Stanislav Shklyar’s Cup 2018

8-10 грудня 2018 р.Menorah Grand Palace

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

3 день (1 вiддiлення) / 10.12.18 9:50 /

 

Категорiя:
Програма:
Juveniles 2Е / р.н. ( рокiв)/
Загальний залiк
Всього пар:
клубiв:
мiст:
15 (?-15)
10
7
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
FINAL
1366Годованюк БогданБондаренко АнастасіяКропивницькийКонваліяСпiнул Iгор
2342Садіков НазарОрєхова МаріяХарьковТанцевальная Студия ШироковскойШироковська Олександра
Широковський Клим
3376Васютін ВасильБогинич ЄвгеніяЗапоріжжяФієстаШевцова Лариса
Шевцов Геннадій
4234Пархоменко РоманПашкевич ДіанаКиївМеридіанСальков Максим
5390Ерёмин ВалерийЖданова МарияДніпроDnipro DanceКравченко Інна
Харьков Вадим
6109Забашта МаксимЗадуміна МаринаДніпроГармоніяМартишенко Олена
7356Шруб ДанилоКараван Дар'яПавлоградВікторіяЯценко Сергiй
1/2 Final
8344Бондарчук МаксимГаврилюк АннаКиївStardustГрицак Сергiй
9329Кузьменко ЕвгенийПузир СофияНовоукраїнкаОрхідеяВолошин Игорь
10423Одинцов БогданКоробчук ПолинаДніпроГармоніяГловацкая Светлана
11- 12236Руденко БогданТерещук МаріяКиївМеридіанСальков Максим
11- 12378Шаповал ПавлоЛавренюк ПолінаКиївStardustГрицак Сергiй
1/4 Final
13- 14132Гончаренко МиколаГончаренко ВарвараДніпроГармоніяГловацкая Светланп
13- 14133Лісін БогданМагдич ЄвгеніяДніпроГармоніяГловацкая Светланп
15328Сукайло ЯрославГончаренко ВікторіяКиївЮрісСенченко Тетяна
Сенченко Антон
Головний суддя:Гловацкая Светлана (Днепр)
Спортивний комiсар:Кравчук Оксана (Киев)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/4 Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Бузин Александр (Никополь) 1. (SW) Медленный вальс
2. (B) Грицак Сергей (Киев) 2. (T) Танго
3. (C) Дроздовская Галина (Одесса) 3. (Q) Квикстеп
4. (D) Канонирова Инна (Днепр) 4. (Sb) Самба
5. (E) Мартышенко Елена (Днепр) 5. (Ch) Ча-ча-ча
6. (F) Парфенюк Евгений (Киев) 6. (J) Джайв
7. (G) Плодущев Александр (Днепр) 
8. (H) Спинул Игорь (Кропивницкий) 
9. (I) Шик Олег (Полтава) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWT Q SbChJ Всього
ABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHI
1- 2 342Садіков НазарОрєхова Маріяxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 53
1- 2 366Годованюк БогданБондаренко Анастасія.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 53
3 390Ерёмин ВалерийЖданова Марияxxxx.xxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 51
4- 5 376Васютін ВасильБогинич Євгеніяx.x.xxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 50
4- 5 109Забашта МаксимЗадуміна Маринаxx.xxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxx. 50
6 329Кузьменко ЕвгенийПузир Софияxxxxxxx.xxxxx..x.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxx.x 48
7 344Бондарчук МаксимГаврилюк Аннаxxxxx..xxxxxxxxxxxxxxxx.x.x.xxx..xxxxxxxxxxxxxxxxx.xxx 46
8 234Пархоменко РоманПашкевич Діанаxxxxxxxxx..xx.xx..xxxxxxxxxxxxx.xxx.xxxxxxxx.xxxxxxxx. 45
9 423Одинцов БогданКоробчук Полинаxxxxxxxxxxxx.xxxxx..x.xxxxxxxxxxxxxx..xxxx..x...x.xxxx 42
10 236Руденко БогданТерещук Маріяxxx.xxxx..xx..x.x..x..xx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxx.x 41
11 378Шаповал ПавлоЛавренюк Полінаxx.x.xx.xxx.xxxx.xxxxx.xxxxxx..xxxx.xxxx..xxxxxx....xx 39
12 356Шруб ДанилоКараван Дар'я.xxxxxxxxxxxxxx.x.xxxxxxx.xx...xxx.xx...xx.x.x.xxxx... 37
Пари, не вибранi для участi в наступному турi 
13- 14 132Гончаренко МиколаГончаренко Варвараx..xxxx...x..xxxxxx.....xx..xxxx..xx.x...xxxxxx..xxxxx 32
13- 14 133Лісін БогданМагдич Євгеніяxxx...xx.x..xx..xxxxxxxx.x.xx..x...xxxxxx.xxx......xxx 32
15 328Сукайло ЯрославГончаренко Вікторія..xxx..xxxxxxx.xxxx..x....xx.xx.x..x........x.xxxxx.xx 29

