Stanislav Shklyar’s Cup 2018

8-10 грудня 2018 р.Menorah Grand Palace

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

2 день (2 вiддiлення) / 09.12.18 /

 

Категорiя:
Програма:
Youth+Adults C / р.н. ( рокiв)/
Європейська
Всього пар:
клубiв:
мiст:
4 (?-4)
4
3
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
FINAL
1207Толстиков IгорШабанова ОленаДніпроАстраКрасношлик Олександр
2201Харитонов ІлляКаніфольська ЮліяПервомайськНатхненняБесараб Віталій
3139Мамадалієв СтаніславРубанова КатеринаДніпроГармоніяГоловко Ольга
4285Поперека ДанилТалалаева ДiанаКостянтинівкаСучасні РитмиШвидченко Василь Савченко Євген
Головний суддя:Гловацкая Светлана (Днепр)
Спортивний комiсар:Кравчук Оксана (Киев)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: FINAL

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Александрова Татьяна (Днепр) 1. (SW) Медленный вальс
2. (B) Бузин Александр (Никополь) 2. (T) Танго
3. (C) Дроздовская Галина (Одесса) 3. (VW) Венский вальс
4. (D) Жосан Лилия (Каменское) 4. (F) Фокстрот
5. (E) Красношлык Александр (Днепр) 5. (Q) Квикстеп
6. (F) Мартышенко Елена (Днепр) 
7. (G) Плодущев Александр (Днепр) 
8. (H) Полуляхов Сергей (Харьков) 
9. (I) Сальков Максим (Київ) 
10. (J) Спинул Игорь (Кропивницкий) 
11. (K) Федчишина Анастасия (Киев) 
12. (L) Цихановский Валерий (Харьков) 
13. (M) Штельмах Виталий (Верхньодніпровськ) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWTVWFQВсього
1 207Толстиков IгорШабанова Олена1.01.01.01.01.05.0
2 201Харитонов ІлляКаніфольська Юлія2.02.02.02.02.010.0
3 139Мамадалієв СтаніславРубанова Катерина3.03.03.03.03.015.0
4 285Поперека ДанилТалалаева Дiана4.04.04.04.04.020.0

 

Танок: /SW/ Медленный вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 4
207111111121122110---1.0
2012323232122312-9--2.0
1393232324333133--12-3.0
2854444443444444---134.0

 

Танок: /T / Танго

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 4
207111111111112112---1.0
2012222232322213-10--2.0
1393333323233332--13-3.0
2854444444444444---134.0

 

Танок: /VW/ Венский вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 4
207111311111111112---1.0
2012321232323323-7(13)--2.0
1393232323232232-7(14)--3.0
2854444444444444---134.0

 

Танок: /F / Фокстрот

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 4
207112311111211110---1.0
2012211332221222-11--2.0
1393332223333333--13-3.0
2854444444444444---134.0

 

Танок: /Q / Квикстеп

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 4
20711121111122129---1.0
2012221232321323-9--2.0
1393333323233131--13-3.0
2854444444444444---134.0

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814