26-27 травня 2018 р. | Одеса, СК Краян |
Категорiя: Програма: | Юніори 1Е / р.н. ( рокiв)/ Європейська | Всього пар: клубiв: мiст: | 13 (?-13) 10 3 |
Мiсце | №№ | Партнер | Партнерка | Мiсто (Країна) | Клуб | Тренер | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Финал | ||||||||
1 | 261 | Кобзалюк Богдан | Іскандерова Софія | Одеса | Кураж | Компанієць Станіслав | ||
2 | 322 | Дойніков Артем | Сапко Анастасія | Одеса | Феміда | Артамонов Денис Кривенко Анна | ||
3 | 374 | Яровий Олександр | Желук Діана | Южноукраїнськ | Натхнення | Бесараб Віталій | ||
4 | 264 | Притков Максим | Драгомарецька Валерія | Одеса | Кураж | Компанієць Станіслав Буряк Костянтин | ||
5 | 377 | Бойко Іван | Гузема Вероніка | Чернігів | Ніка | Алексей Загоруйко | ||
6 | 376 | Клімішин Даніїл | Молдован Вероніка | Южноукраїнськ | Натхнення | Бесараб Віталій | ||
1/2 финала | ||||||||
7 | 334 | Долапчі Микола | Гафійчук Анастасія | Одеса | Аркадія | Кузьмінський Георгій | ||
8 | 86 | Сірий Костянтин | Воротинцева Ксенія | Одеса | Авангард | Дідур Оксана | ||
9 | 153 | Греков Олександр | Парфенюк Анастасія | Одеса | Number One | Макаров Олексій Макарова Олена | ||
10- 11 | 139 | Лузін Олексій | Скибицька Вікторія | Одеса | Тан-Го | Товмасян Арарат | ||
10- 11 | 142 | Горбенко Олександр | Загребельна Євеліна | Одеса | Тан-Го | Товмасян Арарат | ||
12 | 27 | Навроцький Нікіта | Ясак Катерина | Одеса | Престиж | Речицька Ольга | ||
13 | 218 | Панчев Богдан | Малюта Анастасія | Одеса | Румберто | Поклітар Роберт |
Головний суддя: | Базела Дмитро (Київ) |
Спортивний комiсар: | Загоруйко Олексій (Чернігів) |
Суддi, обслуговуючи тур: | Танцювальна програма туру: |
1. (A) Банковська Світлана (Южноукраїнськ) | 1. (SW) Медленный вальс |
2. (B) Давидова Діана (Одеса) | 2. (T) Танго |
3. (C) Капустинський Дмитро (Одеса) | 3. (Q) Квикстеп |
4. (D) Компанієць Станіслав (Одеса) | |
5. (E) Кравченко Валентина (Одеса) | |
6. (F) Лідовська Галина (Дніпро) | |
7. (G) Макаров Євгеній (Одеса) | |
8. (H) Мочаліна Юлія (Одеса) | |
9. (I) Слободян Сергій (Чорноморськ) | |
10. (J) Федчишина Анастасія (Київ) | |
11. (K) Явдошик Алла (Львів) |
Мiсце | Пара | Партнер | Партнерка | SW | T | Q | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJK | ABCDEFGHIJK | ABCDEFGHIJK | |||||
1 | 264 | Притков Максим | Драгомарецька Валерія | .xxxxxxxxxx | xxxxxxxxxxx | xxxxxxxxxxx | 32 |
2- 3 | 377 | Бойко Іван | Гузема Вероніка | xxxxxxxx.xx | xxxx.xx.xxx | xxxxxxxx.xx | 29 |
2- 3 | 261 | Кобзалюк Богдан | Іскандерова Софія | xxxx..xxxxx | .xxxxxxxxxx | .xxxxxxxxxx | 29 |
4- 5 | 322 | Дойніков Артем | Сапко Анастасія | .xxxxxx.xxx | xxxxxxxxxxx | x..xxxx.xxx | 28 |
4- 5 | 374 | Яровий Олександр | Желук Діана | x.xxxx..xxx | x.xxxxxxxxx | xxxxx.xxxxx | 28 |
6 | 376 | Клімішин Даніїл | Молдован Вероніка | ..xxx..xx.. | x.xxx..xxx. | xxxxx..xxxx | 21 |
Пари, не вибранi для участi в наступному турi | |||||||
7 | 334 | Долапчі Микола | Гафійчук Анастасія | xx..x..x.xx | xx..x..x..x | xx...x..x.. | 15 |
8 | 86 | Сірий Костянтин | Воротинцева Ксенія | .....x..... | .x......... | ..x..x.x... | 5 |
9 | 153 | Греков Олександр | Парфенюк Анастасія | ......xx... | ......x.... | ......x.... | 4 |
10- 11 | 142 | Горбенко Олександр | Загребельна Євеліна | x.......x.. | .....x..... | ........... | 3 |
10- 11 | 139 | Лузін Олексій | Скибицька Вікторія | x....xx.... | ........... | ........... | 3 |
12 | 27 | Навроцький Нікіта | Ясак Катерина | .x......... | ........... | ........... | 1 |
13 | 218 | Панчев Богдан | Малюта Анастасія | ........... | ........... | ........... | 0 |
Мiсце | Пара | Партнер | Партнерка | SW | T | Q | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 261 | Кобзалюк Богдан | Іскандерова Софія | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 3.0 |
2 | 322 | Дойніков Артем | Сапко Анастасія | 4.0 | 2.0 | 2.0 | 8.0 |
3 | 374 | Яровий Олександр | Желук Діана | 2.0 | 4.0 | 3.0 | 9.0 |
4 | 264 | Притков Максим | Драгомарецька Валерія | 3.0 | 3.0 | 4.0 | 10.0 |
5 | 377 | Бойко Іван | Гузема Вероніка | 5.0 | 5.0 | 5.0 | 15.0 |
6 | 376 | Клімішин Даніїл | Молдован Вероніка | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 18.0 |
Танок: /SW/ Медленный вальс
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJK | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
261 | 61113611134 | 6 | - | - | - | - | - | 1.0 |
374 | 26264252321 | - | 6 | - | - | - | - | 2.0 |
264 | 33321325413 | - | - | 9 | - | - | - | 3.0 |
322 | 15532134242 | - | - | 7 | - | - | - | 4.0 |
377 | 52645543655 | - | - | - | - | 9 | - | 5.0 |
376 | 44456466566 | - | - | - | - | 6 | - | 6.0 |
Танок: /T / Танго
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJK | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
261 | 61111611122 | 7 | - | - | - | - | - | 1.0 |
322 | 13432132341 | - | - | 9 | - | - | - | 2.0 |
264 | 32226325413 | - | - | 8 | - | - | - | 3.0 |
374 | 25353256235 | - | - | 6 | - | - | - | 4.0 |
377 | 44645543664 | - | - | - | 6 | - | - | 5.0 |
376 | 56564464556 | - | - | - | - | 7 | - | 6.0 |
Танок: /Q / Квикстеп
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJK | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
261 | 61112421123 | - | 8 | - | - | - | - | 1.0 |
322 | 12434112241 | - | 7 | - | - | - | - | 2.0 |
374 | 23351354332 | - | - | 8 | - | - | - | 3.0 |
264 | 35223235414 | - | - | 7 | - | - | - | 4.0 |
377 | 56645543655 | - | - | - | - | 8 | - | 5.0 |
376 | 44566666566 | - | - | - | - | - | 11 | 6.0 |
Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814