Stanislav Shklyar’s Cup 2018

8-10 грудня 2018 р.Menorah Grand Palace

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

3 день (1 вiддiлення) / 10.12.18 9:50 /

 

Категорiя:
Програма:
Juveniles 2Н / р.н. ( рокiв)/
Загальний залiк
Всього пар:
клубiв:
мiст:
16 (?-16)
8
6
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
FINAL
1344Бондарчук МаксимГаврилюк АннаКиївStardustГрицак Сергiй
2388Паскаль НатанДряблова МарiяНікопольЛідерБузін Олександр
3403Неділько КирилоГодинська ІнессаКиївЮрісСенченко Тетяна
Сенченко Антон
4367Рекотов ТимофейДадонова ЄлизаветаПолтаваЛіон-ДенсШик Олег
5132Гончаренко МиколаГончаренко ВарвараДніпроГармоніяГловацкая Светланп
6378Шаповал ПавлоЛавренюк ПолінаКиївStardustГрицак Сергiй
1/2 Final
7328Сукайло ЯрославГончаренко ВікторіяКиївЮрісСенченко Тетяна
Сенченко Антон
8- 9134Михальчук ВладиславДакаленко АннаДніпроГармоніяІшкіна Наталія
8- 9385Лавроненко СергійМусійчук ВікторіяДніпроАстраКрасношлик Олександр
10423Одинцов БогданКоробчук ПолинаДніпроГармоніяГловацкая Светлана
11412Кулиш ИгорьСидоренко СофіяКам’янськеЛілеяЩербина Марина
12133Лісін БогданМагдич ЄвгеніяДніпроГармоніяГловацкая Светланп
1/4 Final
13- 14163Доманський МиколаРябінчук МаріяДніпроГармоніяІшкіна Наталія
13- 14316Єщенко ПавлоПетріщева ВікторіяКостянтинівкаСучасні РитмиСавченко Євген Швидченко Василь
15391Харiн РусланЧернокнижна АнастасiяНікопольЛідерБузін Олександр
Шпак Олексiй
16115Іващенко МикитаЖарікова АнастасіяДніпроГармоніяГловацкая Светлана
Головний суддя:Гловацкая Светлана (Днепр)
Спортивний комiсар:Кравчук Оксана (Киев)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/4 Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Банковская Светлана (Южноукраинск) 1. (SW) Медленный вальс
2. (B) Бузин Александр (Никополь) 2. (Q) Квикстеп
3. (C) Грицак Сергей (Киев) 3. (Ch) Ча-ча-ча
4. (D) Дроздовская Галина (Одесса) 4. (J) Джайв
5. (E) Красношлык Алена (Днепр) 
6. (F) Парфенюк Евгений (Киев) 
7. (G) Плодущев Александр (Днепр) 
8. (H) Савченко Евгений (Константиновка) 
9. (I) Шик Олег (Полтава) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWQ ChJ Всього
ABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHI
1 378Шаповал ПавлоЛавренюк Полінаxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 36
2 344Бондарчук МаксимГаврилюк Аннаxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxx 35
3- 4 328Сукайло ЯрославГончаренко Вікторіяxx.xxxxxxxx.xxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxx 33
3- 4 132Гончаренко МиколаГончаренко Варвараx.xxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxx.xxxxx 33
5 423Одинцов БогданКоробчук Полинаxx.xxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxx.x.xxxx 32
6 403Неділько КирилоГодинська Інессаxxxxxxxxx.xxxxx.xxxxxx.xxxx.xxxxx.xx 31
7 412Кулиш ИгорьСидоренко Софіяx.xxx.xxxxxx.xxxxxx.xxxxx.xxxxxxxxx. 30
8- 10 388Паскаль НатанДряблова Марiя.xxxxxx..xx.xxxxx.xx.xxxxxxxx.xxxxxx 29
8- 10 134Михальчук ВладиславДакаленко Аннаx.xxxxxxx..x.x.x.xxxxxxxxxxx.xxxxxxx 29
8- 10 367Рекотов ТимофейДадонова Єлизаветаxxxx..x.xxxx.xxxxxxxx.xxxxx.xxxxx.xx 29
11- 12 385Лавроненко СергійМусійчук Вікторіяxxx.x..xxx.xxx..xxx.xxxx.xxx.xxxxxxx 27
11- 12 133Лісін БогданМагдич Євгеніяxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxx.x..xxx...x.. 27
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
13- 14 163Доманський МиколаРябінчук Маріяx.xx...x.x..x.xxx...x.x.xxxx..xx.x.x 19
13- 14 316Єщенко ПавлоПетріщева Вікторія.xx..xxxx.xxx..xxxxxx....x..xx....x. 19
15 391Харiн РусланЧернокнижна Анастасiя.x...x...xx.x......xxx.x....xxxxxx.x 16
16 115Іващенко МикитаЖарікова Анастасія.x..xx.....x..x............x...x.... 7

