Stanislav Shklyar’s Cup 2018

8-10 грудня 2018 р.Menorah Grand Palace

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

3 день (1 вiддiлення) / 10.12.18 9:50 /

 

Категорiя:
Програма:
Juniors 1+2Е / р.н. ( рокiв)/
Європейська
Всього пар:
клубiв:
мiст:
18 (?-18)
11
6
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
FINAL
1352Сєров МаркоГриценко АлісаДніпроАстраКрасношлик Олександр
2377Сефіханов МирославБогунова АнастасіяДніпроСтильАнтон Колюбаев
Анна Лантух
3156Томілін ОлександрЧайченко ВеронікаДніпроГармоніяГловацька Світлана
4173Тесля ІванГорбань Дар`яДніпроГармоніяІшкіна Наталія
5415Жук АндрейЕгипко СофияВерхньодніпровськФеєріяШтельмах Виталий Ким Вячеслав
6170Филатов АртемСамаріна КатеринаДніпроБеллісімоЛогунов Максим
7418Леута ТарасБрагинец МарияКам’янськеЛілеяЛілія Жосан
Виталий Жосан
1/2 Final
8313Колесніков ПавлоНікулічева Дар`яКостянтинівкаСучасні РитмиСавченко Євген Швидченко Василь
9- 10279Струнчиков ДаніілГерус ГаннаКостянтинівкаСучасні РитмиСавченко Євген Швидченко Василь
9- 10335Лісовенко АндрійНіколєнко КарінаКиївЮрісСенченко Тетяна
Сенченко Антон
11355Грицаєнко ВладиславТокар ОлександраКиївTeam DanceГафонов Артем
12179Зайцев ОлександрКамеко ЛіяДніпроГармоніяГоловко Ольга
13145Дралов СеменМартиненко ЄлизаветаДніпроГармоніяГоловко Ольга
14417Уманский АндрейСеменова ЕкатеринаВерхньодніпровськФеєріяШтельмах Виталий Ким Вячеслав
1/4 Final
15392Бондарь МаркФитисова КсенияДніпроПроденсБелоус
Плодущев
16128Прохоренко АртемСуханова ЕлизаветаДніпроГармоніяІшкіна Наталія
17191Павлюк ОлексійЗайцева ЯрославаОдесаВікторіяДроздовська Галина
Багірова Маргарита
18190Зайцев ЄвгенДоросевич ВалеріяОдесаВікторіяДроздовська Галина
Багірова Маргарита
Головний суддя:Гловацкая Светлана (Днепр)
Спортивний комiсар:Кравчук Оксана (Киев)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/4 Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Александрова Татьяна (Днепр) 1. (SW) Медленный вальс
2. (B) Бабий Андрей (Днепр) 2. (T) Танго
3. (C) Грицак Сергей (Киев) 3. (Q) Квикстеп
4. (D) Дроздовская Галина (Одесса) 
5. (E) Жосан Лилия (Каменское) 
6. (F) Канонирова Инна (Днепр) 
7. (G) Красношлык Алена (Днепр) 
8. (H) Плодущев Александр (Днепр) 
9. (I) Савченко Евгений (Константиновка) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWT Q Всього
ABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHI
1- 2 352Сєров МаркоГриценко Алісаxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxx 26
1- 2 173Тесля ІванГорбань Дар`яxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxx 26
3 415Жук АндрейЕгипко Софияxxxxx.xxxxxxx.xx.xxxxxxxxxx 24
4 156Томілін ОлександрЧайченко Вероніка.xxxxxxx.xxx..xxxxxxxxxxxxx 23
5 179Зайцев ОлександрКамеко Ліяxxxxxxxxx.xx.xx.xxxxx.x.xxx 22
6 418Леута ТарасБрагинец Марияx.xxxxxxxxxxxx.xxx..x.xx.xx 21
7 335Лісовенко АндрійНіколєнко Карінаxxxx.x..xx.xxxx.xxxxxx.x.xx 20
8- 11 145Дралов СеменМартиненко Єлизаветаx.xxxxxx.x.x.xx.x.xxxx.xxx. 19
8- 11 279Струнчиков ДаніілГерус Ганна.xx..x.xxxxx.xxxxx.xx.xxx.x 19
8- 11 417Уманский АндрейСеменова Екатеринаx.x.xxxxxx.xxx..x.x.xxxxxx. 19
8- 11 355Грицаєнко ВладиславТокар Олександраxxx.x.x.xxx.xx.xxxxx.xx.x.x 19
12- 14 377Сефіханов МирославБогунова Анастасія...xx.xxx...xx.xxx..xxxxxxx 17
12- 14 313Колесніков ПавлоНікулічева Дар`яxx.xx..xxxx.xxxx.x...xx..xx 17
12- 14 170Филатов АртемСамаріна Катеринаxx.xxxx..xxxx.xx..xx.x.xx.. 17
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
15 392Бондарь МаркФитисова Ксенияxxxx...xx.xx...xx.xxx.x..x. 15
16 128Прохоренко АртемСуханова Елизавета.x...x..x.x.x.xx..xx...x... 10
17 191Павлюк ОлексійЗайцева Ярослава.....xx.....xxx..x...x..x.x 9
18 190Зайцев ЄвгенДоросевич Валерія.....................x..... 1

