Stanislav Shklyar’s Cup 2018

8-10 грудня 2018 р.Menorah Grand Palace

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

2 день (2 вiддiлення) / 09.12.18 /

 

Категорiя:
Програма:
Youth+Adults Rising Stars / р.н. ( рокiв)/
Латино-американська
Всього пар:
клубiв:
мiст:
23 (?-23)
17
10
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
FINAL
163De Zotti AlbertoDal Cason MarinaItaly  
254Silagadze GiorgiGasishvili TamtaGeorgia  
346Кочєтов ДенисЖученко ЛіліанаХарківКуражПолуляхова Ольга Та Сергій
4322Scherbak AlexandrKutana ElizavetaМаріупольШармФедорова Татяна
57Karnaukh MaksymMalakmadze KristinaGeorgia  
6325Камишан АнтонРезяпова АрінаДніпроШкола ЄжовойЄжова Олена
1/2 Final
753Чумаченко ЄвгенійГринник АнастасіяКиївАматор-Спорт-ДансКеба Мирослав
Кеба Алла
Тіщенко Олексій
Тіщенко Марія
850Жемелко ВолодимирВантух СофіяЛьвівБравоВодолазька Поліна
9- 1048Кльокта ДаниїлГоршкова ГаннаКиївРеверансКравчук Оксана
9- 1049Іванишин АнтонЛитвинович АннаКиївБоді ФітЯременко Iгор
1174Ятченко АндрійБойко МаріяКиївЮрісСенченко Тетяна
1267Lazarishvili RamaziChigladze LiziGeorgia  
1/4 Final
13312Радченко СергійПрокоп'єва СофіяДніпроГармоніяБабій Андрій
1445Сєрков ЄвгенНіконова ЄкатеринаХарківКуражПолуляхова Ольга Та Сергій
154Малий АртемКашина АнастасіяДніпроГармоніяБабій Андрій
1664Canessa LucaCorucci ValeriaNetherlandsBallomania 
17318Постовіт КостянтинМамчур ІринаОдесаМаестроКапустинський Дмитро
Сікорська Євгенія
18323Бушляк ОлександрКоритько Дар'яКропивницькийКонваліяСпiнул Iгор
19321Суботін ІванДонцова ЄлизаветаКропивницькийКонваліяСпiнул Iгор
20317Ямпольський ЕдуардСероїжко Дар'яОдесаМаестроКапустинський Дмитро
Сікорська Євгенія
21326Крупко МикитаПоліщук ПолінаДніпроТандемКухарчук Людмила
Поліщук Олеся
22320Балейко АртемЛошкарева АнастасияДніпроКапельГрузинцева Ольга
Грузинцев Євген
2313Volpi SamueleAngelini ChiaraItalyA.S.D. BallomaniaSalvatore Caruso
Головний суддя:Гловацкая Светлана (Днепр)
Спортивний комiсар:Кравчук Оксана (Киев)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/4 Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Gachechiladze George (Georgia) 1. (Sb) Самба
2. (B) Ganapolskyi Anton (Germany) 2. (Ch) Ча-ча-ча
3. (C) Odikadze Rozanna (Israel) 3. (Rb) Румба
4. (D) Parakhina Evgenia (Nederland) 4. (Pd) Пасодобль
5. (E) Santin Paolo (Italy) 5. (J) Джайв
6. (F) Александрова Татьяна (Днепр) 
7. (G) Мышко Александра (Ужгород) 
8. (H) Полуляхов Сергей (Харьков) 
9. (I) Сальков Максим (Київ) 
10. (J) Сенченко Юрий (Киев) 
11. (K) Спинул Игорь (Кропивницкий) 
12. (L) Федчишина Анастасия (Киев) 
