Stanislav Shklyar’s Cup 2018

8-10 грудня 2018 р.Menorah Grand Palace

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

2 день (1 вiддiлення) / 09.12.18 9:45 /

 

Категорiя:
Програма:
Juniors 2 Rising Stars / р.н. ( рокiв)/
Європейська
Всього пар:
клубiв:
мiст:
13 (?-13)
11
4
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
FINAL
1200Балашов МикитаКазарян МаргаритаКиївРеверансКравчук Оксана
219Задирака ОлександрЧервінська-Івашура ОленаКиївЮрісСенченко Тетяна
3307Красношлик ОлександрЛукінова ТетянаДніпроАстраКрасношлик Олександр
4181Каплун ВладиславТкаченко КсеніяДніпроГармоніяГловацька Світлана
5304Седлеренко РоманСай ДаринаДніпроЛінія танцюНікітін Максім
Тополевська Ольга
6195Близнюк ІлляРуденко СтефаніяКиївАматор-Спорт-ДансКеба Мирослав
Кеба Алла
Торошанко Олександр
Тіщенко Олексій
Тіщенко Марія
1/2 Final
7293Портянов ДанилоНікітіна НадіяДніпроАстраКрасношлик Олександр
8271Савон НікітаСитенко ЯрославаДніпроКапельГрузинцева Ольга
Грузинцев Євген
9203Арсентьєв МикитаЧаркіна ОлександраМаріупольФеєрія ДансШашков Назар
10209Geladze VakhtangMegrelisvili ElizabethGeorgia  
11238Шевченко МатвійСамойленко ДіанаДніпроКаскадАлександрова Тетяна
12274Свитонько БогданМедведева НадеждаДніпроПроденсПлодущев Олександр
13105Сімонов РоманШуляцька МаріяДніпроГармоніяБабій Андрій
Головний суддя:Гловацкая Светлана (Днепр)
Спортивний комiсар:Кравчук Оксана (Киев)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Bankauskiene Liudmila (Lithuania) 1. (SW) Медленный вальс
2. (B) Dolghii Angela (Moldova) 2. (T) Танго
3. (C) Gachechiladze George (Georgia) 3. (VW) Венский вальс
4. (D) Kavzinadze Nino (Georgia) 4. (F) Фокстрот
5. (E) Mayes Danise (England) 5. (Q) Квикстеп
6. (F) Parakhina Evgenia (Nederland) 
7. (G) Santin Paolo (Italy) 
8. (H) Александрова Татьяна (Днепр) 
9. (I) Бузин Александр (Никополь) 
10. (J) Жосан Лилия (Каменское) 
11. (K) Полуляхов Сергей (Харьков) 
12. (L) Сенченко Юрий (Киев) 
13. (M) Цихановский Валерий (Харьков) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWT VWF Q Всього
ABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLM
1 307Красношлик ОлександрЛукінова Тетянаxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxx.xx.xxxxxx 60
2 19Задирака ОлександрЧервінська-Івашура Олена.xx.xxxxxxxxxxx.xxxxxx.xxxx.xxxxxxxxxxxx..xxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxx 57
3 200Балашов МикитаКазарян Маргаритаxx..xxxxx.xxxxx..xxx.x.xxxxxx.xxxxxxxxxx...xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 54
4 181Каплун ВладиславТкаченко Ксеніяxxxx.xxxxx.xxxxx.x..xxx.xxxxx....xxxxxxxxx....xxxxxxxxxx.x.xxxxxx 49
5 195Близнюк ІлляРуденко Стефаніяx.xxxx..xxxx...xx.x....x.xxx..xxx....x.xxxxxxx...xxxxx.xxx....xxx 38
6 304Седлеренко РоманСай Даринаx...x....x.xx.xxx..x.xxxx..x...x..xx.xx.xx...x.x..x..xxxx.x.x..x. 31
Пари, не вибранi для участi в наступному турi 
7 293Портянов ДанилоНікітіна Надія.x....xx.xx.x......xxxxx.xx.....xxx.x.x.x....xxx...........x.xx.. 25
8 271Савон НікітаСитенко Ярослава.x.xxxx..........xx...x......xx.x...x......xx...xx.x....xxx.xx..x 23
9 203Арсентьєв МикитаЧаркіна Олександра.............x.x.x..x.x.....x.xxx..x.....xxxxx..x.....xx..x...... 19
10 209Geladze VakhtangMegrelisvili Elizabethx.xx.........x.xx..........xxx..........xxx.........x.x.......... 14
11 238Шевченко МатвійСамойленко Діана..x...xx...........xx............x............x...........xx..... 9
12 274Свитонько БогданМедведева Надежда........x.........x.....x....x.........x..x...................... 6
13 105Сімонов РоманШуляцька Марія...x......x...x.x............x................................... 5

 

ПIДСУМКИ КОЛА: FINAL

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWTVWFQВсього
1 200Балашов МикитаКазарян Маргарита3.01.01.02.01.08.0
2 19Задирака ОлександрЧервінська-Івашура Олена1.02.02.03.03.011.0
3 307Красношлик ОлександрЛукінова Тетяна2.03.03.01.02.011.0
4 181Каплун ВладиславТкаченко Ксенія4.05.04.04.04.021.0
5 304Седлеренко РоманСай Дарина5.04.06.05.06.026.0
6 195Близнюк ІлляРуденко Стефанія6.06.05.06.05.028.0

 

Танок: /SW/ Медленный вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
194451212232312-8----1.0
3071114344111243-7(8)----2.0
2003242131325131-7(10)----3.0
1812333666443525---8--4.0
3046526553654654----9-5.0
1955665425566466----7-6.0

 

Танок: /T / Танго

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
2002342121215121-10----1.0
194463212333312--10---2.0
3073114354121243--9---3.0
3046526433644534---8--4.0
1811231665452656----9-5.0
1955655546566465----8-6.0

 

Танок: /VW/ Венский вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
2004115221315121-9(12)----1.0
193254112122312-9(14)----2.0
3071433356231254--8---3.0
1812321464453646---9--4.0
1955642545566465----9-5.0
3046566633644533----8-6.0

 

Танок: /F / Фокстрот

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
3071121345111243-8(10)----1.0
2004314221325121-8(12)----2.0
192463112232312-8(13)----3.0
1813235564443556---7--4.0
3046556453654635----9-5.0
1955642636566464----7-6.0

 

Танок: /Q / Квикстеп

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
2002233121234121-9----1.0
3073121342121233-8----2.0
191464214312312-7----3.0
1814315466443654---8--4.0
1955542535566466----9-5.0
3046656653655545----8-6.0

 

Розрахунок мiсць фiналу (параграф 10)

ПараSWT VWF Q Всього11-21-31-41-51-6Мiсце
Розподiлення з 2 по 3 мiсце
191.02.02.03.03.0 11.0-3(5.0)----2
3072.03.03.01.02.0 11.0-3(5.0)----3

 

Сводна таблиця по всiм танцям фiналу (параграф 11)

ПараSWT VWF Q 11-21-31-41-51-6Мiсце
ABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLM
Визначення 2 мiсця
1944512122323124463212333312325411212231224631122323121464214312312-37----2
30711143441112433114354121243143335623125411213451112433121342121233-33---- 

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814