельвейс 2018

31 березня - 1 квiтня 2018 р.місто Львів

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

1 день (2 вiддiлення) / 31.03.18 13:45 /

 

Категорiя:
Програма:
Юніори 1 Е /2005 р.н. (13 рокiв)/
Стандартна
Всього пар:
клубiв:
мiст:
22
18
10
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
Final  
1407Вакарчук ЄвгенМацарюк АнастасіяЧернівціГрандДаньков Сергій
2304Драган НазарШаповалова ОлександраЛьвівФлоріоХлян Максим
Хлян Христина
3138Кулиняк МирославСтасишин АнастасіяЛьвівБравоПоліна Водолазька
4146Сенькусь СтаніславОверко МартаЛьвівБравоПоліна Водолазька
5540Львовський ВолодимирДавиденко АннаКиївРеверансКравчук Оксана
6416Бабинський МаксимРоманчишина МаріяЧернівціКарнавалПіскарьов Андрій
1/2 F  
7335Лалак ВолодимирВачко Марія-АнастасіяЛьвівФокстротПоливка Андрій
Князь Всеволод
8522Гладій ВолодимирГрицишин ОксанаЖидачівСтудія АккордМаслій Олег
Маслій Борис
9- 11214Боценюк МаксимСеліверстова АнастасіяЛьвівЕстетМуж Богдан
9- 11300Томченко ОлександрТерещак АнастасіяНовий РозділФоловейФілінський Любомир
Філінська Надія
9- 11534Фігель РоманАндрієвська ДаріяДрогобичЛібертангоМетик Мар'яна
12541Гордіенко АнтонВатажко МаріяКиївАматор-спорт-дансКеба Алла Та Мирослав
1/4 F  
13516Янович ЮрійРешетар СофіяУжгородПрестижФаринич Кароліна
14237Яцишин РоманТрофименко ПолінаЛьвівЕстетМуж Богдан
15468Старцев НікітаМазюта АнастасіяУжгородГраціяМишко Олександра
16279Зварич АндрійМаленко ВіраДрогобичТанцювальна Школа СавичСавич Ігор
17- 18343Яровий ДанилоБогоніс АнастасіяЛьвівФокстротПоливка Андрій
Любуська Христина
17- 18499Ваків РоландНіневська ГабріелаУжгородГлоріяДанканич Мирослава
19501Кошута МаксимСтегун АннаУжгородГлоріяДанканич Мирослава
20503Москаленко БогданКовнір КаринаЮжноукраїнськНатхненняБанковська Світлана
21- 22448Давидов ДенисФiлiмонова ДарьяУкраїнкаЕдельвейсТомашевська Марiя
21- 22472Парфенюк ОлександрКривошук АдріанаКовельМодернТкачук Ігор
Головний суддя:Поливка Андрій (Львів)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/4 F

Суддi, які обслуговують тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Бобель Андрій (Львів) 1. (SW) Slow Waltz
2. (B) Водолазька Поліна (Львів) 2. (T) Tango
3. (C) Данканич Мирослава (Ужгород) 3. (Q) Quickstep
4. (D) Кеба Алла (Київ) 
5. (E) Князь Всеволод (Львів) 
6. (F) Красношлик Олександр (Дніпро) 
7. (G) Лисенко Альберт (Харків) 
8. (H) Ривак Олег (Львів) 
9. (I) Сенченко Юрій (Київ) 
10. (J) Ткачук Ігор (Ковель) 
11. (K) Турків Андрій (Львів) 
12. (L) Фаринич Кароліна (Ужгород) 
13. (M) Ленець Руслан (Самбір) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWT Q Всього
ABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLM
1 407Вакарчук ЄвгенМацарюк Анастасіяxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 38
2 304Драган НазарШаповалова Олександраxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxx.xxxx.xxx 35
3 534Фігель РоманАндрієвська Даріяxxxxxxx.xxxxxxxx.xxxxxxxxxxx..xxxx.xxxx 34
4- 5 146Сенькусь СтаніславОверко Мартаxx.xxxxxxxx.xxx.xxxxxxxx.xxx.xxxxxxxxx. 33
4- 5 416Бабинський МаксимРоманчишина Маріяxx.xxxxxxxxxxxxx..xxx.xxxxxx.xxxxx.xxxx 33
6 540Львовський ВолодимирДавиденко Аннаx.xx.xxxx.x.x.xxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxx.x 32
7 522Гладій ВолодимирГрицишин Оксанаxxxxx.xxx..xxx..x.xxxxx.xxxxxxx.x.xx.xx 29
8- 9 300Томченко ОлександрТерещак Анастасіяx.x.x.xx....xxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxx...x 28
8- 9 138Кулиняк МирославСтасишин Анастасіяxxx.xxxxxxx.xxx.x.xx.x...x.xxx.xxxx.xxx 28
10 335Лалак ВолодимирВачко Марія-Анастасія.xxxxxxxxxxx.xxx.x.x.xx..xx.xxx...xxx.x 27
11 541Гордіенко АнтонВатажко Маріяx.xxx..xx..x...xxx..xx.xxxx.xxxx.xxx..x 24
12 214Боценюк МаксимСеліверстова Анастасія.x...x..x.xxxxx.xxx.xxxx.x.x...xxxxx..x 23
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
13 516Янович ЮрійРешетар Софіяxxxxx.x....x.x.x...x.x.xx.x.xxx.x....x. 19
14 237Яцишин РоманТрофименко Поліна.x.x..xx.xx.....x.xxx.....x.....xxxxxx. 17
15 468Старцев НікітаМазюта Анастасія...x.x...x.x....xx..x.x.......xx.xxxxxx 16
16 279Зварич АндрійМаленко Віраx..xxx...xx..x..xx.x..xx....xx......x.. 15
17- 18 343Яровий ДанилоБогоніс Анастасія....x.....x...x..x.....xx.....x.....xx. 9
17- 18 499Ваків РоландНіневська Габріела.xx......x.x...x........x..xx........x. 9
19 501Кошута МаксимСтегун Анна..x........x..xx........x...x.......... 6
20 503Москаленко БогданКовнір Карина.......xx...x..xx...................... 5
21- 22 472Парфенюк ОлександрКривошук Адріана.........x............x........x...x... 4
21- 22 448Давидов ДенисФiлiмонова Дарья.....x......x.....x........x........... 4

