8-10 грудня 2018 р. | Menorah Grand Palace |
Категорiя: Програма: | Juveniles 1Е / р.н. ( рокiв)/ Європейська | Всього пар: клубiв: мiст: | 17 (?-17) 12 8 |
Мiсце | №№ | Партнер | Партнерка | Мiсто (Країна) | Клуб | Тренер | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FINAL | ||||||||
1 | 176 | Гончаров Єгор | Проскуріна Анастасія | Дніпро | Грація | Котенко Валентина Сагайдак Крістіна | ||
2 | 425 | Кириченко Максим | Олійник Софія | Знам’янка | Фурор Данс | Вустілка Аліна Суботін Євген | ||
3 | 404 | Трещов Олександр | Бурдейна Олександра | Одеса | Престиж | Речицька Ольга | ||
4 | 426 | Кучерявий Микита | Яковлєва Софія | Кропивницький | Конвалія | Спiнул Iгор | ||
5 | 357 | Лукашин Олексій | Грузинцева Єлизавета | Дніпро | Капель | Грузинцева Ольга Грузинцев Євген | ||
6 | 106 | Шуляцький Марк | Прихода Анна | Дніпро | Гармонія | Бабій Андрій | ||
1/2 Final | ||||||||
7 | 343 | Топольник Амір | Скляревська Дар'я | Кропивницький | Конвалія | Спiнул Iгор | ||
8 | 421 | Левицький Михайло | Нестер Анна | Южноукраїнськ | Натхнення | Банковська Світлана | ||
9- 10 | 136 | Банахевич Олег | Бендерська Богдана | Дніпро | Гармонія | Ішкіна Наталія | ||
9- 10 | 427 | Доровських Тимофій | Климчук Мар'яна | Кропивницький | Конвалія | Спiнул Iгор | ||
11 | 374 | Киселев Павел | Ларикова Александра | Кам’янське | Лілея | Марина Щербина | ||
12 | 428 | Песчанський Сергій | Тимчук Софія | Дніпро | Каскад | Александрова Тетяна | ||
1/4 Final | ||||||||
13 | 350 | Гур'єв Тимофій | Каграманян Вероніка | Кропивницький | Конвалія | Спiнул Iгор | ||
14 | 332 | Рясик Вячеслав | Беляева Злата | Дніпро | Астра | Красношлик Олександр | ||
15 | 434 | Перлак Демьян | Перлак Диана | Верхньодніпровськ | Феєрія | Штельмах Виталий Ким Вячеслав | ||
16 | 216 | Ротар Давід | Козоріз Зоя | Южноукраїнськ | Натхнення | Зруйнований Дмитро Юрковська Вероніка | ||
17 | 359 | Григоренко Мирослав | Бабак Барбара Шанаель | Київ | Team Dance | Гафонов Артем Доскач Андрей Шевчук Генадий |
Головний суддя: | Гловацкая Светлана (Днепр) |
Спортивний комiсар: | Кравчук Оксана (Киев) |
Суддi, обслуговуючи тур: | Танцювальна програма туру: |
1. (A) Bankauskiene Liudmila (Lithuania) | 1. (SW) Медленный вальс |
2. (B) Kavzinadze Nino (Georgia) | 2. (T) Танго |
3. (C) Бабий Андрей (Днепр) | 3. (Q) Квикстеп |
4. (D) Бузин Александр (Никополь) | |
5. (E) Канонирова Инна (Днепр) | |
6. (F) Мартышенко Елена (Днепр) | |
7. (G) Плодущев Александр (Днепр) | |
8. (H) Савченко Евгений (Константиновка) | |
9. (I) Шик Олег (Полтава) | |
10. (J) Широковская Александра (Харьков) | |
11. (K) Кеба Алла (Киев) |
Мiсце | Пара | Партнер | Партнерка | SW | T | Q | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJK | ABCDEFGHIJK | ABCDEFGHIJK | |||||
1- 2 | 176 | Гончаров Єгор | Проскуріна Анастасія | xxxxxxxxxxx | x.xxxxxxxxx | xxxxxxxxxxx | 32 |
1- 2 | 426 | Кучерявий Микита | Яковлєва Софія | xxxxxxxxxxx | xxxxxxxxxxx | xxxx.xxxxxx | 32 |
3 | 404 | Трещов Олександр | Бурдейна Олександра | xxxxxxxxxx. | xxxxxxxxxx. | xxxxxxxxxxx | 31 |
4 | 425 | Кириченко Максим | Олійник Софія | xxxxxxxxxxx | x.x.xxxxxxx | x.xxx.xxxxx | 29 |
5- 6 | 427 | Доровських Тимофій | Климчук Мар'яна | xxxxx.xxx.x | xxxx..xxxxx | xxxxxx.xxxx | 28 |
5- 6 | 357 | Лукашин Олексій | Грузинцева Єлизавета | .xxx..xxxx. | xxxxx.xxxxx | xxxxxxxxxxx | 28 |
7- 9 | 421 | Левицький Михайло | Нестер Анна | xx.xxxxx..x | xxxxxx.x.xx | xxxxxxxxxx. | 27 |
7- 9 | 343 | Топольник Амір | Скляревська Дар'я | xxxx.x.xxxx | xx.xxxxxxxx | .x.x.xxxxxx | 27 |
7- 9 | 136 | Банахевич Олег | Бендерська Богдана | xxxxx..xxxx | xxxxxx.x.xx | x.xxxxxxxx. | 27 |
10 | 106 | Шуляцький Марк | Прихода Анна | xxx.xxxx..x | .xx.xxxxxxx | xxx.xxxx..x | 25 |
11 | 428 | Песчанський Сергій | Тимчук Софія | x.xx.xx.xxx | xxx..xx..xx | xxxxxx..xxx | 24 |
12 | 374 | Киселев Павел | Ларикова Александра | xxxxx.xxxx. | xx.x..x.... | .x.xxxxx.x. | 20 |