13. (M) Штельмах Виталий (Верхньодніпровськ) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChRbPdJ Всього
ABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLM
1 54Silagadze GiorgiGasishvili Tamtaxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 63
2 46Кочєтов ДенисЖученко Ліліанаxxxx.x.xxxxxxxx.x.x.xx.xxx.x.x.xxxxxxxxxxxxxxxxx..xxxxxxxxxxxxxxx 54
3- 4 325Камишан АнтонРезяпова Аріна.xxxx...xxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxx.x.xxxxx.xxxx.x.xxxxxxxxxxxx..xxx. 52
3- 4 63De Zotti AlbertoDal Cason Marinaxxxxxxxx.x..xxxx.xxxx.x.xxxxxxxxxx.x.xxxxxxxxxx.x.xxxxx.xxxx.x.xx 52
5 322Scherbak AlexandrKutana Elizavetaxx..xx.xxxxx.xx..xxx.xxxxxxx.xxxxxxxx.x.x.xxx.xxxx.xxxxx.xx.xxxxx 50
6 53Чумаченко ЄвгенійГринник Анастасія.xx.xxxxxx.xx.xx.xx.xx.xxx.xxx.x.xx.xxx.xxxxx.xx.xxxxxxxxx.xx.xxx 49
7 7Karnaukh MaksymMalakmadze Kristinax.xxxxxx.xx.xxxxx....xx..xx.xx.x.xxxx.xx.xxx.xxxxxxxx.x.x...xxx.x 44
8- 9 48Кльокта ДаниїлГоршкова Ганна...xx.xxxx.x...x.xxxxxx.x.....xxxxxx.x.xx.xxxxx.x.x.x..xxxxx.xxxx 41
8- 9 74Ятченко АндрійБойко Маріяxxx..x.xxxxx.xx..xx.xxx.x.x.x..xx.xx.xxxxx..x..xx.xxx.x..x.xxx.xx 41
10- 11 49Іванишин АнтонЛитвинович Аннаxx.xx.xxxxxx.x.xx...xxxxx.xxxx..xxx..x..xx...x.xx.x..xxxx.x.x..xx 40
10- 11 67Lazarishvili RamaziChigladze Lizixxx..xx.x.x.xxxxxxxx...xxxxxx.x.x.x...xxxx...xxxxx.xx.x...x.xx..x 40
12 50Жемелко ВолодимирВантух Софіяx.x.xxx.x.xxx.xx..xx.x.x.x..x.xxx.x.xx.x...xxx.x.x...xxx.xxxx..x. 37
Пари, не вибранi для участi в наступному турi 
13 312Радченко СергійПрокоп'єва Софія.x....x.x.x.xxx.xxxxxx..xx.x..x.x.x..x..xx.xxxxx..x..x....xxx.x.. 33
14 45Сєрков ЄвгенНіконова Єкатерина.xx..x.xxxxx...x..x.xxxxx......x.x.xxx...x..x.x.xx....x..x.xxxxx. 32
15 4Малий АртемКашина Анастасія...x.xxx.x..xx....xx..x..x.xx...x..x..x.....xx.xx.xx.x...xxx.x..x 28
16 64Canessa LucaCorucci Valeriaxx.xx.x.....xx..xx.x..x...x.xxx..x.xx.xx...x..x....xx...x.x.....x 27
17 318Постовіт КостянтинМамчур Іринаx.....xx...x..xxx..x.....xxx.xxx.x...x....x......xx..x.x....x..x. 23
18 323Бушляк ОлександрКоритько Дар'яx..xx...........xx.x..xx..x..xx..x.xx..x..x..x...x.....xx.....x.. 21
19 321Суботін ІванДонцова Єлизавета..xx.....xxxx..xx......x....xx......x.....x...x.xx.....x......x.. 18
20 317Ямпольський ЕдуардСероїжко Дар'я...x.x..........x.........x..x.x........x.x.x.......x..xxx.x.x... 15
21 326Крупко МикитаПоліщук Поліна..x.x............x..x......x..........xx...x.......x.x..x..x..... 12
22 320Балейко АртемЛошкарева Анастасия....................x..x......x.....x..x.x.......x............x.. 8
23 13Volpi SamueleAngelini Chiara................................................................. 0

