8-10 грудня 2018 р. | Menorah Grand Palace |
Категорiя: Програма: | Juveniles 2Е / р.н. ( рокiв)/ Європейська | Всього пар: клубiв: мiст: | 17 (?-17) 12 9 |
Мiсце | №№ | Партнер | Партнерка | Мiсто (Країна) | Клуб | Тренер | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FINAL | ||||||||
1 | 177 | Степанський Максим | Соснова Віолетта | Дніпро | Гармонія | Гловацька Світлана | ||
2 | 432 | Балковий Андрій | Чванова Аріна | Запоріжжя | Dancelife | Хіль Станіслав Кременчуцький Олександр | ||
3 | 366 | Годованюк Богдан | Бондаренко Анастасія | Кропивницький | Конвалія | Спiнул Iгор | ||
4 | 395 | Голенко Богдан | Кухтіна Дар'я | Павлоград | Вікторія | Яценко Сергiй | ||
5 | 363 | Москаленко Пилип | Москаленко Ілона | Маріуполь | Феєрія Данс | Шашаєва Анна Ломакін Геогій | ||
6 | 342 | Садіков Назар | Орєхова Марія | Харьков | Танцевальная Студия Широковской | Широковська Олександра Широковський Клим | ||
7 | 429 | Красножон Захар | Бойко Софія | Кропивницький | Конвалія | Спiнул Iгор | ||
1/2 Final | ||||||||
8 | 329 | Кузьменко Евгений | Пузир София | Новоукраїнка | Орхідея | Волошин Игорь | ||
9 | 344 | Бондарчук Максим | Гаврилюк Анна | Київ | Stardust | Грицак Сергiй | ||
10- 11 | 376 | Васютін Василь | Богинич Євгенія | Запоріжжя | Фієста | Шевцова Лариса Шевцов Геннадій | ||
10- 11 | 431 | Сиваев Святослав | Пирогова Софія | Кам’янське | Лілея | Лілія Жосан Марина Щербина | ||
12 | 109 | Забашта Максим | Задуміна Марина | Дніпро | Гармонія | Мартишенко Олена | ||
1/4 Final | ||||||||
13 | 403 | Неділько Кирило | Годинська Інесса | Київ | Юріс | Сенченко Тетяна Сенченко Антон | ||
14 | 234 | Пархоменко Роман | Пашкевич Діана | Київ | Меридіан | Сальков Максим | ||
15 | 378 | Шаповал Павло | Лавренюк Поліна | Київ | Stardust | Грицак Сергiй | ||
16 | 133 | Лісін Богдан | Магдич Євгенія | Дніпро | Гармонія | Гловацкая Светланп | ||
17 | 132 | Гончаренко Микола | Гончаренко Варвара | Дніпро | Гармонія | Гловацкая Светланп |
Головний суддя: | Гловацкая Светлана (Днепр) |
Спортивний комiсар: | Кравчук Оксана (Киев) |
Суддi, обслуговуючи тур: | Танцювальна програма туру: |
1. (A) Dolghii Angela (Moldova) | 1. (SW) Медленный вальс |
2. (B) Korotin Eduard (Estonia) | 2. (T) Танго |
3. (C) Банковская Светлана (Южноукраинск) | 3. (Q) Квикстеп |
4. (D) Грицак Сергей (Киев) | |
5. (E) Дроздовская Галина (Одесса) | |
6. (F) Жосан Лилия (Каменское) | |
7. (G) Красношлык Алена (Днепр) | |
8. (H) Мышко Александра (Ужгород) | |
9. (I) Спинул Игорь (Кропивницкий) | |
10. (J) Федчишина Анастасия (Киев) | |
11. (K) Штельмах Виталий (Верхньодніпровськ) |
Мiсце | Пара | Партнер | Партнерка | SW | T | Q | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJK | ABCDEFGHIJK | ABCDEFGHIJK | |||||
1- 2 | 177 | Степанський Максим | Соснова Віолетта | xxxxxxxxxxx | xxxxxxxxxxx | xxxxxx.xxxx | 32 |
1- 2 | 432 | Балковий Андрій | Чванова Аріна | .xxxxxxxxxx | xxxxxxxxxxx | xxxxxxxxxxx | 32 |