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWT Q Всього
ABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHI
1 173Тесля ІванГорбань Дар`яxxx.xxxxxxxxxxx.x.xxxxxx.x. 22
2- 3 352Сєров МаркоГриценко Алісаx.xxxxxx.xxxx..xxxxx.x..xxx 20
2- 3 415Жук АндрейЕгипко Софияxxxx.xx.xx.xxxxx.xxx..xxx.x 20
4 170Филатов АртемСамаріна Катеринаxx.x.xxxx.....xxxxxx.xxxxx. 18
5- 6 156Томілін ОлександрЧайченко Веронікаxxxxxx.x.xx.x..x..xx.x..xxx 17
5- 6 377Сефіханов МирославБогунова Анастасія.x.x..xxx.x.x..x.xxxxx.xxxx 17
7 418Леута ТарасБрагинец Мария..xxx.xxx..xxx..x...xxx..x. 14
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
8 313Колесніков ПавлоНікулічева Дар`я....x..xx.xxxx.xxx....x..xx 13
9- 10 335Лісовенко АндрійНіколєнко Карінаx..x.....x...xx.x...xxxxx.. 11
9- 10 279Струнчиков ДаніілГерус Ганна..x.xxx.x..x..xx.x.....x..x 11
11 355Грицаєнко ВладиславТокар Олександра.xx.x........x..x..xx.x.x.. 9
12 179Зайцев ОлександрКамеко Ліяxx.......xx..x...x........x 7
13 145Дралов СеменМартиненко Єлизавета.....x....xx..x.....x..x... 6
14 417Уманский АндрейСеменова Екатерина.........x....x...x.x...... 4

 

ПIДСУМКИ КОЛА: FINAL

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWTQВсього
1 352Сєров МаркоГриценко Аліса1.01.01.03.0
2 377Сефіханов МирославБогунова Анастасія3.05.02.010.0
3 156Томілін ОлександрЧайченко Вероніка2.04.04.010.0
4 173Тесля ІванГорбань Дар`я4.03.03.010.0
5 415Жук АндрейЕгипко София5.02.05.012.0
6 170Филатов АртемСамаріна Катерина6.06.06.018.0
7 418Леута ТарасБрагинец Мария7.07.07.021.0

 

Танок: /SW/ Медленный вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
3521125561115------1.0
156225363363--6----2.0
377543135226--5----3.0
173331641444---8---4.0
415467212652---5---5.0
170656474537----5--6.0
418774727775------97.0

 

Танок: /T / Танго

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
3521316551115------1.0
415456211242-5-----2.0
173222543325--6----3.0
156315462673---5(13)---4.0
377543126456---5(14)---5.0
170667374537-----6-6.0
418774737764------97.0

 

Танок: /Q / Квикстеп

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
3521415551115------1.0
377213136236--7----2.0
173432461623--5(11)----3.0
156325343364--5(14)----4.0
415567212452---5---5.0
170656674545----5--6.0
418774727777------97.0

 

Розрахунок мiсць фiналу (параграф 10)

ПараSWT Q Всього11-21-31-41-51-61-7Мiсце
Розподiлення з 2 по 4 мiсце
3773.05.02.0 10.0-1(2.0)-----2
1562.04.04.0 10.0-1(2.0)1(2.0)----3
1734.03.03.0 10.0--2(6.0)----4

 

Сводна таблиця по всiм танцям фiналу (параграф 11)

ПараSWT Q 11-21-31-41-51-61-7Мiсце
ABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHI
Визначення 2 мiсця
377543135226543126456213136236--15(32)----2
156225363363315462673325343364--15(39)---- 

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814