Stanislav Shklyar’s Cup 2018

8-10 грудня 2018 р.Menorah Grand Palace

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

3 день (1 вiддiлення) / 10.12.18 9:50 /

 

Категорiя:
Програма:
Juveniles 1Е / р.н. ( рокiв)/
Загальний залiк
Всього пар:
клубiв:
мiст:
9 (?-9)
8
6
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
FINAL
1241Шашков ГлібГоробець ВалеріяЮжноукраїнськНатхненняБанковська Світлана
2421Левицький МихайлоНестер АннаЮжноукраїнськНатхненняБанковська Світлана
3357Лукашин ОлексійГрузинцева ЄлизаветаДніпроКапельГрузинцева Ольга
Грузинцев Євген
4343Топольник АмірСкляревська Дар'яКропивницькийКонваліяСпiнул Iгор
5374Киселев ПавелЛарикова АлександраКам’янськеЛілеяМарина Щербина
6235Тхаржевський ВладиславГончарова АнастасіяКиївМеридіанСальков Максим
1/2 Final
7- 8106Шуляцький МаркПрихода АннаДніпроГармоніяБабій Андрій
7- 8404Трещов ОлександрБурдейна ОлександраОдесаПрестижРечицька Ольга
9359Григоренко МирославБабак Барбара ШанаельКиївTeam DanceГафонов Артем
Доскач Андрей
Шевчук Генадий
Головний суддя:Гловацкая Светлана (Днепр)
Спортивний комiсар:Кравчук Оксана (Киев)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Александрова Татьяна (Днепр) 1. (SW) Медленный вальс
2. (B) Банковская Светлана (Южноукраинск) 2. (T) Танго
3. (C) Жосан Лилия (Каменское) 3. (Q) Квикстеп
4. (D) Красношлык Алена (Днепр) 4. (Sb) Самба
5. (E) Мартышенко Елена (Днепр) 5. (Ch) Ча-ча-ча
6. (F) Савченко Евгений (Константиновка) 6. (J) Джайв
7. (G) Федчишина Анастасия (Киев) 
8. (H) Широковская Александра (Харьков) 
9. (I) Штельмах Виталий (Верхньодніпровськ) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWT Q SbChJ Всього
ABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHI
1 421Левицький МихайлоНестер Анна.x.xxxx.x.xxxxxxxxxx.x.xxxxxxxxxxxxxxxxx.xx.xxxxx.xxxx 45
2- 3 357Лукашин ОлексійГрузинцева Єлизаветаxxxx..xxxxxxxx.xxxxxxxx...xxxxxx.xxx.xxxx.xxxxxxxxxx.. 43
2- 3 241Шашков ГлібГоробець Валеріяxx.xxxx.xxxxxxxxxxxxx.xxxxx.xxxxxxxx.x...xx..xxx.xxxxx 43
4 343Топольник АмірСкляревська Дар'яxxx.xxxx.xx.xxxxxxxx.xxx.xxxx.xxxx.xxxxxxxxxx....x...x 40
5 235Тхаржевський ВладиславГончарова Анастасія..xxxxxxxxxxxx..x...xxxxxx...xx.xx..x.xxxxxxxxx.xxxxxx 39
6 374Киселев ПавелЛарикова Александраxxxx...x.xxx..x...xxxx..x.xxxxxxxxxxxxxxxx.xxx.xxx..xx 38
Пари, не вибранi для участi в наступному турi 
7- 8 106Шуляцький МаркПрихода Аннаxxx.xx.xx...xxxx.x.xx.xxxxxxx..x...xxx..x..xx.xx.x..xx 33
7- 8 404Трещов ОлександрБурдейна Олександраx.xx.xxxxx.x..xxxxx.xxxxxx.x......x.x.x.xxx..xxxx.xx.. 33
9 359Григоренко МирославБабак Барбара Шанаель....x........................x..x.x....x...x....x.xxx. 10

 

ПIДСУМКИ КОЛА: FINAL

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWTQSbChJВсього
1 241Шашков ГлібГоробець Валерія1.01.01.01.01.03.08.0
2 421Левицький МихайлоНестер Анна2.04.04.02.02.01.015.0
3 357Лукашин ОлексійГрузинцева Єлизавета4.03.02.05.05.02.021.0
4 343Топольник АмірСкляревська Дар'я5.02.03.04.04.06.024.0
5 374Киселев ПавелЛарикова Александра3.05.06.03.06.05.028.0
6 235Тхаржевський ВладиславГончарова Анастасія6.06.05.06.03.04.030.0

 

Танок: /SW/ Медленный вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
2415161251115-----1.0
421333234332--8---2.0
374251453225--5---3.0
357162641563---5(11)--4.0
343425316654---5(14)--5.0
235644562446---5(18)--6.0

 

Танок: /T / Танго

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
241313125214-5(7)7---1.0
343125612541-5(7)5---2.0
357452341133--6(13)---3.0
421236253622--6(14)---4.0
374541564356----7-5.0
235664436465----5-6.0

 

Танок: /Q / Квикстеп

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
241214126251-6----1.0
357562331133--7---2.0
343135615612--5---3.0
421326442424---8--4.0
235653253345---5--5.0
374441564566----6-6.0

 

Танок: /Sb/ Самба

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
241223212242-7----1.0
421116341313--7---2.0
374631564424---6--3.0
343345626136---5(13)--4.0
357462453551---5(14)--5.0
235554135665----7-6.0

 

Танок: /Ch/ Ча-ча-ча

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
241424241251-5----1.0
421215433523--6---2.0
235563122344--5---3.0
343146315165---5(10)--4.0
357352554632---5(14)--5.0
374631666416-----96.0

 

Танок: /J / Джайв

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
421125122451-6----1.0
357232443212-5----2.0
241614334133--6---3.0
235363211644--5---4.0
374551565525----8-5.0
343446656366-----96.0

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814