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 F

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWT Q Всього
ABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLM
1 138Кулиняк МирославСтасишин Анастасіяxxxxxxxxx.xxxxxxx.xxx.xxx..xx.xxxxxxxxx 33
2- 4 407Вакарчук ЄвгенМацарюк Анастасіяxxx.xx.xxxxxxxx.xx.xx.xxxxxx.xx.xx.xxxx 31
2- 4 304Драган НазарШаповалова Олександра.x..xxxxxxxxxxxxxxxx.xxx.xxx.xxxx.xxx.x 31
2- 4 146Сенькусь СтаніславОверко Мартаxx.xx..xxxxxx.xxxx.xxx.x.xxxxxx.xxxxxxx 31
5 540Львовський ВолодимирДавиденко Анна..xx.xxxxx.....xx.x.xx..x...xx.x.xx.... 18
6 416Бабинський МаксимРоманчишина Марія.x....x...xxx.x...x..x.xxx.x...x.xx.xx. 17
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
7 335Лалак ВолодимирВачко Марія-Анастасіяx..xx.x.xx...x...x..x.x...x.x.x..x.x... 15
8 522Гладій ВолодимирГрицишин Оксанаx.xx.......x.x.x...x.x..x.x.....x.x..x. 13
9- 11 534Фігель РоманАндрієвська Дарія.x..x..x.x..x.x..xx......x....x....x..x 12
9- 11 300Томченко ОлександрТерещак Анастасіяx.x..x.......x....x..xx..xx.xx.x....... 12
9- 11 214Боценюк МаксимСеліверстова Анастасія.....xx...x......x.....xx..xx..x....xxx 12
12 541Гордіенко АнтонВатажко Марія..xx...........xx..xx.x......x..x...... 9

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWTQВсього
1 407Вакарчук ЄвгенМацарюк Анастасія1.01.01.03.0
2 304Драган НазарШаповалова Олександра3.02.02.07.0
3 138Кулиняк МирославСтасишин Анастасія4.03.03.010.0
4 146Сенькусь СтаніславОверко Марта2.04.04.010.0
5 540Львовський ВолодимирДавиденко Анна5.06.05.016.0
6 416Бабинський МаксимРоманчишина Марія6.05.06.017.0

 

Танок: /SW/ Slow Waltz

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
4072431243161211-8----1.0
1463353121232444--9---2.0
3041214364625153--7---3.0
1385126412454622---9--4.0
5406542536313565----10-5.0
4164665655546336----8-6.0

 

Танок: /T / Tango

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
4072212113151221-11----1.0
3041433254623133--9---2.0
1383126622366412--8---3.0
1465365331412554---8--4.0
4164554445545346---7--5.0
5406641566234665----7-6.0

 

Танок: /Q / Quickstep

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
4072232113251211-10----1.0
3041423224623133--10---2.0
1385116632364522--7---3.0
1463364361412455---9--4.0
5406541446135664---7--5.0
4164655555546346----10-6.0

 

Розрахунок мiсць фiналу (параграф 10)

ПараSWT Q Всього11-21-31-41-51-6Мiсце
Розподiлення з 3 по 4 мiсце
1462.04.04.0 10.0--1(2.0)---4
1384.03.03.0 10.0--2(6.0)---3

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.5
©1996-2016 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Щучинский Владимир * (067) 1-590-590