8-10 грудня 2018 р. | Menorah Grand Palace |
Категорiя: Програма: | Juveniles 1Н / р.н. ( рокiв)/ Загальний залiк | Всього пар: клубiв: мiст: | 27 (?-27) 12 8 |
Мiсце | №№ | Партнер | Партнерка | Мiсто (Країна) | Клуб | Тренер | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FINAL | ||||||||
1 | 136 | Банахевич Олег | Бендерська Богдана | Дніпро | Гармонія | Ішкіна Наталія | ||
2 | 104 | Савін Максим | Терех Катерина | Дніпро | Гармонія | Мартишенко Олена | ||
3 | 350 | Гур'єв Тимофій | Каграманян Вероніка | Кропивницький | Конвалія | Спiнул Iгор | ||
4 | 349 | Козін Богдан | Тюпа Заріна | Знам’янка | Фурор Данс | Вустілка Аліна Суботін Євген | ||
5 | 380 | Шило Ярослав | Сафонова Владислава | Дніпро | Беллісімо | Логунов Максим | ||
6 | 419 | Бойко Юрій | Юндіна Христина | Дніпро | Галатея | Канонірова Інна Минасян Нелсон | ||
7 | 122 | Алексенко Кирилл | Царева Екатерина | Дніпро | Гармонія | Гловацька Світлана | ||
1/2 Final | ||||||||
8- 9 | 347 | Кіріченко Єгор | Даценко Марія | Знам’янка | Фурор Данс | Вустілка Аліна Суботін Євген | ||
8- 9 | 351 | Жердієв Лев | Лiсовенко Лада | Кропивницький | Конвалія | Спiнул Iгор | ||
10 | 410 | Сидоренко Даниил | Кулик София | Кам’янське | Лілея | Лілія Жосан Марина Щербина | ||
11 | 110 | Бідков Ілля | Задуміна Поліна | Дніпро | Гармонія | Мартишенко Олена | ||
12 | 332 | Рясик Вячеслав | Беляева Злата | Дніпро | Астра | Красношлик Олександр | ||
13 | 147 | Таран Лук`ян | Ромазан Аліса | Дніпро | Гармонія | Ішкіна Наталія | ||
14 | 397 | Іус Михайло | Кучер Альбіна | Кропивницький | Конвалія | Спiнул Iгор | ||
1/4 Final | ||||||||
15- 16 | 216 | Ротар Давід | Козоріз Зоя | Южноукраїнськ | Натхнення | Зруйнований Дмитро Юрковська Вероніка | ||
15- 16 | 340 | Качаненко Захар | Лопата Єва | Кропивницький | Конвалія | Спiнул Iгор | ||
17- 18 | 131 | Таслицький Тимур | Буштрук Поліна | Дніпро | Гармонія | Ішкіна Наталія | ||
17- 18 | 319 | П'ятаков Кирило | Бубнова Катерина | Дніпро | Беллісімо | Логунов Максим | ||
19 | 407 | Тонконог Матвей | Агеева Вероника | Дніпро | Dnipro Dance | Кравченко Інна Харьков Вадим | ||
20 | 121 | Алексенко Илья | Кацюк Елизавета | Дніпро | Гармонія | Гловацька Світлана | ||
21 | 375 | Нечай Андрей | Кашталян Дар'я | Кропивницький | Конвалія | Спiнул Iгор | ||
22 | 345 | Ніконенко Стас | Волошина Софія | Павлоград | Максимус | Луценко Ярослав | ||
23 | 364 | Баєв Аким | Полякова Крістіна | Маріуполь | Феєрія Данс | Шашаєва Анна Ломакін Геогій | ||
24 | 361 | Мацко Владислав | Кувічка Ніколь | Маріуполь | Феєрія Данс | Шашаєва Анна | ||
25 | 315 | Шевченко Юрій | Шевченко Любов | Костянтинівка | Сучасні Ритми | Савченко Євген Швидченко Василь | ||
1/8 Final | ||||||||
26 | 158 | Супрун Марко | Заєць Діана | Дніпро | Гармонія | Петровський Олег | ||
27 | 314 | Адаменко Давид | Поливяна Марія | Костянтинівка | Сучасні Ритми | Савченко Євген Швидченко Василь |
