Stanislav Shklyar’s Cup 2018

8-10 грудня 2018 р.Menorah Grand Palace

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

3 день (1 вiддiлення) / 10.12.18 9:50 /

 

Категорiя:
Програма:
Juveniles 2 School / р.н. ( рокiв)/
Загальний залiк
Всього пар:
клубiв:
мiст:
15 (?-15)
6
4
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
FINAL
1134Михальчук ВладиславДакаленко АннаДніпроГармоніяІшкіна Наталія
1143Лобов АндрійМалюк КираДніпроГармоніяГоловко Ольга
1388Паскаль НатанДряблова МарiяНікопольЛідерБузін Олександр
2115Іващенко МикитаЖарікова АнастасіяДніпроГармоніяГловацкая Светлана
2117Шевченко ВладиславПанасюк АнастасіяДніпроАстраПанібратец Оксана
2121Алексенко ИльяКацюк ЕлизаветаДніпроГармоніяГловацька Світлана
2125Азаров МаксимБраславская ЕлизаветаДніпроГармоніяПетровський Олег
2131Таслицький ТимурБуштрук ПолінаДніпроГармоніяІшкіна Наталія
2151Янов ЗахарХльоскіна ПатриціяДніпроГармоніяМартишенко Олена
2311Савицький ТимофійРадочина СофіяДніпроКаскадАлександрова Тетяна
2316Єщенко ПавлоПетріщева ВікторіяКостянтинівкаСучасні РитмиСавченко Євген Швидченко Василь
2379Васютін ВікторБорис МартаЗапоріжжяФієстаШевцова Лариса
Шевцов Геннадій
2391Харiн РусланЧернокнижна АнастасiяНікопольЛідерБузін Олександр
Шпак Олексiй
3178Солодун МихаилКуликова ВикторияДніпроГармоніяГловацька Світлана
3211Лакаев МикитаБакаляр НаталіяДніпроГармоніяГловацкая Светланп
Головний суддя:Гловацкая Светлана (Днепр)
Спортивний комiсар:Кравчук Оксана (Киев)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: FINAL

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Банковская Светлана (Южноукраинск) 1. (SW) Медленный вальс
2. (B) Грицак Сергей (Киев) 2. (Ch) Ча-ча-ча
3. (C) Жосан Лилия (Каменское) 3. (J) Джайв
4. (D) Мартышенко Елена (Днепр) 
5. (E) Савченко Евгений (Константиновка) 
6. (F) Спинул Игорь (Кропивницкий) 
7. (G) Степаненко Евгений (Днепр) 
8. (H) Федчишина Анастасия (Киев) 
9. (I) Штельмах Виталий (Верхньодніпровськ) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWChJВсього
1 143Лобов АндрійМалюк Кира1.21.11.71.3
1 388Паскаль НатанДряблова Марiя1.71.21.21.4
1 134Михальчук ВладиславДакаленко Анна1.61.61.41.5
2 391Харiн РусланЧернокнижна Анастасiя1.82.01.31.7
2 379Васютін ВікторБорис Марта2.01.91.61.8
2 316Єщенко ПавлоПетріщева Вікторія1.81.91.91.9
2 115Іващенко МикитаЖарікова Анастасія1.91.92.01.9
2 131Таслицький ТимурБуштрук Поліна1.91.92.12.0
2 121Алексенко ИльяКацюк Елизавета2.31.82.02.0
2 117Шевченко ВладиславПанасюк Анастасія2.12.01.92.0
2 311Савицький ТимофійРадочина Софія1.91.92.42.1
2 151Янов ЗахарХльоскіна Патриція2.02.82.02.3
2 125Азаров МаксимБраславская Елизавета2.82.42.12.4
3 178Солодун МихаилКуликова Виктория2.32.72.42.5
3 211Лакаев МикитаБакаляр Наталія3.02.62.22.6
МiсцеПараПартнерПартнеркаSWChJ Всього
ABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHI
1 143Лобов АндрійМалюк Кира112211111111211111122211222 1.3
1 388Паскаль НатанДряблова Марiя121132212221111111211211111 1.4
1 134Михальчук ВладиславДакаленко Анна232111112221131112211131211 1.5
2 391Харiн РусланЧернокнижна Анастасiя121222222232222221111212211 1.7
2 379Васютін ВікторБорис Марта211223322232312211121313111 1.8
2 316Єщенко ПавлоПетріщева Вікторія222211222231311222231213212 1.9
2 115Іващенко МикитаЖарікова Анастасія322212221222122222312223221 1.9
2 131Таслицький ТимурБуштрук Поліна222221222221231222221331322 2.0
2 121Алексенко ИльяКацюк Елизавета232233222211232212221233212 2.0
2 117Шевченко ВладиславПанасюк Анастасія222312232222212322212222222 2.0
2 311Савицький ТимофійРадочина Софія122222222221131322332132323 2.1
2 151Янов ЗахарХльоскіна Патриція122132223333233323222123222 2.3
2 125Азаров МаксимБраславская Елизавета333333232223333222222232222 2.4
3 178Солодун МихаилКуликова Виктория223223322332333223323332222 2.5
3 211Лакаев МикитаБакаляр Наталія333333333233323322223323221 2.6

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814