8-10 грудня 2018 р. | Menorah Grand Palace |
Категорiя: Програма: | Juveniles 1Е / р.н. ( рокiв)/ Латино-американська | Всього пар: клубiв: мiст: | 17 (?-17) 12 8 |
Мiсце | №№ | Партнер | Партнерка | Мiсто (Країна) | Клуб | Тренер | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FINAL | ||||||||
1 | 426 | Кучерявий Микита | Яковлєва Софія | Кропивницький | Конвалія | Спiнул Iгор | ||
2 | 427 | Доровських Тимофій | Климчук Мар'яна | Кропивницький | Конвалія | Спiнул Iгор | ||
3 | 176 | Гончаров Єгор | Проскуріна Анастасія | Дніпро | Грація | Котенко Валентина Сагайдак Крістіна | ||
4 | 380 | Шило Ярослав | Сафонова Владислава | Дніпро | Беллісімо | Логунов Максим | ||
5 | 343 | Топольник Амір | Скляревська Дар'я | Кропивницький | Конвалія | Спiнул Iгор | ||
6 | 425 | Кириченко Максим | Олійник Софія | Знам’янка | Фурор Данс | Вустілка Аліна Суботін Євген | ||
1/2 Final | ||||||||
7- 8 | 136 | Банахевич Олег | Бендерська Богдана | Дніпро | Гармонія | Ішкіна Наталія | ||
7- 8 | 374 | Киселев Павел | Ларикова Александра | Кам’янське | Лілея | Марина Щербина | ||
9 | 421 | Левицький Михайло | Нестер Анна | Южноукраїнськ | Натхнення | Банковська Світлана | ||
10- 11 | 357 | Лукашин Олексій | Грузинцева Єлизавета | Дніпро | Капель | Грузинцева Ольга Грузинцев Євген | ||
10- 11 | 404 | Трещов Олександр | Бурдейна Олександра | Одеса | Престиж | Речицька Ольга | ||
12 | 350 | Гур'єв Тимофій | Каграманян Вероніка | Кропивницький | Конвалія | Спiнул Iгор | ||
1/4 Final | ||||||||
13 | 106 | Шуляцький Марк | Прихода Анна | Дніпро | Гармонія | Бабій Андрій | ||
14 | 361 | Мацко Владислав | Кувічка Ніколь | Маріуполь | Феєрія Данс | Шашаєва Анна | ||
15- 16 | 359 | Григоренко Мирослав | Бабак Барбара Шанаель | Київ | Team Dance | Гафонов Артем Доскач Андрей Шевчук Генадий | ||
15- 16 | 428 | Песчанський Сергій | Тимчук Софія | Дніпро | Каскад | Александрова Тетяна | ||
17 | 216 | Ротар Давід | Козоріз Зоя | Южноукраїнськ | Натхнення | Зруйнований Дмитро Юрковська Вероніка |
Головний суддя: | Гловацкая Светлана (Днепр) |
Спортивний комiсар: | Кравчук Оксана (Киев) |
Суддi, обслуговуючи тур: | Танцювальна програма туру: |
1. (A) Odikadze Rozanna (Israel) | 1. (Sb) Самба |
2. (B) Parakhina Evgenia (Nederland) | 2. (Ch) Ча-ча-ча |
3. (C) Sinevich Victor (Turkey) | 3. (J) Джайв |
4. (D) Van Meerkerk Jeffrey (Netherlands) | |
5. (E) Бабий Андрей (Днепр) | |
6. (F) Бузин Александр (Никополь) | |
7. (G) Красношлык Алена (Днепр) | |
8. (H) Спинул Игорь (Кропивницкий) | |
9. (I) Плодущев Александр (Днепр) | |
10. (J) Савченко Евгений (Константиновка) | |
11. (K) Шик Олег (Полтава) |
Мiсце | Пара | Партнер | Партнерка | Sb | Ch | J | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJK | ABCDEFGHIJK | ABCDEFGHIJK | |||||
1 | 426 | Кучерявий Микита | Яковлєва Софія | xxxxxxxxxxx | xxxxxxxxxxx | xxx.xxxxxxx | 32 |
2 | 176 | Гончаров Єгор | Проскуріна Анастасія | xx.xxx.xxxx | xxxxxxxxxxx | xxxxxxxxxxx | 31 |
3 | 427 | Доровських Тимофій | Климчук Мар'яна | x.xxxxxxxxx | xxxxxxxx.xx | x.xxxxxxxxx | 30 |
4 | 380 | Шило Ярослав | Сафонова Владислава | xxxx.xxxxx. | xxxxxxx.xxx | ..xxxxxxxxx | 28 |
5- 8 | 404 | Трещов Олександр | Бурдейна Олександра | xx.xxx.x.xx | x.xxxx.xxxx | xxxxxx.xxxx | 27 |
5- 8 | 425 | Кириченко Максим | Олійник Софія | xxxxxxxxx.x | xx.x.x.xxxx | xxxxxx.x.xx | 27 |
5- 8 | 357 | Лукашин Олексій | Грузинцева Єлизавета | xxx.xxxxxxx | .xxxxx.xxxx | .x.xxxx.xxx | 27 |
5- 8 | 136 | Банахевич Олег | Бендерська Богдана | xxxxxx.x..x | xxxxxx..xxx | xxxxxxxxx.x | 27 |
9 | 374 | Киселев Павел | Ларикова Александра | xxxx.xxxx.. | .xx.xxxxxx. | xxx.xxxxxx. | 25 |
10- 11 | 343 | Топольник Амір | Скляревська Дар'я | ..x.xxxxxxx | x.xxx.xxxxx | x.x....x.x. | 21 |
10- 11 | 350 | Гур'єв Тимофій | Каграманян Вероніка | .xx.xxxxxxx | x....xxx..x | xxxx.xxx... | 21 |
