Stanislav Shklyar’s Cup 2018

8-10 грудня 2018 р.Menorah Grand Palace

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

3 день (1 вiддiлення) / 10.12.18 9:50 /

 

Категорiя:
Програма:
Juniors 1 Rising Stars / р.н. ( рокiв)/
Латино-американська
Всього пар:
клубiв:
мiст:
8 (?-8)
6
2
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
FINAL
1111Кадиров МаратСурова КсеніяДніпроГармоніяМартишенко Олена
2101Рогоза ВадимБардон АлінаДніпроГармоніяГловацкая Светлана
3267Шклярський ВладиславАбдулліна КаринаЮжноукраїнськНатхненняСамчинська Людмила
Рижикова Ганна
4208Кравцов СвятославБухинник ЕкатеринаДніпроГалатеяКанонірова Інна
Минасян Нелсон
5405Агеев МатвейШтепа ДарьяДніпроDnipro DanceКравченко Інна
Харьков Вадим
6413Мартинчук ОлександрГригоренко КсеніяДніпроТандемКухарчук Людмила
Поліщук Олеся
1/2 Final
7381Кудрявцев ДенисШило ЕкатеринаДніпроБеллісімоЛогунов Максим
8382Буркун АндрійКондратьєва СніжанаЮжноукраїнськНатхненняСамчинська Людмила
Юрковська Вероніка
Головний суддя:Гловацкая Светлана (Днепр)
Спортивний комiсар:Кравчук Оксана (Киев)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Bankauskiene Liudmila (Lithuania) 1. (Sb) Самба
2. (B) Ganapolskyi Anton (Germany) 2. (Ch) Ча-ча-ча
3. (C) Korotin Eduard (Estonia) 3. (Rb) Румба
4. (D) Santin Paolo (Italy) 4. (Pd) Пасодобль
5. (E) Smirnov Vladimir (Poland) 5. (J) Джайв
6. (F) Urban Natalia (Russia) 
7. (G) Дроздовская Галина (Одесса) 
8. (H) Канонирова Инна (Днепр) 
9. (I) Плодущев Александр (Днепр) 
10. (J) Широковская Александра (Харьков) 
11. (K) Штельмах Виталий (Верхньодніпровськ) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChRbPdJ Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1 111Кадиров МаратСурова Ксеніяxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 54
2 208Кравцов СвятославБухинник Екатеринаxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxx 53
3- 4 101Рогоза ВадимБардон Аліна.xxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.x 52
3- 4 267Шклярський ВладиславАбдулліна Каринаxxxxxxxxxxx.xxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxx 52
5 413Мартинчук ОлександрГригоренко Ксеніяxxxxxxxxxxxxxx.xxxx.xxxxx.xxx.xxxxxx.xxxx.xx.xxxxxxx.x. 46
6 405Агеев МатвейШтепа Дарьяxx..xxxxxxxxx.xxxxx.xx.x.xxxxxxxx.xxx.xxxxxxxx.xxxx.xxx 45
Пари, не вибранi для участi в наступному турi 
7 381Кудрявцев ДенисШило Екатерина..x...x....x.xxx...x..x.xx.......x..xx...xx.x...x..xxxx 21
8 382Буркун АндрійКондратьєва Сніжанаx..x.x..x..........x.........x................x........ 7

 

ПIДСУМКИ КОЛА: FINAL

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChRbPdJВсього
1 111Кадиров МаратСурова Ксенія1.02.01.01.01.06.0
2 101Рогоза ВадимБардон Аліна2.01.02.03.02.010.0
3 267Шклярський ВладиславАбдулліна Карина3.03.03.02.03.014.0
4 208Кравцов СвятославБухинник Екатерина4.04.04.04.04.020.0
5 405Агеев МатвейШтепа Дарья5.05.05.56.06.027.5
6 413Мартинчук ОлександрГригоренко Ксенія6.06.05.55.05.027.5

 

Танок: /Sb/ Самба

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
11113322322121-8----1.0
10122113113432-7----2.0
26741246234213--7---3.0
20836431441345---9--4.0
40565655656554----7-5.0
41354564565666----6-6.0

 

Танок: /Ch/ Ча-ча-ча

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
101122111133616-----1.0
11123332421122-7----2.0
26741146234213--7---3.0
20836523342435--6---4.0
40555655556544----9-5.0
41364464665656-----116.0

 

Танок: /Rb/ Румба

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
11123221422112-9----1.0
10112112213363-7----2.0
26741345136221--7---3.0
20834633341445---9--4.0
40566556554536----7(32)11(56)5.5
41355464665654----7(32)11(56)5.5

 

Танок: /Pd/ Пасодобль

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
11112322312122-9----1.0
26741145134211-6----2.0
10123213223353--10---3.0
20834534441435---9--4.0
41355461665664----6-5.0
40566656556546-----116.0

 

Танок: /J / Джайв

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
11112321212113-9----1.0
10121112123342-8----2.0
26746245336221--6(13)---3.0
20833633541434--6(16)---4.0
41354454665656----7(32)-5.0
40565566454565----7(33)-6.0

 

Розрахунок мiсць фiналу (параграф 10)

ПараSbChRbPdJ Всього11-21-31-41-51-6Мiсце
Розподiлення з 5 по 6 мiсце
4055.05.05.56.06.0 27.5----2(10.0)-5
4136.06.05.55.05.0 27.5----2(10.0)-6

 

Сводна таблиця по всiм танцям фiналу (параграф 11)

ПараSbChRbPdJ 11-21-31-41-51-6Мiсце
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
Визначення 5 мiсця
4056565565655455655556544665565545366665655654665566454565----35-5
4135456456566664464665656554646656545546166566454454665656----31- 

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814