Stanislav Shklyar’s Cup 2018

8-10 грудня 2018 р.Menorah Grand Palace

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

3 день (1 вiддiлення) / 10.12.18 9:50 /

 

Категорiя:
Програма:
Juveniles 1 School / р.н. ( рокiв)/
Загальний залiк
Всього пар:
клубiв:
мiст:
27 (?-27)
13
8
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
FINAL
1110Бідков ІлляЗадуміна ПолінаДніпроГармоніяМартишенко Олена
1144Бусурманов ЕгорРепенко АнгелинаДніпроГармоніяГоловко Ольга
1167Бойко ОлегЩербатюк СофіяДніпроГармоніяІшкіна Наталія
1319П'ятаков КирилоБубнова КатеринаДніпроБеллісімоЛогунов Максим
1340Качаненко ЗахарЛопата ЄваКропивницькийКонваліяСпiнул Iгор
1371Кучер ЯрославГайворонська МаріяДніпроПроденсПлодущев Олександр
Білоус Дар'
1379Васютін ВікторБорис МартаЗапоріжжяФієстаШевцова Лариса
Шевцов Геннадій
1384Грідін МаркАндросова АнастасіяДніпроГалатеяКанонірова Інна
1408Соколов IлляБулавiна АннаДніпроБеллісімоЛогунов Максим
1410Сидоренко ДаниилКулик СофияКам’янськеЛілеяЛілія Жосан
Марина Щербина
2102Балюра ТимурКраснопер СофіяДніпроГармоніяМартишенко Олена
2103Марочка АнтонТарнавська ГаннаДніпроГармоніяМартишенко Олена
2120Голованов ИльяКраснова ДианаДніпроАстраПанибратец Оксана
2157Бечке ТимофейГринько СофияДніпроГармоніяГловацька Світлана
2158Супрун МаркоЗаєць ДіанаДніпроГармоніяПетровський Олег
2160Хоменко МикитаБандрівська АнастасіяДніпроГармоніяІшкіна Наталія
2168Соколенко СергейВолько АлінаДніпроГармоніяГловацкая Светланп
2314Адаменко ДавидПоливяна МаріяКостянтинівкаСучасні РитмиСавченко Євген Швидченко Василь
2315Шевченко ЮрійШевченко ЛюбовКостянтинівкаСучасні РитмиСавченко Євген Швидченко Василь
2345Ніконенко СтасВолошина СофіяПавлоградМаксимусЛуценко Ярослав
2364Баєв АкимПолякова КрістінаМаріупольФеєрія ДансШашаєва Анна
Ломакін Геогій
2365Зарецкий АндрейЯвтушенко ВіолеттаДніпроАстраКузьмина Ольга
2383Белов ВладимирЧебанова ЗлатаДніпроАстраКузьмина О.
2396Старовойтов ИгорьСидоренко КаролинаКам’янськеЛілеяЛілія Жосан
Марина Щербина
2406Бережной ВладиславКирпа СоломияДніпроГалатеяКанонірова Інна
Минасян Нелсон
2416Kadadze DavidHanenberg CharlotteGeorgia  
2424Выхлист ВладимирБаженова КсенияДніпроКаскадАлександрова Тетяна
Головний суддя:Гловацкая Светлана (Днепр)
Спортивний комiсар:Кравчук Оксана (Киев)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: FINAL