Головний суддя: | Гловацкая Светлана (Днепр) |
Спортивний комiсар: | Кравчук Оксана (Киев) |
Суддi, обслуговуючи тур: | Танцювальна програма туру: |
1. (A) Александрова Татьяна (Днепр) | 1. (SW) Медленный вальс |
2. (B) Бабий Андрей (Днепр) | 2. (Q) Квикстеп |
3. (C) Жосан Лилия (Каменское) | 3. (Ch) Ча-ча-ча |
4. (D) Канонирова Инна (Днепр) | 4. (J) Джайв |
5. (E) Мартышенко Елена (Днепр) | |
6. (F) Спинул Игорь (Кропивницкий) | |
7. (G) Федчишина Анастасия (Киев) | |
8. (H) Широковская Александра (Харьков) | |
9. (I) Штельмах Виталий (Верхньодніпровськ) |
Мiсце | Пара | Партнер | Партнерка | SW | Q | Ch | J | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHI | ABCDEFGHI | ABCDEFGHI | ABCDEFGHI | |||||
1- 6 | 380 | Шило Ярослав | Сафонова Владислава | xxxxxxxxx | xxxxxxxxx | xxxxxxxxx | xxxxxxxxx | 36 |
1- 6 | 122 | Алексенко Кирилл | Царева Екатерина | xxxxxxxxx | xxxxxxxxx | xxxxxxxxx | xxxxxxxxx | 36 |
1- 6 | 349 | Козін Богдан | Тюпа Заріна | xxxxxxxxx | xxxxxxxxx | xxxxxxxxx | xxxxxxxxx | 36 |
1- 6 | 410 | Сидоренко Даниил | Кулик София | xxxxxxxxx | xxxxxxxxx | xxxxxxxxx | xxxxxxxxx | 36 |
1- 6 | 419 | Бойко Юрій | Юндіна Христина | xxxxxxxxx | xxxxxxxxx | xxxxxxxxx | xxxxxxxxx | 36 |
1- 6 | 110 | Бідков Ілля | Задуміна Поліна | xxxxxxxxx | xxxxxxxxx | xxxxxxxxx | xxxxxxxxx | 36 |
7- 9 | 350 | Гур'єв Тимофій | Каграманян Вероніка | xxxxxxxxx | xxxxxxxxx | xxxxxxxxx | x.xxxxxxx | 35 |
7- 9 | 104 | Савін Максим | Терех Катерина | xxxxxxxxx | xxxxxxxxx | xxxxxxxxx | xxxxxx.xx | 35 |
7- 9 | 375 | Нечай Андрей | Кашталян Дар'я | xxxxxxxxx | xxxxxxxxx | .xxxxxxxx | xxxxxxxxx | 35 |
10- 13 | 351 | Жердієв Лев | Лiсовенко Лада | xxxxxxxxx | xxxxxxx.x | xxxxxxx.x | xxxxxxxxx | 34 |
10- 13 | 216 | Ротар Давід | Козоріз Зоя | xxxxxxxxx | xxxxxxxxx | xxxxxxxxx | xxxxx.x.x | 34 |
10- 13 | 332 | Рясик Вячеслав | Беляева Злата | xxxxxxxxx | xxxxxxxxx | xxx.xx.xx | xxxxxxxxx | 34 |
10- 13 | 136 | Банахевич Олег | Бендерська Богдана | .xxxxxxxx | x.xxxxxxx | xxxxxxxxx | xxxxxxxxx | 34 |
14- 17 | 347 | Кіріченко Єгор | Даценко Марія | xxxxxxxxx | xxxxxxx.x | xxxx.xx.x | xxxxxxxxx | 33 |
14- 17 | 345 | Ніконенко Стас | Волошина Софія | xxxxx.xxx | .xxxxxxxx | xx.xxxxxx | xxxxxxxxx | 33 |
14- 17 | 319 | П'ятаков Кирило | Бубнова Катерина | .xxxxxxxx | xx.xxxxxx | xxxxxxxxx | .xxxxxxxx | 33 |
14- 17 | 147 | Таран Лук`ян | Ромазан Аліса | xxxxxxxxx | xxxxxx.xx | x.xxxxxxx | x.xxxxxxx | 33 |
18- 19 | 340 | Качаненко Захар | Лопата Єва | xxx.xxxxx | xxx..x.x. | xxxxxxxxx | xxxxxxxxx | 31 |
18- 19 | 361 | Мацко Владислав | Кувічка Ніколь | xxxxx.x.x | xxxxx.xxx | xxx.xxxxx | xxxx.xxxx | 31 |
20- 21 | 131 | Таслицький Тимур | Буштрук Поліна | xxxxxxx.x | x.xxxxxxx | x.xxxx.xx | xxx.xx.xx | 30 |
20- 21 | 397 | Іус Михайло | Кучер Альбіна | x.xxxx.xx | xxxxxxxxx | x.xxxxxxx | xxx..xxx. | 30 |
