Stanislav Shklyar’s Cup 2018

8-10 грудня 2018 р.Menorah Grand Palace

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

3 день (1 вiддiлення) / 10.12.18 9:50 /

 

Категорiя:
Програма:
Juniors 1D / р.н. ( рокiв)/
Європейська
Всього пар:
клубiв:
мiст:
13 (?-13)
11
7
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
FINAL
1413Мартинчук ОлександрГригоренко КсеніяДніпроТандемКухарчук Людмила
Поліщук Олеся
2411Мернов ДмитроБричка Дар'яЗнам’янкаФурор ДансВустілка Аліна
Суботін Євген
3399Львовський ВолодимирДавиденко АннаКиївРеверансКравчук Оксана
4381Кудрявцев ДенисШило ЕкатеринаДніпроБеллісімоЛогунов Максим
5217Буша ДмитроКозоріз Дар'яЮжноукраїнськНатхненняСамчинська Людмила
Рижикова Ганна
6360Ахромов В'ячеславРучкіна СофіяКропивницькийКонваліяСпiнул Iгор
1/2 Final
7370Моторний МатвійНерсісян ЛіанаКиївПарфенон-ДенсПарфенюк Євген
8362Паранчук МикитаВербенська АнастасіяМаріупольФеєрія ДансШашков Назар
Шашаєва Ганна
Ломакін Георгій
9- 10142Коцарев МихайлоМироненко ДаринаДніпроГармоніяГоловко Ольга
9- 10382Буркун АндрійКондратьєва СніжанаЮжноукраїнськНатхненняСамчинська Людмила
Юрковська Вероніка
11279Струнчиков ДаніілГерус ГаннаКостянтинівкаСучасні РитмиСавченко Євген Швидченко Василь
12373Москалюк ЯрославБраславська АнастасіяКиївПарфенон-ДенсПарфенюк Євген
13335Лісовенко АндрійНіколєнко КарінаКиївЮрісСенченко Тетяна
Сенченко Антон
Головний суддя:Гловацкая Светлана (Днепр)
Спортивний комiсар:Кравчук Оксана (Киев)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Dolghii Angela (Moldova) 1. (SW) Медленный вальс
2. (B) Ganapolskyi Anton (Germany) 2. (T) Танго
3. (C) Korotin Eduard (Estonia) 3. (VW) Венский вальс
4. (D) Santin Paolo (Italy) 4. (Q) Квикстеп
5. (E) Smirnov Vladimir (Poland) 
6. (F) Urban Natalia (Russia) 
7. (G) Банковская Светлана (Южноукраинск) 
8. (H) Савченко Евгений (Константиновка) 
9. (I) Спинул Игорь (Кропивницкий) 
10. (J) Федчишина Анастасия (Киев) 
11. (K) Широковская Александра (Харьков) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWT VWQ Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1 399Львовський ВолодимирДавиденко Аннаxxxxxxxxxxx.xxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxx 41
2 413Мартинчук ОлександрГригоренко Ксенія.xxxxxx..xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxx 40
3 411Мернов ДмитроБричка Дар'яx.x.x..xx.xxxx.xx.xxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxx.. 34
4 217Буша ДмитроКозоріз Дар'яxx.xx.xx.x.xxxxx.x.x..x.xxx.x.xxxxxxxx.x.xxx 31
5 381Кудрявцев ДенисШило Екатеринаx.x..x.x.x.xxx..x.xx.x.xx..x.x..x.xx..xxx.xx 24
6 360Ахромов В'ячеславРучкіна Софіяxxxxxx..x.xx..xxx..x.x..x.....x..x...x..xx.. 20
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
7 370Моторний МатвійНерсісян Ліанаx....x.x.xxx...xx.x...x...xxx.xx.x..xx...... 18
8 362Паранчук МикитаВербенська Анастасія.xxxx.....x...x..x..x....xx....x...xx.x...x. 15
9- 10 382Буркун АндрійКондратьєва Сніжана...x..x.....xxx..x.....x...xxx....x....x...x 13
9- 10 142Коцарев МихайлоМироненко Дарина.x...xx.xx.........xxx................xx.xxx 13
11 279Струнчиков ДаніілГерус Ганна......xx.........xx...x..x..xx..x.......x... 10
12 373Москалюк ЯрославБраславська Анастасія........x...........x..x.................... 3
13 335Лісовенко АндрійНіколєнко Каріна........x..............................x.... 2

 

ПIДСУМКИ КОЛА: FINAL

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWTVWQВсього
1 413Мартинчук ОлександрГригоренко Ксенія2.01.01.01.05.0
2 411Мернов ДмитроБричка Дар'я3.02.02.02.09.0
3 399Львовський ВолодимирДавиденко Анна1.04.04.03.012.0
4 381Кудрявцев ДенисШило Екатерина4.03.03.04.014.0
5 217Буша ДмитроКозоріз Дар'я5.05.05.05.020.0
6 360Ахромов В'ячеславРучкіна Софія6.06.06.06.024.0

 

Танок: /SW/ Медленный вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
39922114133511-7----1.0
41351243212335--8---2.0
41113521451243--7---3.0
38135362344622--6---4.0
21764436525456----8-5.0
36046655666164-----116.0

 

Танок: /T / Танго

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
41322123112243-8----1.0
41111332351122-7----2.0
38144251233531--7---3.0
39933415444315---9--4.0
21765546525454----9-5.0
36056664666666-----116.0

 

Танок: /VW/ Венский вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
41322331112234-7----1.0
41111423351143--8(15)---2.0
38143152233621--8(17)---3.0
39934215444412---10--4.0
21766544625556----7-5.0
36055666566365-----116.0

 

Танок: /Q / Квикстеп

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
41321123111232-9----1.0
41112412452141-7----2.0
39933334334413--8---3.0
38144241243524---10--4.0
21765555525665----8-5.0
36056666666356-----116.0

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814