Stanislav Shklyar’s Cup 2018

8-10 грудня 2018 р.Menorah Grand Palace

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

3 день (2 вiддiлення) / 10.12.18 14:50 /

 

Категорiя:
Програма:
Juveniles 1 Open / р.н. ( рокiв)/
Загальний залiк
Всього пар:
клубiв:
мiст:
3 (?-3)
3
3
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
FINAL
1108Щепетков МаксимСтахняк АнастасіяДніпроГармоніяМартишенко Олена
2218Степанов КонстянтинЗадорожнюк ІринаЮжноукраїнськНатхненняБанковська Світлана
3427Доровських ТимофійКлимчук Мар'янаКропивницькийКонваліяСпiнул Iгор
Головний суддя:Гловацкая Светлана (Днепр)
Спортивний комiсар:Кравчук Оксана (Киев)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: FINAL

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Bankauskiene Liudmila (Lithuania) 1. (SW) Медленный вальс
2. (B) Kavzinadze Nino (Georgia) 2. (T) Танго
3. (C) Koncevskis Mario (Latvia) 3. (VW) Венский вальс
4. (D) Odikadze Rozanna (Israel) 4. (Q) Квикстеп
5. (E) Sinevich Victor (Turkey) 5. (Sb) Самба
6. (F) Van Meerkerk Jeffrey (Netherlands) 6. (Ch) Ча-ча-ча
7. (G) Бабий Андрей (Днепр) 7. (Rb) Румба
8. (H) Бузин Александр (Никополь) 8. (J) Джайв
9. (I) Дроздовская Галина (Одесса) 
10. (J) Красношлык Алена (Днепр) 
11. (K) Мышко Александра (Ужгород) 
12. (L) Федчишина Анастасия (Киев) 
13. (M) Штельмах Виталий (Верхньодніпровськ) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWTVWQSbChRbJВсього
1 108Щепетков МаксимСтахняк Анастасія1.01.01.01.02.01.01.02.010.0
2 218Степанов КонстянтинЗадорожнюк Ірина2.02.02.02.01.02.02.01.014.0
3 427Доровських ТимофійКлимчук Мар'яна3.03.03.03.03.03.03.03.024.0

 

Танок: /SW/ Медленный вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 3
10811231112112119--1.0
2182311222122132-11-2.0
4273232333333323--133.0

 

Танок: /T / Танго

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 3
10811211122122127--1.0
2183213221121131-10-2.0
4272332333333323--133.0

 

Танок: /VW/ Венский вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 3
10811121112112129--1.0
2182321222122131-11-2.0
4273233333333323--133.0

 

Танок: /Q / Квикстеп

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 3
10811221112112128--1.0
2182211222122131-12-2.0
4273333333333323--133.0

 

Танок: /Sb/ Самба

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 3
21821112122211317--1.0
1081323121113212-10-2.0
4273232333332323--133.0

 

Танок: /Ch/ Ча-ча-ча

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 3
10813211111122218--1.0
2183212222221132-11-2.0
4272133333333313--133.0

 

Танок: /Rb/ Румба

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 3
10812121121122118--1.0
2182121221221132-12-2.0
4273333333333323--133.0

 

Танок: /J / Джайв

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJKLM11 - 21 - 3
2182311122221132-11-1.0
1081223211313211-10-2.0
4273132333132323--133.0

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814