Stanislav Shklyar’s Cup 2018

8-10 грудня 2018 р.Menorah Grand Palace

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

3 день (1 вiддiлення) / 10.12.18 9:50 /

 

Категорiя:
Програма:
Juniors 1+2Е / р.н. ( рокiв)/
Латино-американська
Всього пар:
клубiв:
мiст:
13 (?-13)
8
7
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
FINAL
1179Зайцев ОлександрКамеко ЛіяДніпроГармоніяГоловко Ольга
2415Жук АндрейЕгипко СофияВерхньодніпровськФеєріяШтельмах Виталий Ким Вячеслав
3417Уманский АндрейСеменова ЕкатеринаВерхньодніпровськФеєріяШтельмах Виталий Ким Вячеслав
4145Дралов СеменМартиненко ЄлизаветаДніпроГармоніяГоловко Ольга
5173Тесля ІванГорбань Дар`яДніпроГармоніяІшкіна Наталія
6156Томілін ОлександрЧайченко ВеронікаДніпроГармоніяГловацька Світлана
7352Сєров МаркоГриценко АлісаДніпроАстраКрасношлик Олександр
1/2 Final
8393Бут ЯрославКлягіна ВалеріяНікопольЛідерБузін Олександр
Шпак Олексiй
9191Павлюк ОлексійЗайцева ЯрославаОдесаВікторіяДроздовська Галина
Багірова Маргарита
10418Леута ТарасБрагинец МарияКам’янськеЛілеяЛілія Жосан
Виталий Жосан
11335Лісовенко АндрійНіколєнко КарінаКиївЮрісСенченко Тетяна
Сенченко Антон
12348Анкудінов ЯрославНіколаєва АнжелікаКропивницькийКонваліяСпiнул Iгор
13190Зайцев ЄвгенДоросевич ВалеріяОдесаВікторіяДроздовська Галина
Багірова Маргарита
Головний суддя:Гловацкая Светлана (Днепр)
Спортивний комiсар:Кравчук Оксана (Киев)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Александрова Татьяна (Днепр) 1. (Sb) Самба
2. (B) Бабий Андрей (Днепр) 2. (Ch) Ча-ча-ча
3. (C) Грицак Сергей (Киев) 3. (J) Джайв
4. (D) Дроздовская Галина (Одесса) 
5. (E) Жосан Лилия (Каменское) 
6. (F) Канонирова Инна (Днепр) 
7. (G) Красношлык Алена (Днепр) 
8. (H) Плодущев Александр (Днепр) 
9. (I) Савченко Евгений (Константиновка) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChJ Всього
ABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHI
1 415Жук АндрейЕгипко Софияx.xxxxx.xxxxxx.xxxxxxxxx.xx 23
2 145Дралов СеменМартиненко Єлизаветаxx.x.xxx.x.xxxx.xxxxx.xxxxx 21
3 179Зайцев ОлександрКамеко Лія.x.xxxxxx.x.xxx.xx.x.xxxxxx 20
4 352Сєров МаркоГриценко Алісаxxxx.xx.xx.xxx.xx.x.x.xxxx. 19
5 156Томілін ОлександрЧайченко Веронікаxx..x..x.xx.xx.x.xxx.xx..xx 16
6- 7 417Уманский АндрейСеменова Екатеринаx..x.x.xxx....xxxxx..x.xx.x 15
6- 7 173Тесля ІванГорбань Дар`яxxx.x..x..xx...xx.xxxx.x.x. 15
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
8 393Бут ЯрославКлягіна Валерія.xx.....xxxx...x...xx...x.x 11
9 191Павлюк ОлексійЗайцева Ярослава...x.xx....x..x..x..xx..... 8
10 418Леута ТарасБрагинец Мария....x..xx....xx.......x.... 6
11 335Лісовенко АндрійНіколєнко Каріна..x...x...x...x.........x.. 5
12 348Анкудінов ЯрославНіколаєва Анжеліка..x.x...................... 2
13 190Зайцев ЄвгенДоросевич Валерія............x.............. 1

 

ПIДСУМКИ КОЛА: FINAL

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChJВсього
1 179Зайцев ОлександрКамеко Лія1.01.02.04.0
2 415Жук АндрейЕгипко София2.02.01.05.0
3 417Уманский АндрейСеменова Екатерина4.03.04.011.0
4 145Дралов СеменМартиненко Єлизавета5.05.03.013.0
5 173Тесля ІванГорбань Дар`я7.04.05.016.0
6 156Томілін ОлександрЧайченко Вероніка3.06.07.016.0
7 352Сєров МаркоГриценко Аліса6.07.06.019.0

 

Танок: /Sb/ Самба

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
179754121123-5(7)-----1.0
415243243212-5(9)-----2.0
156335437635---5(16)---3.0
417676362444---5(17)---4.0
145517614571----6(17)--5.0
352162556357----6(21)--6.0
173421775766-----6-7.0

 

Танок: /Ch/ Ча-ча-ча

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
179716222325-5-----1.0
415423131714--6----2.0
417674353133--5----3.0
173331674476---5---4.0
145547745551----7--5.0
156155467642----6--6.0
352262516267----5--7.0

 

Танок: /J / Джайв

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
4153631113115------1.0
179747222123-5-----2.0
145615333742--5----3.0
417556544274----7--4.0
173221476557----6--5.0
352172755466----5(17)--6.0
156434667635----5(19)--7.0

 

Розрахунок мiсць фiналу (параграф 10)

ПараSbChJ Всього11-21-31-41-51-61-7Мiсце
Розподiлення з 5 по 6 мiсце
1737.04.05.0 16.0----2(9.0)--5
1563.06.07.0 16.0----1(3.0)--6

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814