Stanislav Shklyar’s Cup 2018

8-10 грудня 2018 р.Menorah Grand Palace

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

3 день (2 вiддiлення) / 10.12.18 14:50 /

 

Категорiя:
Програма:
Juveniles 2Е / р.н. ( рокiв)/
Латино-американська
Всього пар:
клубiв:
мiст:
16 (?-16)
11
8
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
FINAL
1366Годованюк БогданБондаренко АнастасіяКропивницькийКонваліяСпiнул Iгор
2376Васютін ВасильБогинич ЄвгеніяЗапоріжжяФієстаШевцова Лариса
Шевцов Геннадій
3431Сиваев СвятославПирогова СофіяКам’янськеЛілеяЛілія Жосан
Марина Щербина
4342Садіков НазарОрєхова МаріяХарьковТанцевальная Студия ШироковскойШироковська Олександра
Широковський Клим
5177Степанський МаксимСоснова ВіолеттаДніпроГармоніяГловацька Світлана
6236Руденко БогданТерещук МаріяКиївМеридіанСальков Максим
1/2 Final
7234Пархоменко РоманПашкевич ДіанаКиївМеридіанСальков Максим
8344Бондарчук МаксимГаврилюк АннаКиївStardustГрицак Сергiй
9429Красножон ЗахарБойко СофіяКропивницькийКонваліяСпiнул Iгор
10- 11109Забашта МаксимЗадуміна МаринаДніпроГармоніяМартишенко Олена
10- 11329Кузьменко ЕвгенийПузир СофияНовоукраїнкаОрхідеяВолошин Игорь
12432Балковий АндрійЧванова АрінаЗапоріжжяDancelifeХіль Станіслав
Кременчуцький Олександр
1/4 Final
13395Голенко БогданКухтіна Дар'яПавлоградВікторіяЯценко Сергiй
14378Шаповал ПавлоЛавренюк ПолінаКиївStardustГрицак Сергiй
15132Гончаренко МиколаГончаренко ВарвараДніпроГармоніяГловацкая Светланп
16403Неділько КирилоГодинська ІнессаКиївЮрісСенченко Тетяна
Сенченко Антон
Головний суддя:Гловацкая Светлана (Днепр)
Спортивний комiсар:Кравчук Оксана (Киев)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/4 Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Ganapolskyi Anton (Germany) 1. (Sb) Самба
2. (B) Santin Paolo (Italy) 2. (Ch) Ча-ча-ча
3. (C) Smirnov Vladimir (Poland) 3. (J) Джайв
4. (D) Urban Natalia (Russia) 
5. (E) Александрова Татьяна (Днепр) 
6. (F) Банковская Светлана (Южноукраинск) 
7. (G) Грицак Сергей (Киев) 
8. (H) Дроздовская Галина (Одесса) 
9. (I) Жосан Лилия (Каменское) 
10. (J) Мартышенко Елена (Днепр) 
11. (K) Широковская Александра (Харьков) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChJ Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1 342Садіков НазарОрєхова Маріяxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 33
2- 3 366Годованюк БогданБондаренко Анастасіяxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxx. 31
2- 3 177Степанський МаксимСоснова Віолеттаxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxx 31
4- 5 376Васютін ВасильБогинич Євгеніяxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxx.xxxx.xxxx 30
4- 5 234Пархоменко РоманПашкевич Діанаxx.xxx.xxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 30
6- 7 432Балковий АндрійЧванова Арінаxxxx.xxxxxxxx.xxxxx..x.xx.xxxxx.x 26
6- 7 236Руденко БогданТерещук Маріяx.xx.xxx.x.xxxxxxxxxx.xxxx..xxxxx 26
8 429Красножон ЗахарБойко Софіяxx.xx.xxxxxxxxx.xxxx.x.xx..xxx.xx 25
9- 11 329Кузьменко ЕвгенийПузир Софияxxx.xxxxx.x...x.xxxxxxxx..xxxxxx. 24
9- 11 109Забашта МаксимЗадуміна Марина..xxx.x.xxxx.xxxxx.xxxx..xxxx.xxx 24
9- 11 431Сиваев СвятославПирогова Софіяxxx..xxxxxx.xx...x.xx.xxxx.xxxxxx 24
12 344Бондарчук МаксимГаврилюк Аннаxxx.xxxxx..xxxx.xxx.x.xxxxx.x...x 23
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
13 395Голенко БогданКухтіна Дар'яx.xxxx...xxxxxxxx.xxxx.x.x....... 19
14 378Шаповал ПавлоЛавренюк Поліна...xxxxxx.x.xx.x.x....x...xxxxx.x 18
15 132Гончаренко МиколаГончаренко Варвара.xx.x..x...x...x..xxxxxxxxx..x.x. 17
16 403Неділько КирилоГодинська Інесса.x.x.....xx..x.x.....x.xxxxx..xxx 15