22- 23 | 121 | Алексенко Илья | Кацюк Елизавета | .xxxx..xx | xxx.xxxxx | xxxx..xxx | xx.xxxxxx | 29 |
22- 23 | 315 | Шевченко Юрій | Шевченко Любов | xxxx.xxx. | xxxx.xxxx | xxxxx.xxx | ..xxxx.xx | 29 |
24- 25 | 407 | Тонконог Матвей | Агеева Вероника | x..x.xxx. | xxxxxxxxx | xxxxxxxxx | xxxx..x.. | 28 |
24- 25 | 364 | Баєв Аким | Полякова Крістіна | x.x.xxxxx | xxxx..xxx | .xxx.xxx. | xxx.xxxxx | 28 |
Пари, не вибранi для участi в наступному турi | ||||||||
26 | 158 | Супрун Марко | Заєць Діана | xx...x..x | .x..xx... | .x.xxx.x. | xx.xxxxxx | 20 |
27 | 314 | Адаменко Давид | Поливяна Марія | xx.xxxxx. | ...xx.xx. | xx..x.x.. | .x.xx.x.. | 19 |
Суддi, обслуговуючи тур: | Танцювальна програма туру: |
1. (A) Александрова Татьяна (Днепр) | 1. (SW) Медленный вальс |
2. (B) Степаненко Евгений (Днепр) | 2. (Q) Квикстеп |
3. (C) Жосан Лилия (Каменское) | 3. (Ch) Ча-ча-ча |
4. (D) Канонирова Инна (Днепр) | 4. (J) Джайв |
5. (E) Мартышенко Елена (Днепр) | |
6. (F) Спинул Игорь (Кропивницкий) | |
7. (G) Федчишина Анастасия (Киев) | |
8. (H) Широковская Александра (Харьков) | |
9. (I) Штельмах Виталий (Верхньодніпровськ) |
Мiсце | Пара | Партнер | Партнерка | SW | Q | Ch | J | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHI | ABCDEFGHI | ABCDEFGHI | ABCDEFGHI | |||||
1- 2 | 419 | Бойко Юрій | Юндіна Христина | xxxxxxxxx | .xxxxxx.x | .xxxxxxxx | xxxxxxx.x | 32 |
1- 2 | 350 | Гур'єв Тимофій | Каграманян Вероніка | xx.xxxxxx | x.xxxxxx. | xxxxxxxx. | xxxxxxxxx | 32 |
3- 4 | 122 | Алексенко Кирилл | Царева Екатерина | xxx.xx.xx | xxx.x.xxx | xxx.xxx.x | xxxxxxxxx | 30 |
3- 4 | 136 | Банахевич Олег | Бендерська Богдана | xxxxx.xxx | x.xxxx..x | xxxxxx.xx | xxxxxx.xx | 30 |
5- 6 | 380 | Шило Ярослав | Сафонова Владислава | ..xxxx.x. | x.xxxxxx. | xxxxxxxxx | x.xxxxxxx | 29 |
5- 6 | 104 | Савін Максим | Терех Катерина | xxxxxxxxx | xxxxxxxxx | x.x.xx..x | .x..xxxxx | 29 |
7- 8 | 349 | Козін Богдан | Тюпа Заріна | xxxxxxxxx | xx.x.x..x | xx.x....x | xx.xx.xxx | 25 |
7- 8 | 347 | Кіріченко Єгор | Даценко Марія | ..xx.xx.x | .xxxxxxxx | .xxxxxxxx | ...x.xx.x | 25 |
9 | 351 | Жердієв Лев | Лiсовенко Лада | x.x..xx.x | xxxxxxx.. | xx.x.xxxx | .x.x.xx.. | 23 |
10 | 147 | Таран Лук`ян | Ромазан Аліса | .xx...xxx | .x.x..xxx | .....x.xx | .xxxxxxxx | 21 |
11 | 110 | Бідков Ілля | Задуміна Поліна | xx..x..xx | xxx.xxxxx | .x..x.x.. | xxx.x.... | 20 |
12- 14 | 410 | Сидоренко Даниил | Кулик София | x.x..x.xx | x.xx..x.x | x.x...x.x | .xx....x. | 17 |
12- 14 | 332 | Рясик Вячеслав | Беляева Злата | x..xx.x.x | xx.xx..xx | x..x..... | x..xx...x | 17 |
12- 14 | 397 | Іус Михайло | Кучер Альбіна | .x..xx... | ..x.xx.xx | xxx.xxxx. | ..x..x... | 17 |
Пари, не вибранi для участi в наступному турi | ||||||||
15- 16 | 216 | Ротар Давід | Козоріз Зоя | xx.x..... | xx.x.x.xx | x..xxx..x | x.......x | 16 |
