Stanislav Shklyar’s Cup 2018

8-10 грудня 2018 р.Menorah Grand Palace

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

3 день (1 вiддiлення) / 10.12.18 9:50 /

 

Категорiя:
Програма:
Juniors 2D / р.н. ( рокiв)/
Європейська
Всього пар:
клубiв:
мiст:
14 (?-14)
11
9
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
FINAL
1341Юрченко ВладиславДєвяніна ВеронікаХарьковТанцевальная Студия ШироковскойШироковська Олександра
Широковський Клим
2372Крупко ІлляМедвідь ЄлизаветаКиївПарфенон-ДенсПарфенюк Євген
3369Нехаєв ІванЮрченко АнастасіяКиївПарфенон-ДенсПарфенюк Євген
4209Geladze VakhtangMegrelisvili ElizabethGeorgia  
5346Винник ІванПояркова ДаріяЗнам’янкаФурор ДансВустілка Аліна
Суботін Євген
6313Колесніков ПавлоНікулічева Дар`яКостянтинівкаСучасні РитмиСавченко Євген Швидченко Василь
7420Безручко АлександрБердо АнастасияДніпроРів’єраГубар Денис
8141Кириченко РоманЗабияко АнастасияДніпроГармоніяГоловко Ольга
1/2 Final
9402Стрюк ЕгорКороткова ЮлiяПавлоградВікторіяЯценко Сергiй
10418Леута ТарасБрагинец МарияКам’янськеЛілеяЛілія Жосан
Виталий Жосан
11353Тесленко ТимофійСембай СтефаніяКиївTeam DanceГафонов Артем
12191Павлюк ОлексійЗайцева ЯрославаОдесаВікторіяДроздовська Галина
Багірова Маргарита
13- 14127Воловик НиколайПросяник ЮлияДніпроГармоніяГловацкая Светлана
13- 14140Данилкін ВладиславНестеренко МаргаритаДніпроГармоніяГоловко Ольга
Головний суддя:Гловацкая Светлана (Днепр)
Спортивний комiсар:Кравчук Оксана (Киев)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Bankauskiene Liudmila (Lithuania) 1. (SW) Медленный вальс
2. (B) Kavzinadze Nino (Georgia) 2. (T) Танго
3. (C) Odikadze Rozanna (Israel) 3. (VW) Венский вальс
4. (D) Parakhina Evgenia (Nederland) 4. (Q) Квикстеп
5. (E) Sinevich Victor (Turkey) 
6. (F) Van Meerkerk Jeffrey (Netherlands) 
7. (G) Бузин Александр (Никополь) 
8. (H) Дроздовская Галина (Одесса) 
9. (I) Жосан Лилия (Каменское) 
10. (J) Плодущев Александр (Днепр) 
11. (K) Шик Олег (Полтава) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWT VWQ Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1 341Юрченко ВладиславДєвяніна Веронікаxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 44
2 372Крупко ІлляМедвідь Єлизаветаxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 43
3 369Нехаєв ІванЮрченко Анастасіяxxxxx.xxxxx..xxxxxxxx.xxxxx.x.xxxx.xxxxxxxxx 37
4 420Безручко АлександрБердо Анастасияxx..xxxx.xxx...xxxx.xx...xxxxxxx..x...xxxxxx 29
5- 6 346Винник ІванПояркова Даріяx.xx.xxxx...xxx.xxxxx.x..x..xx...xx.xxxxxxx. 28
5- 6 209Geladze VakhtangMegrelisvili Elizabethxxx.xxx.x.xxxx..xx...xxxx.xxxxx.xxxx...x...x 28
7- 8 313Колесніков ПавлоНікулічева Дар`яx..x.x..xxxxxxxx....xx.xxx.x.x.xx..xxxx...xx 26
7- 8 141Кириченко РоманЗабияко Анастасия.xxxxx.xxx.x..xx...x.xxxxxxx..xx.x..xx..xx.. 26
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
9 402Стрюк ЕгорКороткова Юлiя.xxxx.xx.xx......xx..x..x.x.xx..xx..xxxx..xx 23
10 418Леута ТарасБрагинец Мария........x...x.....xxx.xx...x..xx..xx....xx.. 14
11 353Тесленко ТимофійСембай Стефанія...........x.xxxx..x............x.xx........ 9
12 191Павлюк ОлексійЗайцева Ярослава............x............................... 1
13- 14 140Данилкін ВладиславНестеренко Маргарита............................................ 0
13- 14 127Воловик НиколайПросяник Юлия............................................ 0

 

ПIДСУМКИ КОЛА: FINAL

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWTVWQВсього
1 341Юрченко ВладиславДєвяніна Вероніка1.01.01.01.04.0
2 372Крупко ІлляМедвідь Єлизавета2.02.02.02.08.0
3 369Нехаєв ІванЮрченко Анастасія3.03.05.03.014.0
4 209Geladze VakhtangMegrelisvili Elizabeth4.05.04.04.017.0
5 346Винник ІванПояркова Дарія6.04.03.06.019.0
6 313Колесніков ПавлоНікулічева Дар`я5.06.08.07.026.0
7 420Безручко АлександрБердо Анастасия7.08.07.05.027.0
8 141Кириченко РоманЗабияко Анастасия8.07.06.08.029.0

 

Танок: /SW/ Медленный вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 71 - 8
341121121112127-------1.0
37244241222121-8------2.0
36921323836333--9-----3.0
20933488545886----6(24)---4.0
31356555787744----6(28)---5.0
34665736363478-----8--6.0
42087674658555-----7--7.0
14178867474667------9-8.0

 

Танок: /T / Танго

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 71 - 8
341311112111128-------1.0
37262222127221-9------2.0
36917333735334--7-----3.0
34658646352475----7---4.0
20924488548883----6(22)---5.0
31383754864557----6(26)---6.0
14145867486666-----8--7.0
42076575673748-----6--8.0

 

Танок: /VW/ Венский вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 71 - 8
341131111111129-------1.0
37251222234231-7------2.0
34638547343363---7----3.0
20922388555486----7---4.0
36947636826524----6(20)---5.0
14164455477675----6(27)---6.0
42086773662858-----6--7.0
31375864788747------8-8.0

 

Танок: /Q / Квикстеп

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 71 - 8
341151212111127-------1.0
37242212133221-8------2.0
36936833524336--6-----3.0
20924488448884---6----4.0
42083564662545----7(28)---5.0
34658657355463----7(30)---6.0
31371375877757------10-7.0
14167746786678------9-8.0

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814