Пари, не вибранi для участi в наступному турi | |||||||
13 | 350 | Гур'єв Тимофій | Каграманян Вероніка | ..xxxxxxxxx | ...xxxxxx.. | ..xx...xx.. | 19 |
14 | 332 | Рясик Вячеслав | Беляева Злата | .x..x.x.... | .xxxxxx.xxx | xx..xxx...x | 18 |
15 | 434 | Перлак Демьян | Перлак Диана | x....x...xx | .xxxxx.xx.x | x.........x | 14 |
16 | 216 | Ротар Давід | Козоріз Зоя | ....xx..x.x | ........... | .xx.x.x.xxx | 11 |
17 | 359 | Григоренко Мирослав | Бабак Барбара Шанаель | .....x...x. | x.......x.. | ........... | 4 |
Мiсце | Пара | Партнер | Партнерка | SW | T | Q | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJK | ABCDEFGHIJK | ABCDEFGHIJK | |||||
1 | 176 | Гончаров Єгор | Проскуріна Анастасія | xxxxx.xxxxx | x..xxx.xxxx | xx.xxxxxxx. | 27 |
2 | 425 | Кириченко Максим | Олійник Софія | xx.xx.xxxx. | xxxx.xxxxxx | xxxx....xx. | 24 |
3 | 106 | Шуляцький Марк | Прихода Анна | .xx..xxxx.x | .xx.xxxxx.x | .xx..xxx..x | 21 |
4 | 404 | Трещов Олександр | Бурдейна Олександра | x.xx..x.xx. | x..x.xx..x. | x.xxx.xxxxx | 20 |
5- 6 | 426 | Кучерявий Микита | Яковлєва Софія | xx.xxxx.xxx | xxx.x..xxx. | .x......x.. | 18 |
5- 6 | 357 | Лукашин Олексій | Грузинцева Єлизавета | ..x.x..xxxx | ....x.x.xxx | x...xxxxx.x | 18 |
Пари, не вибранi для участi в наступному турi | |||||||
7 | 343 | Топольник Амір | Скляревська Дар'я | .....x.x... | ..xx.xxxxxx | .x.x.xxxx.x | 17 |
8 | 421 | Левицький Михайло | Нестер Анна | xx...x.x..x | .xx.x.x...x | .xx.x.....x | 14 |
9- 10 | 427 | Доровських Тимофій | Климчук Мар'яна | ...x....... | ..xxx..x... | ..xxx..x.xx | 11 |
9- 10 | 136 | Банахевич Олег | Бендерська Богдана | ..x.xx...xx | x....x..... | x...xx...x. | 11 |
11 | 374 | Киселев Павел | Ларикова Александра | ...xx.x.... | xx.x....... | x..x.....x. | 9 |
12 | 428 | Песчанський Сергій | Тимчук Софія | xxx..x..... | .x......... | ..x..xx.... | 8 |
Мiсце | Пара | Партнер | Партнерка | SW | T | Q | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 176 | Гончаров Єгор | Проскуріна Анастасія | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 3.0 |
2 | 425 | Кириченко Максим | Олійник Софія | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 6.0 |
3 | 404 | Трещов Олександр | Бурдейна Олександра | 3.0 | 3.0 | 3.0 | 9.0 |
4 | 426 | Кучерявий Микита | Яковлєва Софія | 4.0 | 4.0 | 4.0 | 12.0 |
5 | 357 | Лукашин Олексій | Грузинцева Єлизавета | 5.0 | 5.0 | 5.0 | 15.0 |
6 | 106 | Шуляцький Марк | Прихода Анна | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 18.0 |
Танок: /SW/ Медленный вальс
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJK | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
176 | 13121431424 | - | 6 | - | - | - | - | 1.0 |
425 | 21343254131 | - | - | 8 | - | - | - | 2.0 |
404 | 44515313512 | - | - | 6 | - | - | - | 3.0 |
426 | 35454162346 | - | - | - | 7 | - | - | 4.0 |
357 | 66632546255 | - | - | - | - | 7 | - | 5.0 |
106 | 52266625663 | - | - | - | - | 6 | - | 6.0 |
Танок: /T / Танго
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJK | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
176 | 24111441312 | - | 7 | - | - | - | - | 1.0 |
425 | 12433262141 | - | 6 | - | - | - | - | 2.0 |
404 | 36325314525 | - | - | 6 | - | - | - | 3.0 |
426 | 51644153256 | - | - | - | 6(15) | - | - | 4.0 |
357 | 45552525434 | - | - | - | 6(19) | - | - | 5.0 |
106 | 63266636663 | - | - | - | - | - | 11 | 6.0 |
Танок: /Q / Квикстеп
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJK | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
176 | 14321421521 | - | 7 | - | - | - | - | 1.0 |
425 | 21632262133 | - | 6 | - | - | - | - | 2.0 |
404 | 35113314215 | - | - | 8 | - | - | - | 3.0 |
426 | 43555153346 | - | - | - | 6(18) | - | - | 4.0 |
357 | 56444546464 | - | - | - | 6(24) | - | - | 5.0 |
106 | 62266635652 | - | - | - | - | 6 | - | 6.0 |
Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814