15- 16 | 340 | Качаненко Захар | Лопата Єва | x..xxx... | .....x... | xxxxxx.xx | x...xx... | 16 |
17- 18 | 319 | П'ятаков Кирило | Бубнова Катерина | xxxx..x.. | x...x.... | ...xx..x. | x.xx..xx. | 15 |
17- 18 | 131 | Таслицький Тимур | Буштрук Поліна | ..xx...x. | xxx...xx. | .x....xx. | ..xx..xx. | 15 |
19 | 407 | Тонконог Матвей | Агеева Вероника | .x...xxxx | .x.....xx | ..x...x.x | .x.....xx | 14 |
20 | 121 | Алексенко Илья | Кацюк Елизавета | ....x..x. | ....x..x. | ....x..x. | xxxxx.xx. | 13 |
21 | 375 | Нечай Андрей | Кашталян Дар'я | ...x.xx.. | .....xx.. | ..xx.xx.. | .....xx.. | 11 |
22 | 345 | Ніконенко Стас | Волошина Софія | ......x.. | ...x..x.. | x.xx..... | x.x.x..x. | 10 |
23 | 364 | Баєв Аким | Полякова Крістіна | ....x.... | ......... | ......xx. | .x...x..x | 6 |
24 | 361 | Мацко Владислав | Кувічка Ніколь | .xx...... | .xx...... | ......... | ......... | 4 |
25 | 315 | Шевченко Юрій | Шевченко Любов | ......... | ......... | .x....... | ......... | 1 |
Мiсце | Пара | Партнер | Партнерка | SW | Q | Ch | J | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHI | ABCDEFGHI | ABCDEFGHI | ABCDEFGHI | |||||
1 | 136 | Банахевич Олег | Бендерська Богдана | xxxxx..xx | xxxxxx..x | .xxxxx.xx | xxxxx..xx | 28 |
2 | 104 | Савін Максим | Терех Катерина | xxxxxxxxx | xxx.xxx.x | xx.xx.xx. | x.xxx.x.. | 27 |
3 | 380 | Шило Ярослав | Сафонова Владислава | ..xx...x. | x..x..xx. | xxxxxxxxx | xxxxxxxxx | 25 |
4 | 350 | Гур'єв Тимофій | Каграманян Вероніка | xx..xxxxx | .x.xxxxxx | xx.x.xx.x | .x..xxx.. | 24 |
5 | 419 | Бойко Юрій | Юндіна Христина | .xxx.xx.. | ..xx.xxx. | xxxx.xx.x | xxxx.x.x. | 23 |
6 | 122 | Алексенко Кирилл | Царева Екатерина | x...x...x | ..x...xx. | xxx.x.x.. | xxxxxxxxx | 20 |
7 | 349 | Козін Богдан | Тюпа Заріна | xxxxxxx.x | xx...xxxx | ..x..x... | ......xxx | 19 |
Пари, не вибранi для участi в наступному турi | ||||||||
8- 9 | 347 | Кіріченко Єгор | Даценко Марія | xx.x.xxxx | xxxxx...x | ..xx....x | ........x | 17 |
8- 9 | 351 | Жердієв Лев | Лiсовенко Лада | .x...x... | xx.xxxx.x | .....xxxx | ..xx.x..x | 17 |
10 | 410 | Сидоренко Даниил | Кулик София | ..x...... | ..x....xx | x.x....xx | xxx....xx | 13 |
11 | 110 | Бідков Ілля | Задуміна Поліна | ....x.xx. | .xx.x..x. | ...xx.... | .x.xx.... | 12 |
12 | 332 | Рясик Вячеслав | Беляева Злата | x..xx.... | x..xx.... | xx..x.... | x.....x.. | 11 |
13 | 147 | Таран Лук`ян | Ромазан Аліса | ..x....xx | ......... | ....x.xx. | ....xxxx. | 10 |
14 | 397 | Іус Михайло | Кучер Альбіна | .....xx.. | .....x... | .....x.x. | .....x... | 6 |
Мiсце | Пара | Партнер | Партнерка | SW | Q | Ch | J | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 136 | Банахевич Олег | Бендерська Богдана | 2.0 | 3.0 | 1.0 | 1.0 | 7.0 |
2 | 104 | Савін Максим | Терех Катерина | 1.0 | 2.0 | 6.0 | 3.0 | 12.0 |