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChRbPdJ Всього
ABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLMABCDEFGHIJKLM
1 54Silagadze GiorgiGasishvili Tamtaxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxx.xxxxxxxxxxx.xxxxxxxxx.xx.xx 60
2 63De Zotti AlbertoDal Cason Marinaxxxxx.xx.x.xxxxxxx..x.x.xxxxx.xx.x.xxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxx..xxxx 52
3- 4 46Кочєтов ДенисЖученко Ліліана.x.x.xxxx.x.x.x...xxxxxxxx.x.x.xxx..xxx.x...x.xx.xxx...x.x.x.xxxx 39
3- 4 322Scherbak AlexandrKutana Elizavetax.xxx...xxxxxxxxx.xx.x.x....xxx...xxxx...xxx..xxxx.x..xx..x.xxx.x 39
5 7Karnaukh MaksymMalakmadze Kristinax.x.x.xxxx..xx.x.xxx.xxx.xx.x.x.x.xxx.xx..xx...xx..xx...xx..xxx.x 38
6 325Камишан АнтонРезяпова Аріна.xxx..x..xxxx.xxx.....x.xx.xxx...x.x.x..xxxxx...xxx..xxxxxx....xx 36
Пари, не вибранi для участi в наступному турi 
7 53Чумаченко ЄвгенійГринник Анастасія.x..xx.xx.xx.....x..x..xx.....xx..x..x........xx.xx.....x..xx.xx. 24
8 50Жемелко ВолодимирВантух Софія.....xx...x.......xx.x.x..x...xxx.x.x.x.....xx.x.x.......xxxx.x.. 23
9- 10 48Кльокта ДаниїлГоршкова Ганна....xx.x...x....xx..x...x....x.xxx...xx......x....x..x..x.xx...x. 21
9- 10 49Іванишин АнтонЛитвинович Анна...x....x....x..xx........xx.x..xxx....xx.x..x......xxxx...xx.... 21
11 74Ятченко АндрійБойко Маріяx.x..x...x........x.xxx..x.....x...x...x.x.xx.x.x...x........x... 19
12 67Lazarishvili RamaziChigladze Lizixx...........xxx...x......xxx..........xxx...x.....xxxx....x..... 18

 

ПIДСУМКИ КОЛА: FINAL

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChRbPdJВсього
1 63De Zotti AlbertoDal Cason Marina2.01.02.01.01.07.0
2 54Silagadze GiorgiGasishvili Tamta1.02.01.02.02.08.0
3 46Кочєтов ДенисЖученко Ліліана5.04.04.03.04.020.0
4 322Scherbak AlexandrKutana Elizaveta3.03.06.04.05.021.0
5 7Karnaukh MaksymMalakmadze Kristina4.06.03.06.03.022.0
6 325Камишан АнтонРезяпова Аріна6.05.05.05.06.027.0

 

Танок: /Sb/ Самба

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
542223223323542-7----1.0
631152131461435--8---2.0
3223534642512253--7---3.0
74645454244364---9--4.0
466466516136121---7--5.0
3255311365655616----9-6.0

 

Танок: /Ch/ Ча-ча-ча

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
631262121462426-8----1.0
542123332323632--12---2.0
3223534653611153--7---3.0
466356416136241---8--4.0
3254411265545515---7(17)--5.0
75645544254364---7(25)--6.0

 

Танок: /Rb/ Румба

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
541223331233521-7(11)12---1.0
632152122351636-7(11)9---2.0
73644643544364---9--3.0
466466416116142---8--4.0
3255311255465415---7(16)--5.0
3224535564622253---7(20)--6.0

 

Танок: /Pd/ Пасодобль

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
632241121252424-9----1.0
541123232334542--10---2.0
466366416113231--8---3.0
3223535653621353--7---4.0
3254412345566616---7--5.0
75654564445165----10-6.0

 

Танок: /J / Джайв

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
631142123162422-9----1.0
542223334313543--10---2.0
74654261534264---8--3.0
466466516225131---7(14)--4.0
3223535642641356---7(20)--5.0
3255311455456615----11-6.0

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814