Stanislav Shklyar’s Cup 2018

8-10 грудня 2018 р.Menorah Grand Palace

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

2 день (1 вiддiлення) / 09.12.18 9:45 /

 

Категорiя:
Програма:
Solo Juniors / р.н. ( рокiв)/
Латино-американська
Всього пар:
клубiв:
мiст:
19 (?-19)
7
3
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
FINAL
1264 Латишева УльянаДніпроПроденсПлодущев Олександр
Білоус Дар'
2245 Весторопская ОльгаДніпроРів’єраГубар Денис
3129 Суханова ЕлизаветаДніпроГармоніяИшкина Наталья
4239 Пожар СофіяЗнам’янкаФурор ДансВустілка Аліна
5292 Карпушкина АринаДніпроMaestroЕремин Антон
6261 Харченко АнастасіяДніпроРів’єраГубар Денис
1/2 Final
7270 Гребенюк АнастасияДніпроПроденсПлодущев Олександр
Білоус Дар'
8257 Емцева ДаринаДніпроГармоніяГоловко Ольга
9262 Убоженко ЛюдмилаДніпроПроденсПлодущев Олександр
Білоус Дар'
10253 Пономаренко АлександраДніпроРів’єраГубар Денис
11282 Клягіна ВалеріяНікопольЛідерБузін Олександр
Шпак Олексiй
12171 Горбань ТетянаДніпроГармоніяІшкіна Наталія
1/4 Final
13275 Гребенюк КарінаНікопольЛідерБузін Олександр
Шпак Олексiй
14220 Рябинчук МарияДніпроГармоніяИшкина Наталья
15309 Вакух МашаДніпроПроденсПлодущев Олександр
Білоус Дар'
16278 Келебеденко СофіяНікопольЛідерБузін Олександр
Шпак Олексiй
17265 Герасименко ДіанаДніпроПроденсПлодущев Олександр
Білоус Дар'
18256 Кабардинська КатеринаДніпроАстраКрасношлик Олександр
19273 Козырь МаріяНікопольЛідерШпак Олексій
Головний суддя:Гловацкая Светлана (Днепр)
Спортивний комiсар:Кравчук Оксана (Киев)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/4 Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Бузин Александр (Никополь) 1. (Sb) Самба
2. (B) Бабий Андрей (Днепр) 2. (Ch) Ча-ча-ча
3. (C) Дроздовская Галина (Одесса) 3. (Rb) Румба
4. (D) Жосан Лилия (Каменское) 
5. (E) Канонирова Инна (Днепр) 
6. (F) Полуляхов Сергей (Харьков) 
7. (G) Сенченко Юрий (Киев) 
8. (H) Цихановский Валерий (Харьков) 
9. (I) Штельмах Виталий (Верхньодніпровськ) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChRbВсього
ABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHI
1 257 Емцева Даринаxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx. 26
2- 3 245 Весторопская Ольгаxx.xxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxx 25
2- 3 129 Суханова Елизаветаxxx.xxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxx 25
4 264 Латишева Ульянаxx..xxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxx 24
5 261 Харченко Анастасіяxxxxxx.xxxxxxxx.xx.xxxxx.xx 23
6- 8 171 Горбань Тетянаxxxxxxxxxxxxxxxx.x.xx..xx.x 22
6- 8 292 Карпушкина Арина.xxxxx..xxxx..xxxxxxxxxxxxx 22
6- 8 282 Клягіна Валеріяxxxxxx.xxxx..xxxx.xx.xxxxxx 22
9- 10 270 Гребенюк Анастасияxx.x.xxxxxx.xxxxxxx..x.xxxx 21
9- 10 253 Пономаренко Александраxxxxxxxxx.x.x.xx.xxxxxxxx.. 21
11 239 Пожар Софіяx.xxxx.xxxxxxx.xxx.xx.x..xx 20
12 262 Убоженко Людмила.x.xx.x...x.xxxxxxxx.x.xxx. 17
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
13 275 Гребенюк Карінаx.xx..x.xx......x.x..xx.xxx 13
14 220 Рябинчук Мария..x...xx...xx...x...xxx.xxx 12
15 309 Вакух Маша..x..xxx.....xxx..xx...x..x 11
16 278 Келебеденко Софіяxx..x.x..xxx.x....x.x...... 10
17 265 Герасименко Діана..xx....x..xx....x......... 6
18 256 Кабардинська Катерина........x..x........x.x.... 4
19 273 Козырь Марія........................... 0

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChRbВсього
ABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHI
1- 2 245 Весторопская Ольгаxxxxxxxxxxx.xxxxxxxx.xx.xxx 24
1- 2 264 Латишева Ульянаxx.xxxxxxxxxx.xxxxxx.xxxxxx 24
3 129 Суханова Елизавета.x..xxxxx.x..x.xxx.xxxx.xxx 18
4- 5 292 Карпушкина Аринаxxxx.x..xx.xxxx...xxxx.x..x 17
4- 5 239 Пожар Софія..x.x..xx.xxxx..xx.xxxxx.xx 17
6 261 Харченко Анастасія.xx.xx.x..xx..x.xx..x..x.x. 13
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
7 270 Гребенюк Анастасияx.x..xx.x..x..xxx......xxx. 12
8 257 Емцева Даринаx..xx.x..x....xx..x.x.x.x.. 11
9 262 Убоженко Людмила.x.x..x.....xx.x.x...x..x.. 9
10 253 Пономаренко Александра..xx.....x.xxx....x....x... 8
11 282 Клягіна Валеріяx......x.x........x.x.x.... 6
12 171 Горбань Тетяна..........x........x......x 3

 

ПIДСУМКИ КОЛА: FINAL

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChRbВсього
1 264 Латишева Ульяна1.01.01.03.0
2 245 Весторопская Ольга2.02.02.06.0
3 129 Суханова Елизавета4.03.05.012.0
4 239 Пожар Софія5.04.03.012.0
5 292 Карпушкина Арина3.05.04.012.0
6 261 Харченко Анастасія6.06.06.018.0

 

Танок: /Sb/ Самба

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
264126122113-7----1.0
245333213241--8---2.0
292262361464---6(16)--3.0
129415544352---6(18)--4.0
239541436525---5--5.0
261654655636----5-6.0

 

Танок: /Ch/ Ча-ча-ча

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
2641261321115-----1.0
245335216225--6---2.0
129412445352---7(20)--3.0
239541624443---7(22)--4.0
292254351566----7-5.0
261663563634----5-6.0

 

Танок: /Rb/ Румба

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
2641161521135-----1.0
245235224231-5----2.0
239541615322--5(9)---3.0
292353331566--5(13)---4.0
129424546454---6--5.0
261662463645----5-6.0

 

Розрахунок мiсць фiналу (параграф 10)

ПараSbChRbВсього11-21-31-41-51-6Мiсце
Розподiлення з 3 по 5 мiсце
2395.04.03.0 12.0--1(3.0)2(7.0)--4
2923.05.04.0 12.0--1(3.0)2(7.0)--5
1294.03.05.0 12.0--1(3.0)---3

 

Сводна таблиця по всiм танцям фiналу (параграф 11)

ПараSbChRb11-21-31-41-51-6Мiсце
ABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHI
Визначення 3 мiсця
239541436525541624443541615322---18-- 
292262361464254351566353331566---15-- 
129415544352412445352424546454---19--3
Визначення 4 мiсця
239541436525541624443541615322---18--4
292262361464254351566353331566---15-- 

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814