Stanislav Shklyar’s Cup 2018

8-10 грудня 2018 р.Menorah Grand Palace

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

2 день (1 вiддiлення) / 09.12.18 9:45 /

 

Категорiя:
Програма:
Juniors 1 Rising Stars / р.н. ( рокiв)/
Європейська
Всього пар:
клубiв:
мiст:
7 (?-7)
4
4
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
FINAL
1266Ольховік АндрійКорнишева КаринаЮжноукраїнськНатхненняСамчинська Людмила
Рижикова Ганна
2111Кадиров МаратСурова КсеніяДніпроГармоніяМартишенко Олена
3268Краснянський ОлександрСкляренко ДаринаЮжноукраїнськНатхненняСамчинська Людмила
Рижикова Ганна
4101Рогоза ВадимБардон АлінаДніпроГармоніяГловацкая Светлана
5172Василенко ІванНовікова АнастасіяДніпроГармоніяБабій Андрій
6240Боцула ПетроГерасименко СофіяКропивницькийКонваліяСпiнул Iгор
7277Сидоренко ГлібОмельченко ВладаКостянтинівкаСучасні РитмиСавченко Євген Швидченко Василь
Головний суддя:Гловацкая Светлана (Днепр)
Спортивний комiсар:Кравчук Оксана (Киев)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: FINAL

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Caruso Salvatore (Italy) 1. (SW) Медленный вальс
2. (B) Ganapolskyi Anton (Germany) 2. (T) Танго
3. (C) Kandelaki Vano (Georgia) 3. (VW) Венский вальс
4. (D) Koncevskis Mario (Latvia) 4. (F) Фокстрот
5. (E) Pastor Martin (Germany) 5. (Q) Квикстеп
6. (F) Smirnov Vladimir (Poland) 
7. (G) Tovstashova Natalia (Belarus) 
8. (H) Van Meerkerk Jeffrey (Netherlands) 
9. (I) Банковская Светлана (Южноукраинск) 
10. (J) Красношлык Алена (Днепр) 
11. (K) Плодущев Александр (Днепр) 
12. (L) Спинул Игорь (Кропивницкий) 
13. (M) Федчишина Анастасия (Киев) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWTVWFQВсього
1 266Ольховік АндрійКорнишева Карина1.01.01.01.03.07.0
2 111Кадиров МаратСурова Ксенія2.02.02.02.02.010.0
3 268Краснянський ОлександрСкляренко Дарина5.03.03.03.01.015.0
4 101Рогоза ВадимБардон Аліна3.04.04.04.04.019.0
5 172Василенко ІванНовікова Анастасія4.05.05.05.05.024.0
6 240Боцула ПетроГерасименко Софія6.06.06.06.06.030.0
7 277Сидоренко ГлібОмельченко Влада7.07.07.07.07.035.0

 

Танок: /SW/ Медленный вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
2666111111423465-7-----1.0
1114454263112131--8(14)----2.0
1013243354741323--8(20)----3.0
1721377522265272--7----4.0
2687522445534646---7---5.0
2405665636656514----7--6.0
2772736777377757------137.0

 

Танок: /T / Танго

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
2661123111334413-7(8)-----1.0
1114334242111131-7(9)-----2.0
2683611363523552--8----3.0
1015242455452244---9---4.0
1722466524265375----9--5.0
2407557636746626-----10-6.0
2776775777677767------137.0

 

Танок: /VW/ Венский вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
2661121121542412-10-----1.0
1114342362111131-7-----2.0
2683413213324653--9----3.0
1015234444233245---11---4.0
1722666535465364----8--5.0
2407555656656526----7--6.0
2776777777777777------137.0

 

Танок: /F / Фокстрот

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
2661122111442612-10-----1.0
1114331352121123-7-----2.0
2682413223514551--8----3.0
1015244434263335---10---4.0
1723556545336274----10--5.0
2407665666655446-----12-6.0
2776777777777767------137.0

 

Танок: /Q / Квикстеп

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
2682411214323512-8-----1.0
1116232331111143-7(9)-----2.0
2661123142444251-7(10)-----3.0
1014344425232325--7----4.0
1723557563566464----8--5.0
2407665656755636-----11-6.0
2775776777677777------137.0

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814