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Kavzinadze Nino (Georgia) 1. (SW) Медленный вальс
2. (B) Бабий Андрей (Днепр) 2. (Ch) Ча-ча-ча
3. (C) Бузин Александр (Никополь) 3. (J) Джайв
4. (D) Дроздовская Галина (Одесса) 
5. (E) Канонирова Инна (Днепр) 
6. (F) Красношлык Алена (Днепр) 
7. (G) Парфенюк Евгений (Киев) 
8. (H) Плодущев Александр (Днепр) 
9. (I) Шик Олег (Полтава) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWChJВсього
1 167Бойко ОлегЩербатюк Софія1.41.21.21.3
1 340Качаненко ЗахарЛопата Єва1.41.11.61.4
1 371Кучер ЯрославГайворонська Марія1.61.71.11.4
1 408Соколов IлляБулавiна Анна1.41.31.31.4
1 410Сидоренко ДаниилКулик София1.71.41.41.5
1 379Васютін ВікторБорис Марта1.41.71.41.5
1 110Бідков ІлляЗадуміна Поліна1.41.41.61.5
1 319П'ятаков КирилоБубнова Катерина1.71.41.41.5
1 144Бусурманов ЕгорРепенко Ангелина1.61.81.61.6
1 384Грідін МаркАндросова Анастасія1.41.71.71.6
2 406Бережной ВладиславКирпа Соломия1.71.42.01.7
2 396Старовойтов ИгорьСидоренко Каролина1.21.82.01.7
2 416Kadadze DavidHanenberg Charlotte1.91.61.71.7
2 345Ніконенко СтасВолошина Софія1.91.31.81.7
2 120Голованов ИльяКраснова Диана2.01.61.91.8
2 364Баєв АкимПолякова Крістіна2.01.32.01.8
2 315Шевченко ЮрійШевченко Любов2.01.42.11.9
2 383Белов ВладимирЧебанова Злата1.71.72.31.9
2 160Хоменко МикитаБандрівська Анастасія2.01.91.91.9
2 365Зарецкий АндрейЯвтушенко Віолетта1.92.01.71.9
2 424Выхлист ВладимирБаженова Ксения1.82.21.92.0
2 102Балюра ТимурКраснопер Софія2.12.01.92.0
2 157Бечке ТимофейГринько София2.11.82.02.0
2 168Соколенко СергейВолько Аліна2.22.01.92.0
2 314Адаменко ДавидПоливяна Марія1.82.32.62.2
2 103Марочка АнтонТарнавська Ганна2.02.22.42.2
2 158Супрун МаркоЗаєць Діана2.12.22.42.3
МiсцеПараПартнерПартнеркаSWChJ Всього
ABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHI
1 167Бойко ОлегЩербатюк Софія223111111112112111122111111 1.3
1 340Качаненко ЗахарЛопата Єва213211111211111111222122111 1.4
1 371Кучер ЯрославГайворонська Марія212122211212132211121111111 1.4
1 408Соколов IлляБулавiна Анна112222111113211111221121111 1.4
1 410Сидоренко ДаниилКулик София122221221112221121113221111 1.5
1 379Васютін ВікторБорис Марта313111111311222121211122121 1.5
1 110Бідков ІлляЗадуміна Поліна111122122113112121321211211 1.5
1 319П'ятаков КирилоБубнова Катерина313211211222111121211121221 1.5
1 144Бусурманов ЕгорРепенко Ангелина131121122311133121213212111 1.6
1 384Грідін МаркАндросова Анастасія121212211322112211312112221 1.6
2 406Бережной ВладиславКирпа Соломия311212221111213121322213221 1.7
2 396Старовойтов ИгорьСидоренко Каролина121111121222123211323212221 1.7
2 416Kadadze DavidHanenberg Charlotte131322221122222111123221211 1.7
2 345Ніконенко СтасВолошина Софія212223221111123111221313121 1.7
2 120Голованов ИльяКраснова Диана313132221121221122312331121 1.8
2 364Баєв АкимПолякова Крістіна123123321221211111223233111 1.8
2 315Шевченко ЮрійШевченко Любов321232221311122111223223311 1.9
2 383Белов ВладимирЧебанова Злата112121223212221221332331321 1.9
2 160Хоменко МикитаБандрівська Анастасія222223212113232221113123222 1.9
2 365Зарецкий АндрейЯвтушенко Віолетта213231221323121222122221221 1.9
2 424Выхлист ВладимирБаженова Ксения222121231223231322322131221 2.0
2 102Балюра ТимурКраснопер Софія311233231123133221123223121 2.0
2 157Бечке ТимофейГринько София222313222112223122222232221 2.0
2 168Соколенко СергейВолько Аліна313132223112333221212233211 2.0
2 314Адаменко ДавидПоливяна Марія312122221332323221323233322 2.2
2 103Марочка АнтонТарнавська Ганна321232221133232312131333332 2.2
2 158Супрун МаркоЗаєць Діана222223231213332222233232331 2.3

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814