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChJ Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1 366Годованюк БогданБондаренко Анастасіяxxxxxxx.xxxxxx.xxxx.xxxx.xxxxx.x. 27
2 376Васютін ВасильБогинич Євгеніяx.xxxx.xxx..x.xxx.xxxxxxxxxx.xxxx 26
3 342Садіков НазарОрєхова Маріяxxx..xx...xxxxx.xxxxxxxxxx.xxxx.x 25
4 177Степанський МаксимСоснова Віолетта..xxxx..xxx..xxxxx.xx...x.x...xxx 19
5 236Руденко БогданТерещук Маріяxxxx.x.x.x.x.xx.x.....x.xxxx...x. 17
6 431Сиваев СвятославПирогова Софіяx.....xxxx.x.....x.xx..x.x.xxxxx. 16
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
7 234Пархоменко РоманПашкевич Діана.x....x...xxx.xxx.xx.x.....xxx..x 15
8 344Бондарчук МаксимГаврилюк Аннаx.xx.xxx...xx....xx...xx....x.... 13
9 429Красножон ЗахарБойко Софія.x.xx.xxx...x.xx.x.....x......... 11
10- 11 329Кузьменко ЕвгенийПузир София.x......x.x..x....x..xx......xx.x 10
10- 11 109Забашта МаксимЗадуміна Марина....x..x.x.....x....x...xxx....xx 10
12 432Балковий АндрійЧванова Аріна....x.....x..x.....x.x..x.x.x.x.. 9

 

ПIДСУМКИ КОЛА: FINAL

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChJВсього
1 366Годованюк БогданБондаренко Анастасія1.01.01.03.0
2 376Васютін ВасильБогинич Євгенія2.03.02.07.0
3 431Сиваев СвятославПирогова Софія6.02.03.011.0
4 342Садіков НазарОрєхова Марія3.04.04.011.0
5 177Степанський МаксимСоснова Віолетта4.05.05.014.0
6 236Руденко БогданТерещук Марія5.06.06.017.0

 

Танок: /Sb/ Самба

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
366211131114127-----1.0
37634532622524--6---2.0
34246224265151---7(16)--3.0
17765441356343---7(22)--4.0
23612355444666---6--5.0
43153666533235----8-6.0

 

Танок: /Ch/ Ча-ча-ча

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
36622143112212-9----1.0
43133625324135--7---2.0
37641552431324--6---3.0
34255214545441---7--4.0
17766431256553----8-5.0
23614366663666-----116.0

 

Танок: /J / Джайв

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
36632113116223-7----1.0
37643621321512-6----2.0
43121546532136--6---3.0
34254235254361---7(19)--4.0
17766452445444---7(26)--5.0
23615364663655----7-6.0

 

Розрахунок мiсць фiналу (параграф 10)

ПараSbChJ Всього11-21-31-41-51-6Мiсце
Розподiлення з 3 по 4 мiсце
4316.02.03.0 11.0--2(5.0)---3
3423.04.04.0 11.0--1(3.0)---4

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814