12 | 421 | Левицький Михайло | Нестер Анна | xxx...x.xx. | xx.x.xxxxxx | ...xx.x.xx. | 20 |
Пари, не вибранi для участi в наступному турi | |||||||
13 | 106 | Шуляцький Марк | Прихода Анна | .x.xx...xxx | ..xxxx.xx.. | .x.xx..xxxx | 19 |
14 | 361 | Мацко Владислав | Кувічка Ніколь | .xxxxx..... | xxx.x.x.... | xxxx.xx.x.x | 18 |
15- 16 | 359 | Григоренко Мирослав | Бабак Барбара Шанаель | x..xx.xx.x. | xx.x..x.... | xxx..xxxx.. | 17 |
15- 16 | 428 | Песчанський Сергій | Тимчук Софія | ..xx..x.xxx | ..x.x.xxxx. | ...xx.x..xx | 17 |
17 | 216 | Ротар Давід | Козоріз Зоя | x.....x...x | .x....x...x | xx........x | 9 |
Мiсце | Пара | Партнер | Партнерка | Sb | Ch | J | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJK | ABCDEFGHIJK | ABCDEFGHIJK | |||||
1 | 427 | Доровських Тимофій | Климчук Мар'яна | ..xxx..xx.. | xxxxxxxxxxx | xxxxxxxxxx. | 26 |
2 | 426 | Кучерявий Микита | Яковлєва Софія | .x.x.xxx.xx | xx..xxxxxxx | .x..xx.xxxx | 23 |
3- 4 | 176 | Гончаров Єгор | Проскуріна Анастасія | xx.x.x..xxx | xxxx.xx...x | .xxxxxxx..x | 22 |
3- 4 | 380 | Шило Ярослав | Сафонова Владислава | xxx.xxxxxxx | ..x...xxxx. | x.x.xxx.xx. | 22 |
5 | 425 | Кириченко Максим | Олійник Софія | x.xxxx.x..x | xxxx.x.x.xx | ..x....x.xx | 19 |
6 | 343 | Топольник Амір | Скляревська Дар'я | ..x.x.xxxxx | x.xx...xxx. | ...x...x... | 15 |
Пари, не вибранi для участi в наступному турi | |||||||
7- 8 | 136 | Банахевич Олег | Бендерська Богдана | xx..x.x.... | .x..x.x...x | xx....x.xxx | 14 |
7- 8 | 374 | Киселев Павел | Ларикова Александра | x.....x.x.. | .x.xxx..x.. | xx..xxx.x.. | 14 |
9 | 421 | Левицький Михайло | Нестер Анна | ...x..x.xx. | x..xx....x. | x.xx..x..x. | 13 |
10- 11 | 404 | Трещов Олександр | Бурдейна Олександра | .x...x...x. | ..x..x..x.. | x.xx.x..x.. | 11 |
10- 11 | 357 | Лукашин Олексій | Грузинцева Єлизавета | x.x.xx....x | ....x.x...x | .x..x.....x | 11 |
12 | 350 | Гур'єв Тимофій | Каграманян Вероніка | .xxx...x... | .......x... | ...x...x..x | 8 |
Мiсце | Пара | Партнер | Партнерка | Sb | Ch | J | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 426 | Кучерявий Микита | Яковлєва Софія | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 3.0 |
2 | 427 | Доровських Тимофій | Климчук Мар'яна | 3.0 | 2.0 | 2.0 | 7.0 |
3 | 176 | Гончаров Єгор | Проскуріна Анастасія | 2.0 | 3.0 | 3.0 | 8.0 |
4 | 380 | Шило Ярослав | Сафонова Владислава | 4.0 | 4.0 | 4.0 | 12.0 |
5 | 343 | Топольник Амір | Скляревська Дар'я | 5.0 | 5.0 | 6.0 | 16.0 |
6 | 425 | Кириченко Максим | Олійник Софія | 6.0 | 6.0 | 5.0 | 17.0 |
Танок: /Sb/ Самба
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJK | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
426 | 23231111131 | 6 | - | - | - | - | - | 1.0 |
176 | 41124236512 | - | 6 | - | - | - | - | 2.0 |
427 | 14413352364 | - | - | 6 | - | - | - | 3.0 |
380 | 35662425425 | - | - | - | 6 | - | - | 4.0 |
343 | 56555643246 | - | - | - | - | 8 | - | 5.0 |
425 | 62346564653 | - | - | - | - | 7 | - | 6.0 |
Танок: /Ch/ Ча-ча-ча
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJK | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
426 | 23121211131 | 6 | - | - | - | - | - | 1.0 |
427 | 14213142245 | - | 6 | - | - | - | - | 2.0 |
176 | 41345355522 | - | - | - | 7 | - | - | 3.0 |
380 | 56462426416 | - | - | - | 6(17) | - | - | 4.0 |
343 | 35554533363 | - | - | - | 6(19) | - | - | 5.0 |
425 | 62636664654 | - | - | - | - | - | 11 | 6.0 |
Танок: /J / Джайв
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJK | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
426 | 22311223131 | - | 8 | - | - | - | - | 1.0 |
427 | 13244131244 | - | - | 7 | - | - | - | 2.0 |
176 | 51135345413 | - | - | 6 | - | - | - | 3.0 |
380 | 35462516325 | - | - | - | 6 | - | - | 4.0 |
425 | 64526452652 | - | - | - | - | 8 | - | 5.0 |
343 | 46653664566 | - | - | - | - | - | 11 | 6.0 |
Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814