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Бузин Александр (Никополь) 1. (SW) Медленный вальс
2. (B) Грицак Сергей (Киев) 2. (T) Танго
3. (C) Дроздовская Галина (Одесса) 3. (Q) Квикстеп
4. (D) Канонирова Инна (Днепр) 4. (Sb) Самба
5. (E) Ganapolskyi Anton (Germany) 5. (Ch) Ча-ча-ча
6. (F) Парфенюк Евгений (Киев) 6. (J) Джайв
7. (G) Плодущев Александр (Днепр) 
8. (H) Спинул Игорь (Кропивницкий) 
9. (I) Шик Олег (Полтава) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWT Q SbChJ Всього
ABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHI
1 376Васютін ВасильБогинич Євгенія.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.x 51
2 366Годованюк БогданБондаренко Анастасіяx.xxxxxxxx.xxxxxxxx.xxxxxxxx.xxxxxxxx.xxxxxxxx.xxxxxxx 48
3 342Садіков НазарОрєхова Маріяxxxxx.xxxxxxxxx..xxxxxxxxxx.x.x.xxxxxx.xxx.xxxxxxxxxxx 46
4 390Ерёмин ВалерийЖданова Мария...x.x.xxx.xx...x.x.xx.xxxx..xxx.xx...x.xxxx......xxxx 29
5 356Шруб ДанилоКараван Дар'яx.xxxx.x.x..xx..x.x.xxxx.x.x..x....xx.xx...x.x.xx..x.. 27
6- 7 109Забашта МаксимЗадуміна Маринаx.....xx..xx..xxxx.x.x..x...xxxx.x.x.x....x.x.x.xxxx.. 26
6- 7 234Пархоменко РоманПашкевич Діана.xx..xx.x.x..xxxx.xx.......xxx.xx...xx.xx....xxxx...x. 26
Пари, не вибранi для участi в наступному турi 
8 344Бондарчук МаксимГаврилюк Анна.xxx......x........xx..x...xxx..x..x.xx.xx..x.x..x...x 20
9 329Кузьменко ЕвгенийПузир Софияx....xx.x...xxxx.x....x.x.x.....x.....x..xx.x.....x..x 19
10 423Одинцов БогданКоробчук Полина.x.........x...x.x....x..xx....x..x....x...x........x. 12
11- 12 236Руденко БогданТерещук Марія....x....................x.......xx.x.....x..x.x.x..x. 10
11- 12 378Шаповал ПавлоЛавренюк Полінаxx..x....xx........x.......xx........x........x....... 10

 

ПIДСУМКИ КОЛА: FINAL

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWTQSbChJВсього
1 366Годованюк БогданБондаренко Анастасія1.01.02.01.01.02.08.0
2 342Садіков НазарОрєхова Марія2.02.01.03.03.03.014.0
3 376Васютін ВасильБогинич Євгенія3.03.03.02.02.01.014.0
4 234Пархоменко РоманПашкевич Діана4.05.04.04.04.06.027.0
5 390Ерёмин ВалерийЖданова Мария5.04.07.05.05.04.030.0
6 109Забашта МаксимЗадуміна Марина6.07.06.06.57.05.037.5
7 356Шруб ДанилоКараван Дар'я7.06.05.06.56.07.037.5

 

Танок: /SW/ Медленный вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
3661432111116------1.0
342211522222-8-----2.0
376352134343--6----3.0
234435743534---6---4.0
390564356455----7--5.0
109726675666-----7-6.0
356677467777------97.0

 

Танок: /T / Танго

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
3661522121115------1.0
342211521222-8-----2.0
376363135343--6----3.0
390445443577---5---4.0
234526664435----6--5.0
356674356666-----8-6.0
109737777754------97.0

 

Танок: /Q / Квикстеп

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
342111522321-7(10)8(13)8(13)9--1.0
366362211112-7(10)8(13)8(13)8--2.0
376233133265--7----3.0
234426374474---6---4.0
356555467743----6--5.0
109747656536-----7-6.0
390674745657-----6-7.0

 

Танок: /Sb/ Самба

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
3661112511136------1.0
376222122232-8-----2.0
342365413421--5----3.0
234436364556----6--4.0
390743637375----5--5.0
109557776644-----6(30)9(51)6.5
356674545767-----6(30)9(51)6.5

 

Танок: /Ch/ Ча-ча-ча

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
366221412113-7(10)-----1.0
376132131222-7(11)-----2.0
342366523431--5----3.0
234413264545---6---4.0
390655347376----5(20)--5.0
356574656754----5(23)--6.0
109747775667------97.0

 

Танок: /J / Джайв

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
376123142232-6-----1.0
366241353113--7----2.0
342335411371--6----3.0
390562234424---7---4.0
109654576545----6--5.0
234416725657----5--6.0
356777667766------97.0

 

Розрахунок мiсць фiналу (параграф 10)

ПараSWT Q SbChJ Всього11-21-31-41-51-61-7Мiсце
Розподiлення з 2 по 3 мiсце
3422.02.01.03.03.03.0 14.0-3(5.0)-----2
3763.03.03.02.02.01.0 14.0-3(5.0)-----3
Розподiлення з 6 по 7 мiсце
1096.07.06.06.57.05.0 37.5-----3(17.0)-6
3567.06.05.06.56.07.0 37.5-----3(17.0)-7

 

Сводна таблиця по всiм танцям фiналу (параграф 11)

ПараSWT Q SbChJ 11-21-31-41-51-61-7Мiсце
ABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHI
Визначення 2 мiсця
342211522222211521222111522321365413421366523431335411371-31-----2
376352134343363135343233133265222122232132131222123142232--45---- 
Визначення 6 мiсця
109726675666737777754747656536557776644747775667654576545-----35(175)-6
356677467777674356666555467743674545767574656754777667766-----35(179)- 

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814