3 | 350 | Гур'єв Тимофій | Каграманян Вероніка | 3.0 | 1.0 | 3.0 | 5.0 | 12.0 |
4 | 349 | Козін Богдан | Тюпа Заріна | 4.0 | 4.0 | 4.0 | 4.0 | 16.0 |
5 | 380 | Шило Ярослав | Сафонова Владислава | 6.0 | 7.0 | 2.0 | 2.0 | 17.0 |
6 | 419 | Бойко Юрій | Юндіна Христина | 5.0 | 5.0 | 5.0 | 6.0 | 21.0 |
7 | 122 | Алексенко Кирилл | Царева Екатерина | 7.0 | 6.0 | 7.0 | 7.0 | 27.0 |
Танок: /SW/ Медленный вальс
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHI | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | 1 - 7 | ||
104 | 156612241 | - | 5(7) | - | - | - | - | - | 1.0 |
136 | 522235612 | - | 5(9) | - | - | - | - | - | 2.0 |
350 | 433421135 | - | - | 6 | - | - | - | - | 3.0 |
349 | 215543464 | - | - | - | 6 | - | - | - | 4.0 |
419 | 761174326 | - | - | - | 5 | - | - | - | 5.0 |
380 | 644367757 | - | - | - | - | - | 6 | - | 6.0 |
122 | 377756573 | - | - | - | - | - | 5 | - | 7.0 |
Танок: /Q / Квикстеп
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHI | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | 1 - 7 | ||
350 | 224321121 | - | 7 | - | - | - | - | - | 1.0 |
104 | 132614212 | - | 6 | - | - | - | - | - | 2.0 |
136 | 561232753 | - | - | 5 | - | - | - | - | 3.0 |
349 | 317553475 | - | - | - | - | 7 | - | - | 4.0 |
419 | 753175346 | - | - | - | - | 6(21) | - | - | 5.0 |
122 | 475747534 | - | - | - | - | 6(25) | - | - | 6.0 |
380 | 646466667 | - | - | - | - | - | 8 | - | 7.0 |
Танок: /Ch/ Ча-ча-ча
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHI | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | 1 - 7 | ||
136 | 521122623 | - | 6 | - | - | - | - | - | 1.0 |
380 | 373334116 | - | - | 6 | - | - | - | - | 2.0 |
350 | 146451261 | - | - | - | 6 | - | - | - | 3.0 |
349 | 417645372 | - | - | - | 5 | - | - | - | 4.0 |
419 | 652273535 | - | - | - | - | 7 | - | - | 5.0 |
104 | 235517747 | - | - | - | - | 6 | - | - | 6.0 |
122 | 764766454 | - | - | - | - | - | 7 | - | 7.0 |
Танок: /J / Джайв
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHI | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | 1 - 7 | ||
136 | 511222611 | - | 7 | - | - | - | - | - | 1.0 |
380 | 473336126 | - | - | 5 | - | - | - | - | 2.0 |
104 | 124415534 | - | - | - | 7 | - | - | - | 3.0 |
349 | 335644362 | - | - | - | 6 | - | - | - | 4.0 |
350 | 256561445 | - | - | - | - | 7 | - | - | 5.0 |
419 | 762153257 | - | - | - | - | 6 | - | - | 6.0 |
122 | 647777773 | - | - | - | - | - | - | 9 | 7.0 |
Розрахунок мiсць фiналу (параграф 10)
Пара | SW | Q | Ch | J | Всього | 1 | 1-2 | 1-3 | 1-4 | 1-5 | 1-6 | 1-7 | Мiсце |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Розподiлення з 2 по 3 мiсце | |||||||||||||
350 | 3.0 | 1.0 | 3.0 | 5.0 | 12.0 | - | 1(1.0) | - | - | - | - | - | 3 |
104 | 1.0 | 2.0 | 6.0 | 3.0 | 12.0 | - | 2(3.0) | - | - | - | - | - | 2 |
Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814