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWQ ChJ Всього
ABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHI
1 388Паскаль НатанДряблова Марiя.xxxxxxxxxx.x.xxxxxxxxxxxxxxxx.x.xxx 31
2 344Бондарчук МаксимГаврилюк Анна..xxxxxxxx.xx.xxxxxxxxx.x..xxxxxxx.x 28
3 132Гончаренко МиколаГончаренко Варвара.....xx...xx.x.xxxxxxxxxxx..xx..x.xx 21
4- 5 403Неділько КирилоГодинська Інесса.xx.xxx.x..xxxx..x.x..xxx.x.x..xx..x 20
4- 5 367Рекотов ТимофейДадонова Єлизаветаxx.....xx..xxxx.xx...xxx.xx...xx.xxx 20
6 378Шаповал ПавлоЛавренюк Полінаxxxxx..x..xx.x.....xx....xxxxx....x. 17
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
7 328Сукайло ЯрославГончаренко Вікторіяxxx..x.x.x.x..xxx..........x..x.xx.x 15
8- 9 134Михальчук ВладиславДакаленко Аннаx.....x.xx.....x.xxx.x..xxx......xx. 14
8- 9 385Лавроненко СергійМусійчук Вікторіяx..xx.xxxx...x......x.xx.xx....x.... 14
10 423Одинцов БогданКоробчук Полина.........xx..x....x..x.xx...xxxxx.x. 13
11 412Кулиш ИгорьСидоренко Софія.x.xxx....x.x.x...x........x..x.xx.. 12
12 133Лісін БогданМагдич Євгеніяx.xx......x.x..xx...x......x.xx..... 11

 

ПIДСУМКИ КОЛА: FINAL

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWQChJВсього
1 344Бондарчук МаксимГаврилюк Анна1.02.01.01.05.0
2 388Паскаль НатанДряблова Марiя2.01.02.02.07.0
3 403Неділько КирилоГодинська Інесса3.03.05.06.017.0
4 367Рекотов ТимофейДадонова Єлизавета6.05.03.03.017.0
5 132Гончаренко МиколаГончаренко Варвара5.04.04.04.017.0
6 378Шаповал ПавлоЛавренюк Поліна4.06.06.05.021.0

 

Танок: /SW/ Медленный вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
344121213215-7(10)----1.0
388213122132-7(11)----2.0
403344341463---8--3.0
378532435526---5(14)--4.0
132456654344---5(19)--5.0
367665566651-----96.0

 

Танок: /Q / Квикстеп

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
388213122123-7----1.0
344121243215-6----2.0
403644411452---7--3.0
132456534344---6--4.0
367565355561----7-5.0
378332666636-----96.0

 

Танок: /Ch/ Ча-ча-ча

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
3441211331145-----1.0
388315325235--6---2.0
367263261651--5---3.0
132454416322---7--4.0
403636542463---5--5.0
378542654546----7-6.0

 

Танок: /J / Джайв

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
3441211131235-----1.0
388315326215--6---2.0
367234452661---6(16)--3.0
132553634432---6(19)--4.0
378442545546---5--5.0
403666261354----5-6.0

 

Розрахунок мiсць фiналу (параграф 10)

ПараSWQ ChJ Всього11-21-31-41-51-6Мiсце
Розподiлення з 3 по 5 мiсце
3676.05.03.03.0 17.0--2(6.0)2(6.0)--4
4033.03.05.06.0 17.0--2(6.0)---3
1325.04.04.04.0 17.0---3(12.0)--5

 

Сводна таблиця по всiм танцям фiналу (параграф 11)

ПараSWQ ChJ 11-21-31-41-51-6Мiсце
ABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHI
Визначення 3 мiсця
367665566651565355561263261651234452661----24- 
403344341463644411452636542463666261354---24--3

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814