3 | 342 | Садіков Назар | Орєхова Марія | xxxxxxxxxxx | xxxxxxxxxxx | .xxxxxxxx.x | 31 |
4- 5 | 395 | Голенко Богдан | Кухтіна Дар'я | xxxxxxxxxxx | .xx.xxxxxxx | xxxxx.xxxxx | 30 |
4- 5 | 429 | Красножон Захар | Бойко Софія | xxx.xxxxxxx | xxxxxxxxxxx | xxxxxx.xxx. | 30 |
6- 9 | 363 | Москаленко Пилип | Москаленко Ілона | .x.xx.xxxx. | xxxxxxxxxxx | xx.xxxxxxxx | 28 |
6- 9 | 366 | Годованюк Богдан | Бондаренко Анастасія | xxx.xxxxxxx | xxxxxxxxxxx | ..x.xxxxx.x | 28 |
6- 9 | 329 | Кузьменко Евгений | Пузир София | xxxxxxxx.xx | xxxx.xx.xxx | x.xxxxxx.xx | 28 |
6- 9 | 376 | Васютін Василь | Богинич Євгенія | x.xxxxxx.xx | xxx.xxxxxxx | xxx.xxxx.xx | 28 |
10 | 344 | Бондарчук Максим | Гаврилюк Анна | xxxxx.xx.x. | xxxxxxxx.xx | xxxxx.xx.x. | 26 |
11- 12 | 431 | Сиваев Святослав | Пирогова Софія | ..x.xx.xxxx | .xx.xx.x..x | xxx.xxx.xxx | 22 |
11- 12 | 109 | Забашта Максим | Задуміна Марина | xx.x...xx.x | x.xx.xxxxx. | x..xxx.xxxx | 22 |
Пари, не вибранi для участi в наступному турi | |||||||
13 | 403 | Неділько Кирило | Годинська Інесса | xxxx..x..x. | x..x..xx.xx | xx.x..xxxxx | 20 |
14 | 234 | Пархоменко Роман | Пашкевич Діана | .xxx.xx.x.x | ...x....x.. | xxxx.xx.xx. | 17 |
15 | 378 | Шаповал Павло | Лавренюк Поліна | x..x.x..x.x | .x.xx...x.. | ...x.x..x.x | 13 |
16 | 133 | Лісін Богдан | Магдич Євгенія | x...x...x.. | ....x...... | ......x.... | 5 |
17 | 132 | Гончаренко Микола | Гончаренко Варвара | .....x..... | x.......... | .xx........ | 4 |
Суддi, обслуговуючи тур: | Танцювальна програма туру: |
1. (A) Dolghii Angela (Moldova) | 1. (SW) Медленный вальс |
2. (B) Korotin Eduard (Estonia) | 2. (T) Танго |
3. (C) Банковская Светлана (Южноукраинск) | 3. (Q) Квикстеп |
4. (D) Грицак Сергей (Киев) | |
5. (E) Дроздовская Галина (Одесса) | |
6. (F) Жосан Лилия (Каменское) | |
7. (G) Красношлык Алена (Днепр) | |
8. (H) Мышко Александра (Ужгород) | |
9. (I) Мартышенко Елена (Днепр) | |
10. (J) Федчишина Анастасия (Киев) | |
11. (K) Штельмах Виталий (Верхньодніпровськ) |
Мiсце | Пара | Партнер | Партнерка | SW | T | Q | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJK | ABCDEFGHIJK | ABCDEFGHIJK | |||||
1 | 432 | Балковий Андрій | Чванова Аріна | xxxxxxxxx.x | xx.xxxxxxxx | xxxx.x.xxxx | 29 |
2 | 177 | Степанський Максим | Соснова Віолетта | xxxx.xxxxxx | xxxx.xxxxxx | xx.x.x.xxxx | 28 |
3 | 366 | Годованюк Богдан | Бондаренко Анастасія | x.x.xxxxxxx | x.x.xxxxx.x | xxx.xxx.x.x | 25 |
4 | 429 | Красножон Захар | Бойко Софія | .xxx....xx. | ..xxx..xxx. | x.xxx..xxx. | 18 |
5 | 363 | Москаленко Пилип | Москаленко Ілона | xx.x..x.x.x | .xxx.....xx | xxx.xx.x... | 17 |
6- 7 | 342 | Садіков Назар | Орєхова Марія | ..x.x.x.x.. | xxx.......x | xxx.x.x.x.x | 15 |
6- 7 | 395 | Голенко Богдан | Кухтіна Дар'я | .x..x..x... | .x..x.x.xxx | ..x.x.xx.xx | 15 |
Пари, не вибранi для участi в наступному турi | |||||||
8 | 329 | Кузьменко Евгений | Пузир София | x..xxxx..x. | x...xxx.... | .x.x.xx.... | 14 |
