Stanislav Shklyar’s Cup 2018

8-10 грудня 2018 р.Menorah Grand Palace

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

3 день (1 вiддiлення) / 10.12.18 9:50 /

 

Категорiя:
Програма:
Juniors 2D / р.н. ( рокiв)/
Латино-американська
Всього пар:
клубiв:
мiст:
14 (?-14)
11
7
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
FINAL
1341Юрченко ВладиславДєвяніна ВеронікаХарьковТанцевальная Студия ШироковскойШироковська Олександра
Широковський Клим
2209Geladze VakhtangMegrelisvili ElizabethGeorgia  
3355Грицаєнко ВладиславТокар ОлександраКиївTeam DanceГафонов Артем
4394Корнєєв ВолодимирКорнєєва ЮліяКиївМеридіанСальков Максим
5372Крупко ІлляМедвідь ЄлизаветаКиївПарфенон-ДенсПарфенюк Євген
6420Безручко АлександрБердо АнастасияДніпроРів’єраГубар Денис
7353Тесленко ТимофійСембай СтефаніяКиївTeam DanceГафонов Артем
1/2 Final
8238Шевченко МатвійСамойленко ДіанаДніпроКаскадАлександрова Тетяна
9141Кириченко РоманЗабияко АнастасияДніпроГармоніяГоловко Ольга
10402Стрюк ЕгорКороткова ЮлiяПавлоградВікторіяЯценко Сергiй
11387Зайцев НазарГлуховченко ИринаНікопольЛідерБузін Олександр
Шпак Олексiй
12140Данилкін ВладиславНестеренко МаргаритаДніпроГармоніяГоловко Ольга
13- 14127Воловик НиколайПросяник ЮлияДніпроГармоніяГловацкая Светлана
13- 14191Павлюк ОлексійЗайцева ЯрославаОдесаВікторіяДроздовська Галина
Багірова Маргарита
Головний суддя:Гловацкая Светлана (Днепр)
Спортивний комiсар:Кравчук Оксана (Киев)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Bankauskiene Liudmila (Lithuania) 1. (Sb) Самба
2. (B) Kavzinadze Nino (Georgia) 2. (Ch) Ча-ча-ча
3. (C) Odikadze Rozanna (Israel) 3. (Rb) Румба
4. (D) Parakhina Evgenia (Nederland) 4. (J) Джайв
5. (E) Sinevich Victor (Turkey) 
6. (F) Van Meerkerk Jeffrey (Netherlands) 
7. (G) Бузин Александр (Никополь) 
8. (H) Дроздовская Галина (Одесса) 
9. (I) Жосан Лилия (Каменское) 
10. (J) Плодущев Александр (Днепр) 
11. (K) Шик Олег (Полтава) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChRbJ Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1 341Юрченко ВладиславДєвяніна Веронікаxxxxxxxxxxxx..xxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 41
2 209Geladze VakhtangMegrelisvili Elizabethxxx.xxxxxxxxxx.x.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxx 40
3 355Грицаєнко ВладиславТокар Олександраxxxxxxxxx.xxxxxxxxxx.xxxxxxx.x..xxxxxxxxxx.x 38
4 420Безручко АлександрБердо Анастасияxxxxxx.xxxxx.x.x..xxxxx.xxxx.xxxx.xx.xx.xxxx 34
5 372Крупко ІлляМедвідь Єлизаветаx...x.x..x.xxx..xxxxxxxxxx.xxxxxxx.xx.xx..xx 30
6 353Тесленко ТимофійСембай Стефанія..xxxx...x.xxxxxxx..xx.xx.x.xx.xx..xxx.xxx.x 28
7 394Корнєєв ВолодимирКорнєєва Юлія...xxxxxx.xxx.xxxx....xx.xxxx.x..xx..xxxx... 26
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
8 238Шевченко МатвійСамойленко Діана.x.x...xxxx...x.x.xxx.....x..xxxx...xxx..xxx 22
9 141Кириченко РоманЗабияко Анастасияxx.x.x..xx...xx......x...x.x.....xx.x....xx. 16
10 402Стрюк ЕгорКороткова Юлiяxxx...xx..x.xx....xx........x.x...........x. 13
11 387Зайцев НазарГлуховченко Ирина......x.........xx..x.x.x...x..x.x.x..xx.... 12
12 140Данилкін ВладиславНестеренко Маргарита..x.........x.xx.......x................x... 6
13- 14 191Павлюк ОлексійЗайцева Ярослава..................................x......... 1
13- 14 127Воловик НиколайПросяник Юлия.......................x.................... 1

 

ПIДСУМКИ КОЛА: FINAL

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChRbJВсього
1 341Юрченко ВладиславДєвяніна Вероніка3.01.01.01.06.0
2 209Geladze VakhtangMegrelisvili Elizabeth2.02.02.02.08.0
3 355Грицаєнко ВладиславТокар Олександра1.03.04.03.011.0
4 394Корнєєв ВолодимирКорнєєва Юлія5.05.03.04.017.0
5 372Крупко ІлляМедвідь Єлизавета4.04.05.05.018.0
6 420Безручко АлександрБердо Анастасия6.06.06.06.024.0
7 353Тесленко ТимофійСембай Стефанія7.07.07.07.028.0

 

Танок: /Sb/ Самба

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
35512131133172-7(9)-----1.0
20931273211321-7(10)-----2.0
34124322427414--6----3.0
37257616545536----7(28)10-4.0
39443754354667----7(28)9-5.0
42066465662253----6--6.0
35375547776745-----6-7.0

 

Танок: /Ch/ Ча-ча-ча

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
34111223421213-8-----1.0
20933161112342-6-----2.0
35554332243151--7----3.0
37245415557525----10--4.0
39426654335676----6--5.0
42077776666464-----7-6.0
35362547774737-----6-7.0

 

Танок: /Rb/ Румба

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
341112213213116------1.0
20922152612222-9-----2.0
39434443443676---8---3.0
35553334537157---6---4.0
37247515255535----10--5.0
42066776174443-----8-6.0
35375667766764-----7-7.0

 

Танок: /J / Джайв

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
341111211211119------1.0
20922263412452-6-----2.0
35554442243336---9---3.0
39445354335575----10--4.0
37236517557643----7--5.0
42067775674224-----7(29)-6.0
35373636766767-----7(36)-7.0

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814