Stanislav Shklyar’s Cup 2018

8-10 грудня 2018 р.Menorah Grand Palace

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

3 день (2 вiддiлення) / 10.12.18 14:50 /

 

Категорiя:
Програма:
Juveniles 1+2D / р.н. ( рокiв)/
Латино-американська
Всього пар:
клубiв:
мiст:
13 (?-13)
8
6
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
FINAL
1354Бударецький ГлібХурсова АнастасіяКропивницькийКонваліяСпiнул Iгор
2358Бабак ДенисГорбенко АлінаКропивницькийКонваліяСпiнул Iгор
3254Krankaya TimurNkoane DzhenniferTurkey  
4298Удовенко ЮрійПанасенко ПолiнаКропивницькийКонваліяСпiнул Iгор
5123Васін ВладиславГулецька АнастасіяДніпроГармоніяМартишенко Олена
6212Глаголєв МаксимГанцевська СофіяМаріупольФеєрія ДансШашков Назар
7386Балейко БогданПогреб ВладаДніпроКапельГрузинцева Ольга
Грузинцев Євген
1/2 Final
8177Степанський МаксимСоснова ВіолеттаДніпроГармоніяГловацька Світлана
9308Зімонін ВадимВолкова ЕлінаМаріупольФеєрія ДансШашков Назар
10422Шевченко ЄвгенійГулінкова ЄвгеніяДніпроТандемКухарчук Людмила
Поліщук Олеся
11404Трещов ОлександрБурдейна ОлександраОдесаПрестижРечицька Ольга
12401Зінченко ВладиславОлійник ЄлизаветаЗапорожьеГоризонтЯвыся Вадим
Явыся Ольга
13363Москаленко ПилипМоскаленко ІлонаМаріупольФеєрія ДансШашаєва Анна
Ломакін Геогій
Головний суддя:Гловацкая Светлана (Днепр)
Спортивний комiсар:Кравчук Оксана (Киев)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Ganapolskyi Anton (Germany) 1. (Sb) Самба
2. (B) Александрова Татьяна (Днепр) 2. (Ch) Ча-ча-ча
3. (C) Банковская Светлана (Южноукраинск) 3. (Rb) Румба
4. (D) Грицак Сергей (Киев) 4. (J) Джайв
5. (E) Жосан Лилия (Каменское) 
6. (F) Канонирова Инна (Днепр) 
7. (G) Мартышенко Елена (Днепр) 
8. (H) Мышко Александра (Ужгород) 
9. (I) Плодущев Александр (Днепр) 
10. (J) Спинул Игорь (Кропивницкий) 
11. (K) Шик Олег (Полтава) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChRbJ Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1 354Бударецький ГлібХурсова Анастасіяxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 43
2 358Бабак ДенисГорбенко Алінаxxxxxxxx.xxxxxxxxxx.xxxx.xxxxxx.xxxxxxxxxxxx 40
3 254Krankaya TimurNkoane Dzhenniferxxxx.xxxx.xxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxx..xxxxxx.x 38
4 298Удовенко ЮрійПанасенко Полiна.xxx.xxxxxx...x.xxx.x.x.xxxxxxxxx..x.xxxxxxx 32
5 212Глаголєв МаксимГанцевська Софія..xxx...x.xx..xx.xx.xx.xxxxxxxxxx.xxxx.x.x.x 29
6 386Балейко БогданПогреб Владаxxxxx.x..x.xxxx.x..xxxxx.xx......x.x.xxxx.x. 26
7 123Васін ВладиславГулецька Анастасія.x..xxx.x..xx...xx.x..xx..x.xxxxxxx....x.xx. 23
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
8 177Степанський МаксимСоснова Віолетта.x..x.xxxx..xx.x.xx...xxx...xx....xxx.x.x..x 22
9 308Зімонін ВадимВолкова Елінаx.xx.x.x....xxxx..xx.x...x.....x.xxxx...x.xx 21
10 422Шевченко ЄвгенійГулінкова Євгеніяx.........x..x..x...x...x..x......x.xxx...x. 12
11 404Трещов ОлександрБурдейна Олександра..x.x...x.x....x...x.x........xx............ 9
12 401Зінченко ВладиславОлійник Єлизавета.........x.........x....x.xx....x........x.. 7
13 363Москаленко ПилипМоскаленко Ілонаx....x.x.x.x.....................x.......... 6

 

ПIДСУМКИ КОЛА: FINAL

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChRbJВсього
1 354Бударецький ГлібХурсова Анастасія2.01.01.01.05.0
2 358Бабак ДенисГорбенко Аліна1.02.02.02.07.0
3 254Krankaya TimurNkoane Dzhennifer4.03.03.03.013.0
4 298Удовенко ЮрійПанасенко Полiна3.04.04.04.015.0
5 123Васін ВладиславГулецька Анастасія6.07.05.05.023.0
6 212Глаголєв МаксимГанцевська Софія5.06.06.57.024.5
7 386Балейко БогданПогреб Влада7.05.06.56.024.5

 

Танок: /Sb/ Самба

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
35811314114622-7(9)-----1.0
35422123341114-7(10)-----2.0
29836232623731--8----3.0
25443647232355---7---4.0
21264456467443---6---5.0
12377565556276-----8-6.0
38655771775567-----6-7.0

 

Танок: /Ch/ Ча-ча-ча

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
354112211311276------1.0
35822313214514-6-----2.0
25433635442333--7----3.0
29856154323741---7---4.0
38644762775466-----8(37)-5.0
21275447667652-----8(38)-6.0
12367576556275-----8(40)-7.0

 

Танок: /Rb/ Румба

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
35422221131137-8-----1.0
35811312314723-6-----2.0
25434437252244---9---3.0
29855156425512----10--4.0
12367674543365----6--5.0
21276545767651-----8(38)11(59)6.5
38643763676476-----8(38)11(59)6.5

 

Танок: /J / Джайв

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
354211111511367------1.0
35812322323513-6-----2.0
25433536232244--7----3.0
29855255514622----10--4.0
12347664445467----6--5.0
38664773676375-----7-6.0
21276447767751-----6-7.0

 

Розрахунок мiсць фiналу (параграф 10)

ПараSbChRbJ Всього11-21-31-41-51-61-7Мiсце
Розподiлення з 6 по 7 мiсце
3867.05.06.56.0 24.5-----2(11.0)-7
2125.06.06.57.0 24.5-----2(11.0)-6

 

Сводна таблиця по всiм танцям фiналу (параграф 11)

ПараSbChRbJ 11-21-31-41-51-61-7Мiсце
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
Визначення 6 мiсця
38655771775567447627754664376367647664773676375-----29- 
21264456467443754476676527654576765176447767751-----32-6

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814