9 | 344 | Бондарчук Максим | Гаврилюк Анна | .xxx...x.x. | .x.x..xx... | ...x..x.... | 11 |
10- 11 | 376 | Васютін Василь | Богинич Євгенія | ....xx....x | ....xx...x. | ....x.x..x. | 9 |
10- 11 | 431 | Сиваев Святослав | Пирогова Софія | x....x...xx | x.x..x..... | .....x....x | 9 |
12 | 109 | Забашта Максим | Задуміна Марина | .......x... | ...x...xx.. | ...x...xxx. | 8 |
Мiсце | Пара | Партнер | Партнерка | SW | T | Q | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 177 | Степанський Максим | Соснова Віолетта | 1.0 | 2.0 | 1.0 | 4.0 |
2 | 432 | Балковий Андрій | Чванова Аріна | 3.0 | 1.0 | 2.0 | 6.0 |
3 | 366 | Годованюк Богдан | Бондаренко Анастасія | 2.0 | 5.0 | 3.0 | 10.0 |
4 | 395 | Голенко Богдан | Кухтіна Дар'я | 5.0 | 4.0 | 5.0 | 14.0 |
5 | 363 | Москаленко Пилип | Москаленко Ілона | 7.0 | 3.0 | 6.0 | 16.0 |
6 | 342 | Садіков Назар | Орєхова Марія | 6.0 | 6.0 | 4.0 | 16.0 |
7 | 429 | Красножон Захар | Бойко Софія | 4.0 | 7.0 | 7.0 | 18.0 |
Танок: /SW/ Медленный вальс
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJK | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | 1 - 7 | ||
177 | 51517121324 | - | 6 | - | - | - | - | - | 1.0 |
366 | 17263313162 | - | - | 8 | - | - | - | - | 2.0 |
432 | 72621432235 | - | - | 7 | - | - | - | - | 3.0 |
429 | 44456564447 | - | - | - | 6 | - | - | - | 4.0 |
395 | 66372755511 | - | - | - | - | 7(22) | - | - | 5.0 |
342 | 25144277756 | - | - | - | - | 7(23) | - | - | 6.0 |
363 | 33735646673 | - | - | - | - | 6 | - | - | 7.0 |
Танок: /T / Танго
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJK | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | 1 - 7 | ||
432 | 52712222512 | - | 8 | - | - | - | - | - | 1.0 |
177 | 21227131427 | - | 7 | - | - | - | - | - | 2.0 |
363 | 34431645771 | - | - | - | 7(20) | - | - | - | 3.0 |
395 | 43554774233 | - | - | - | 7(23) | - | - | - | 4.0 |
366 | 67365313164 | - | - | - | 6(15) | - | - | - | 5.0 |
342 | 15143457645 | - | - | - | 6(17) | - | - | - | 6.0 |
429 | 76676566356 | - | - | - | - | - | 9 | - | 7.0 |
Танок: /Q / Квикстеп
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJK | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | 1 - 7 | ||
177 | 52347121333 | - | - | 8 | - | - | - | - | 1.0 |
432 | 31413252541 | - | - | 7 | - | - | - | - | 2.0 |
366 | 26174313177 | - | - | 6 | - | - | - | - | 3.0 |
342 | 14222667454 | - | - | - | 7 | - | - | - | 4.0 |
395 | 73751745212 | - | - | - | 6 | - | - | - | 5.0 |
363 | 45635434765 | - | - | - | - | 8 | - | - | 6.0 |
429 | 67566576626 | - | - | - | - | - | 9 | - | 7.0 |
Розрахунок мiсць фiналу (параграф 10)
Пара | SW | T | Q | Всього | 1 | 1-2 | 1-3 | 1-4 | 1-5 | 1-6 | 1-7 | Мiсце |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Розподiлення з 5 по 6 мiсце | ||||||||||||
342 | 6.0 | 6.0 | 4.0 | 16.0 | - | - | - | - | 1(4.0) | - | - | 6 |
363 | 7.0 | 3.0 | 6.0 | 16.0 | - | - | - | - | 1(3.0) | - | - | 5 |
Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814